نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نه سازگاری اخلاقی و فکری با پدرم

935
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43457
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه سازگاری اخلاقی و فکری با پدرم

سلام, خیلی ممنون که به من کمک می کنید. من شونزده سالمه و به مدته شش سال و نیمه ک با پدرم به تنهایی زدندگی میکنم و دو ساله به کانادا مهاجرت کردیم. من همیشه و از بچگی با پدرم مشکلات و اختلافات زیادی دشتم. پدرم ب شدت ادم سختگیری هست و اصلن آدم منتقیعی نیست,از اون دسته آدم هایی نیست ک مشکلات رو با حرف زدن باهاش حل کنی چون معمولا هیچ وقت اخلاقش ثابت نیست و فوری میتونه از سر بگیره مشکل. و خیلی تحت تاثیر زندگی سخت خودش در کودکی و کل زندگیشو با من مقایسه میکنه انگار همه چیز تقصیره منه. اون منو به کشوری با آزادی های فردی اجتماعی زیاد خورده و حالا منو ب شدت محدود کرده. حساسیت های قدیمی زیادی دره و خیلی غیرتی در صورتی که آدما اینجا واقعن خیلی پسرو دختر ها دوستانه هستن و همه با هم گرم هستن و افکار سالمی دارن.
    در حالی که همسنو سال های خودمو به تر مداوم اطراف میبینم که ایرانی هم هستند مثل من دختر هستند و پدرم منو از همه جدا کرده. آزادی دارند. پدرم کاری کرده که من حتا اگر مورد آذaر روحی کسی قرار گرفتم نمیتونم بهش عتماد کنم تا ب من کمک کنه. و با من دوست بشه تا اولین نفری ک کمکم میکنه تو مشکلاتم باشه. چون با سخت گیری هاش نمیتونم اینجا به راحتی دوست پیدا کنم, از طرز پوشش که حتی برای دم در رفتن هم با این سنم میاد تو اتاقم و بهم میگ چی بپوشم تا همه چیز. من به عنوان ی دختر کل عمرمو با روحیات سخت و خشن ی مرد بزرگ شدم و هیچوقت نتونستم با کسی حرف بزنم. نمیدونم چیکار کنم...نیاز ب کمک دارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46303
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نه سازگاری اخلاقی و فکری با پدرم

من جات میبودم شکایت میکردم ازش یا فرار میکردم از خونه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : نه سازگاری اخلاقی و فکری با پدرم

سلام
    به نظر من سعی کن با پدرت رایطه صمیمی تری برقرار کنی. کم کم اعتمادش رو جلب کنی. مطمئن باش وقتی از طرف تو خیالش راحت بشه اجازه کارهای بیشتری بهت میده. این رفتار ایشون طبیعیه. چون همه پدرها رو دخترشون حساسند مخصوصاً در کشور غریب. این چیزا خیلی طبیعیه و به دلیل سختگیری نیست.
    اگر می خوای در این انجمن به نتیجه مطلوبت برسی باید با حوصله نظر همه رو گوش کنی چون افراد این انجمن همه روانشناس نیستند حتی کسانی در بین اونا هست که مشکلات شدیدی دارند.
    کمی هم بیشتر راجع به زندگیت بگو خانم. مادرت کجاست چی شده؟ برای چی اومدید کشور غریب؟

4. کاربران زیر از ماجراجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، که، به، با،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد