نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نمیدونم با جنس مخالفم حرف بزنم

1073
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43516
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy نمیدونم با جنس مخالفم حرف بزنم

سلام من ۱۷سالمه و توی جمع اصن راحت نمیتونم حرف بزنم مخصوصا اگه جمع جدیدی باشه. هر وقتی هم با یه پسر برخورد میکنم اصن زبونم به صحبت باز نمیشه و نمیتونم راجب موضوع های مختلف باهش صحبت کنم. یه جوری میشه که اصلا میگن که چرا انقد ساکتی و خودمم اصلا این اخلاقمو دوست ندارم..
    کمکم کنید لطفا!
    ویرایش توسط Aidaaaa : 04-04-2020 در ساعت 05:44 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نمیدونم با جنس مخالفم حرف بزنم

سلام به شما دوست عزیز
    شما در سن نوجوانی قرار دارید و ممکن است نگاه و دیدگاهای دیگران برایتان از اهمیت بیشتری برخودار باشد اما در این مسیر در مورد ، موراد زیر اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
    1. شما خودتان را با چه ویژگی هایی می شناسید؟
    2. فکر می کنید دیگران در مورد شما چگونه فکر می کنند؟
    3. در زمانی که در جمع حضور دارید و یا در مقابل جنس چه افکار و احساساتی را تجربه می کنید؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Aidaaaa نمایش پست ها
    سلام من ۱۷سالمه و توی جمع اصن راحت نمیتونم حرف بزنم مخصوصا اگه جمع جدیدی باشه. هر وقتی هم با یه پسر برخورد میکنم اصن زبونم به صحبت باز نمیشه و نمیتونم راجب موضوع های مختلف باهش صحبت کنم. یه جوری میشه که اصلا میگن که چرا انقد ساکتی و خودمم اصلا این اخلاقمو دوست ندارم..
    کمکم کنید لطفا!
    شما یک درونگرا هستید و این اصلا چیز بدی نیست. اتفاقا درونگرا ها شخصیت های برتری هستند نسبت به برونگرا ها. منتها چون شخصیت های مشابه شما تو جامعه کمند امکان داره احساس تنهایی بکنید. برای رهایی از این حس تنهایی پیشنهاد میکنم انیمه ببینید و مانگا بخونید و بازی های ویدئویی انجام بدید. یعنی سرگرمی ها و علایق مخصوص به خودتونو داشته باشید. اتفاقا انیمه ها و مانگاهایی که توشون کاراکتر های درونگرا وجود داره میتونه خیلی به شما کمک کنه که چجور رفتار کنید. اگه خواستید میتونم چند تاشو بهتون معرفی کنم.
    موفق باشید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط Aidaaaa نمایش پست ها
    کمکم کنید لطفا!
    اینم که میگند چرا ساکتی دلیلش اینه که برونگراها متاسفانه مغزشون در همین حد کار میکنه و نمیتونند بفهمند که سکوت چقدر خوبه. چیزی که مهمه اینه که شما معیار ها و اصول خودتون رو برای زندگیتون داشته باشید نه معیار های دیگران رو.

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    به طور کلی وقتی ما خواسته ای داریم ولی به آن نمی رسیم باید بررسی کنیم و ببینیم چه مانع و یا موانعی بر سر راهمان وجود دارد که سد راه ما در این مسیر شده است.
    و اینکه آیا ما از این موانع اطلاعی داریم؟
    برای رسیدن به این خواسته خودمان تا به حال چه اقدامات موثری انجام داده ایم و اگر موثر نبوده است دیگر چه گزینه ها و راه هایی در این مسیر داریم؟
    گاهی برای رسیدن به خواسته هایمان نیازمند کسب توانمندی و یا تقویت مهارتهایی در خودمان هستیم که با شناسایی و آموختن آنها می توانیم تمرین کنیم تا موثرتر عمل کنیم.
    به عنوان مثال در مورد مشکلی که شما مطرح کردید شاید افکار منفی و با محتوای سرزنش آمیز و قضاوتگرانه یکی از موانع رسیدن شما به خواسته تان برای برقراری ارتباط بهتر باشد.
    یا اینکه ترس از شکست یا قضاوت منفی دیگران درباره شما مانع شما برای ورود به بحثها و ابراز خودتان باشد.
    بنابراین اگر از وضعیت موجد راضی نیستید و تصویری که اکنون دارید با تصویر ایده آلتان از خودتان متفاوت بوده و فاصله زیادی دارد، می توانید با بررسی و شناخت بیشتر برای خودتان موثر تر عمل کنید.
    به این ترتیب که با در نظر گرفتن و تعیین خواسته های واقع بینانه هدف گذاری کنید و بعد با برنامه ریزی در جهت رسیدن به آنها گامهای موثری بردارید.
    می توانید برای دریافت راهنمایی های گام به گام در این مسیر و چگونگی تشخیص خواسته و هدف گذاری درست در جهت رسیدن به تصویر مطلوبتان و رفع موانع احتمالی موجود می توانید مشاوره تخصصی و کمک حرفه ای در این زینه دریافت نمایید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد