نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: ازدواج ترنس mtf با دوست قدیمی

2221
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43584
    تشکـر
    2
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

ازدواج ترنس mtf با دوست قدیمی

سلام من یک سوال داشتم و اونم ابن بود که من ترنس مرد به زن هستم من بعد از جراحی با همه دوستان قدیمیم که پسر بودم قطع رابطه کردم ولی یکی از دوستام از طریق خواستگاری و تماس با منزل ما به خواستگاریم اومده. ایشان شرایط خوبی داره ولی میخواد با دوستاش که قبلا دوستای من هم بودن رفت و آمد خانوادگی کنیم و من کمی معذب هستم و خجالت میکشم
    نمیدونم چیکار کنم؟

2. کاربران زیر از محدثه6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ازدواج ترنس mtf با دوست قدیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط محدثه6 نمایش پست ها
    سلام من یک سوال داشتم و اونم ابن بود که من ترنس مرد به زن هستم من بعد از جراحی با همه دوستان قدیمیم که پسر بودم قطع رابطه کردم ولی یکی از دوستام از طریق خواستگاری و تماس با منزل ما به خواستگاریم اومده. ایشان شرایط خوبی داره ولی میخواد با دوستاش که قبلا دوستای من هم بودن رفت و آمد خانوادگی کنیم و من کمی معذب هستم و خجالت میکشم
    نمیدونم چیکار کنم؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

در این مورد دیدگاه شما می تونه تاثیر زیادی بر رفتارها و عملکرد شما داشته باشه

احساس شما قابل درک هست لیکن انتخابی هست که خودتون کردین
    پس باید محکم و استوار باشید و سعی کنید احساساتی که ناشی از هیجانات شماست و باعث میشه شما به خاطر تغیر جنسیتی که انجام دادین هیجانی یا هول زده بشین رو کنار بزارید
    درصورتی که همسرتون مشکلی با رفت و آمد با دوستای مشترکتون ندارن و مایلن با اونها رفت و آمد کنید کناره نگیرین و سعی کنید با این موضوع منطقی برخورد کنید تا هیجانی

4. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    در این مورد بهتر است سعی کنید که با شرایط جدیدی که ایجاد شده است هماهنگی پیدا کنید و برای تصمیم گیری در مورد موضوع ازدواج نیز از مشاوره پیش از ازدواج تصمیم گیری داشته باشید .
    در این مسیر بهتر است دلایل ایشان بررسی شود و شما نیز اساس شناخت در زمان فعلی و نه نسبت به شناخت گذشته خود تصمیم گیری داشته باشید .
    نیاز است که شما بتوانید با شرایط جدیدی که ایجاد شده است هماهنگی پیدا کنید و در کنار آن تصمیم گیری برای ازدواج داشته باشید .

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43584
    تشکـر
    2
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

در این مورد دیدگاه شما می تونه تاثیر زیادی بر رفتارها و عملکرد شما داشته باشه

احساس شما قابل درک هست لیکن انتخابی هست که خودتون کردین
    پس باید محکم و استوار باشید و سعی کنید احساساتی که ناشی از هیجانات شماست و باعث میشه شما به خاطر تغیر جنسیتی که انجام دادین هیجانی یا هول زده بشین رو کنار بزارید
    درصورتی که همسرتون مشکلی با رفت و آمد با دوستای مشترکتون ندارن و مایلن با اونها رفت و آمد کنید کناره نگیرین و سعی کنید با این موضوع منطقی برخورد کنید تا هیجانی
    من خودم به شخصه خوشحالم که به جنسیت واقعیم رسیدم و جایگاه خودم قبول دارم.
    من هنوز عقد نکردم و ایشان فقط خواستگار من هست و ما چند جلسه با هم صحبت کردیم.
    من خودم دوست دارم شوهر ایندم من رو در پوشش مردانه ندیده باشه ولی خانوادم میگن با توجه به شرایطی که داری خواستگار بهتری برات پیدا میشه چون شغل خواستگارم خوبه و شرایط زندگی خوبی داره.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43584
    تشکـر
    2
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    در این مورد بهتر است سعی کنید که با شرایط جدیدی که ایجاد شده است هماهنگی پیدا کنید و برای تصمیم گیری در مورد موضوع ازدواج نیز از مشاوره پیش از ازدواج تصمیم گیری داشته باشید .
    در این مسیر بهتر است دلایل ایشان بررسی شود و شما نیز اساس شناخت در زمان فعلی و نه نسبت به شناخت گذشته خود تصمیم گیری داشته باشید .
    نیاز است که شما بتوانید با شرایط جدیدی که ایجاد شده است هماهنگی پیدا کنید و در کنار آن تصمیم گیری برای ازدواج داشته باشید .
    تشکر میکنم که من راهنمایی میکنید برای ازدواج زمانی که قطعی بشه حتما چند جلسه مشاوره ازدواج با ایشان خواهم رفت متاسفانه منظورتون رو از این جمله " در این مسیر بهتر است دلایل ایشان بررسی شود و شما نیز اساس شناخت در زمان فعلی و نه نسبت به شناخت گذشته خود تصمیم گیری داشته باشید " متوجه نشدم

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط محدثه6 نمایش پست ها
    من خودم به شخصه خوشحالم که به جنسیت واقعیم رسیدم و جایگاه خودم قبول دارم.
    من هنوز عقد نکردم و ایشان فقط خواستگار من هست و ما چند جلسه با هم صحبت کردیم.
    من خودم دوست دارم شوهر ایندم من رو در پوشش مردانه ندیده باشه ولی خانوادم میگن با توجه به شرایطی که داری خواستگار بهتری برات پیدا میشه چون شغل خواستگارم خوبه و شرایط زندگی خوبی داره.

بله نظر شما قابل احترام و بهتون تبریک میگم که الان احساس رضایت لازم از زندگیتون رو دارین
    در اون مورد هم سعی کن خوب فکر کنی و بعد تصمیم بگیری و باکسی ازدواج کنی که باهاش شاد باشین
    اما واقعا جای نگرانی نیست و درصورتی که باهمین آقا ازدواج کردین میتونین با دوستان مشترکتون رفت و آمد کنید
    بالاخره درسته هیجان خاصی رو حس میکنید اما سعی کنید در کنار این هیجان زندگی کنید و شاد باشید و خودتون رو در تعامل با دوستان محدود نکنید

9. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

دلایل اینکه ایشان از شما توقع دارند که روابط خانوادگی با این دوستانشان داشته باشید رو منظورمه بررسی کنید و اینکه چه میزان روابط دوستی براشان اهمیت دارد و این موضوع می تونه روی زندگی شما تاثیر منفی داشته باشد یا نه و همچنین اینکه قدرت مدیریت بین روابط دوستی و زندگی مشترک را دارند و در مورد شناخت هم شما زمانی با این آقا به عنوان جنس مرد دوست بوده اید و این حیطه شناخت با زمان فعلی که به جنسیت اصلیتان رسیده اید واحساسات متفاوتی دارید که راحت تر آن را بیان می کنید و همچنین نیازها و.. بهتر است مدتی را در پروسه شناخت یکدیگر صرف کنید تا بر اساس شناخت در زمان فعلی که جنسیت دیگری دارید تصمیم گیری کنید .

11. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43584
    تشکـر
    2
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بله نظر شما قابل احترام و بهتون تبریک میگم که الان احساس رضایت لازم از زندگیتون رو دارین
    در اون مورد هم سعی کن خوب فکر کنی و بعد تصمیم بگیری و باکسی ازدواج کنی که باهاش شاد باشین
    اما واقعا جای نگرانی نیست و درصورتی که باهمین آقا ازدواج کردین میتونین با دوستان مشترکتون رفت و آمد کنید
    بالاخره درسته هیجان خاصی رو حس میکنید اما سعی کنید در کنار این هیجان زندگی کنید و شاد باشید و خودتون رو در تعامل با دوستان محدود نکنید
    من فکر میکنم بیشتر برای خودنمایی جلوی دوستان مشترک سابق من میخواد اینکار رو انجام بده .
    یکطورهایی میخواد بگه ببینید فلانی که با ما دوست بود الان زن من شده و من رو به نمایش بذاره این احساسی که من دارم

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43584
    تشکـر
    2
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    دلایل اینکه ایشان از شما توقع دارند که روابط خانوادگی با این دوستانشان داشته باشید رو منظورمه بررسی کنید و اینکه چه میزان روابط دوستی براشان اهمیت دارد و این موضوع می تونه روی زندگی شما تاثیر منفی داشته باشد یا نه و همچنین اینکه قدرت مدیریت بین روابط دوستی و زندگی مشترک را دارند و در مورد شناخت هم شما زمانی با این آقا به عنوان جنس مرد دوست بوده اید و این حیطه شناخت با زمان فعلی که به جنسیت اصلیتان رسیده اید واحساسات متفاوتی دارید که راحت تر آن را بیان می کنید و همچنین نیازها و.. بهتر است مدتی را در پروسه شناخت یکدیگر صرف کنید تا بر اساس شناخت در زمان فعلی که جنسیت دیگری دارید تصمیم گیری کنید .
    من بهش گفتم که خجالت میکشم از این رفت و آمد و دوست ندارم ولی خیلی اصرار میکنه و نمیفهمه که من رو داره از خودش دور میکنه در حالی که من الان یک زن هستم و ایشان باید پناهگاه من باشه و از من حمایت کنه و آرامش بهم بده.
    به ایشان هم میگم دلیل این اصرار رو جواب درستی نداره بیشتر فکر میکنم میخواد جلوی دوستای مشترک سابق خودنمایی کنه و من رو به نمایش بذاره.
    درسته زن شدم ولی انسان هستم و باید در مورد مکانهایی که میخوایم بریم من هم راضی باشم

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47731
    تشکـر
    5
    تشکر شده 36 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    3

درود بر شما
    من فکر میکنم این اقا مشکل داره و دنبال اینه که بگه فلانی که مرد بود الان زن من شده
    حالا ایشون فانتزیش اینه که با یه مرد در ارتباطه که زنشده یا چیزای دیگه من کاری ندارم
    من به ششخصه اوایل دوس داشتم خودم تغییر جنسیت بدم ولی بعد که زندگی دوستای ترنسم رو دیدم به این نتیجه رسیدم که زن شدن برام جذاب نیست
    اوایل از پسرا خوشم میومد ولی دیدم پسرا فقط دنبال مسائل خودشو هستن و در عمل ارزشی براشون ندارم
    بعد یه اتفاق جالب برام افتاد و عاشق یه دختر شدم ( البته از اول هم از دخترا خوشم میومد )
    ولی همین که شما گفتی که دوست دارم پناه یه دختر باشم و حس لطیفشو بپرستم برام جذابه
    از نظر خودم از خیلی از مردا مرد ترم از این بابت و غیرتیم
    هنوزم از چیزای دخترونه خوشم میاد ولی بیرون پسرونه میرم
    همه اینا رو گفتم که بدونی دنیا جای عجیبیه حالا چون یه نفر بهت گفته ازت خوشم میاد قرار نیست شما هم ازش خوشت بیاد و سعی کن خودتو دوست داشته باشی همون طور که روز اول هم با خودت صادق بودی و تغییر جنسیت دادی و نپذیرفتی که چون مرد به دنیا اومدی مرد بمونی الانم خودتو برای یه مرد نشکن و اگر به نظرت ایشون مورد مناسبی نیست ( به نظر من هم اصلا نیست ) بهش همینو بگو
    باز هم هر چی خودت میدونی

15. کاربران زیر از N@Z بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43584
    تشکـر
    2
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط N@Z نمایش پست ها
    درود بر شما
    من فکر میکنم این اقا مشکل داره و دنبال اینه که بگه فلانی که مرد بود الان زن من شده
    حالا ایشون فانتزیش اینه که با یه مرد در ارتباطه که زنشده یا چیزای دیگه من کاری ندارم
    من به ششخصه اوایل دوس داشتم خودم تغییر جنسیت بدم ولی بعد که زندگی دوستای ترنسم رو دیدم به این نتیجه رسیدم که زن شدن برام جذاب نیست
    اوایل از پسرا خوشم میومد ولی دیدم پسرا فقط دنبال مسائل خودشو هستن و در عمل ارزشی براشون ندارم
    بعد یه اتفاق جالب برام افتاد و عاشق یه دختر شدم ( البته از اول هم از دخترا خوشم میومد )
    ولی همین که شما گفتی که دوست دارم پناه یه دختر باشم و حس لطیفشو بپرستم برام جذابه
    از نظر خودم از خیلی از مردا مرد ترم از این بابت و غیرتیم
    هنوزم از چیزای دخترونه خوشم میاد ولی بیرون پسرونه میرم
    همه اینا رو گفتم که بدونی دنیا جای عجیبیه حالا چون یه نفر بهت گفته ازت خوشم میاد قرار نیست شما هم ازش خوشت بیاد و سعی کن خودتو دوست داشته باشی همون طور که روز اول هم با خودت صادق بودی و تغییر جنسیت دادی و نپذیرفتی که چون مرد به دنیا اومدی مرد بمونی الانم خودتو برای یه مرد نشکن و اگر به نظرت ایشون مورد مناسبی نیست ( به نظر من هم اصلا نیست ) بهش همینو بگو
    باز هم هر چی خودت میدونی
    سلام
    اره برای نمایش مردانگی خودش پیش دوستاش اومده بود خواستگاریم و هدفش تحقیر من بود
    خدا رو شکر که به تفاهم نرسیدیم چون اختلاف اساسی با هم داشتیم

17. کاربران زیر از محدثه6 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

N@Z

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)