نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شک به خیانت

1496
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43583
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شک به خیانت

سلام خسته نباشید مریم هستم 17 سالم هس دوساله عقدی هستم یه چند وقتی هس فکر میکنم نامزدم با مادرم رابطه جنسی دارند باید چکار کنم دارم دق میکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 70 بار در 61 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شک به خیانت

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز مطلبی که مطرح کردید بسیار ناراحت کننده است و اگر حدس شما درست باشد جزو پیچیده ترین موارد خیانت محسوب می شود.
    با وجود اینکه احساسات شما در این زمینه کاملا قابل درک است اما این مسئله چیزی نیست که بتوان در چنین فضایی به آن پرداخت و نیازمند بررسی و ارزیابی بیشتر است تا مداخلات لازم صورت گیرد.
    بنابراین به شما پیشنهاد می شود حتما هرچه سریعتر از یک زوج درمانگر در این زمینه کمک حرفه ای دریافت نمایید.
    همکاران ما در کانون مشاوران ایران، می توانند شما را در این مسیر همراهی و کمک کنند:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

3. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43325
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : شک به خیانت

نقل قول نوشته اصلی توسط مریمبانویسعید نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید مریم هستم 17 سالم هس دوساله عقدی هستم یه چند وقتی هس فکر میکنم نامزدم با مادرم رابطه جنسی دارند باید چکار کنم دارم دق میکنم
    س عزیزم اول مطمین شو ازرفتاراشون چون اگه قضاوت الکی کرده باشی هردوشون از دست میدی مسله الکی نیس شاید این یه حس دخترونه باشه واقعا حتی فک کردن ب این موضوع ادمو ناراحت میکنه امیدوارم فقط یع فکرباشع و حقیقت نداشته باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد