نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خیانت ...معلولیت....همه چی هههه

389
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43613
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت ...معلولیت....همه چی هههه

دارم کم میارم واقعا هرجور میشینم با خودم دوتا چار تا میکنم میبینم نه واقعا دارم روانی میشم نمیدونم از کجاش بگم یه خلاصه میگم شمام هر سوال و راهنمایی داشتین ممنون میشم انجام بدین
    من کم شنوام و مشکلات خودم کم نبود که خیلی ناگهانی فهمیدم مادرم داره خیانت میکنه یعنی مردم اون روز مردماااا..شوخی نمیکنم اون روز رفتم زیر سرم و دکتر گفت اگه موقعیت خطرناک میشد ممکن بود یه سکتا خفیف رو از بگذرونم...
    هم مامانم و هم یارو متاهلن فک کنید چقد پستن حرومزاده ها
    هه همه چیرو یارو دربارهم میدونه همه چی مامانم براش از خودش عکس روزمره می فرسته و امار میده بهش
    بخدااا دارم دیوونه میشم یه کمکی کنین فقط دارم به کشتن خودم و خودش فک میکنم ...خدانشناس ها

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خیانت ...معلولیت....همه چی هههه

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک می باشد که روبرو شدن با شرایط و ذهنیاتی خارج از باورهای قبلیتان برای شما با فشار روحی زیادی همراه بوده است اما بهتر است سعی کنید که خونسردی خود را حفظ کنید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    بهتر است در این مورد در زمان مناسبی که پدرتان حضور ندارند در احترام و بدون توهین به مادرتان در مورد آگاهی در مورد این مضووع صحبت کنید و تصمیم گیری در این مورد را بر عهده خود ایشان بگذارید .
    دقت کنید که شما مسئول انتخاب های اشتباه دیگران نیستید و می تواند نظر و دیدگاه خودتان را بیان کنید تا فرد مقابل در این مورد تصمیم گیری داشته باشد .
    سعی کنید که برای بهبود شرایط روحیتان نیز چند جلسه شناخت درمانی را تجربه کنید تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا از نظر روحی در شرایط بهتر قرار بگیرید و مسیر زندگی خودتان را طی کنید در کنار احترامی که برای خانواده خود قائل هستید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Denizz نمایش پست ها
    دارم کم میارم واقعا هرجور میشینم با خودم دوتا چار تا میکنم میبینم نه واقعا دارم روانی میشم نمیدونم از کجاش بگم یه خلاصه میگم شمام هر سوال و راهنمایی داشتین ممنون میشم انجام بدین
    من کم شنوام و مشکلات خودم کم نبود که خیلی ناگهانی فهمیدم مادرم داره خیانت میکنه یعنی مردم اون روز مردماااا..شوخی نمیکنم اون روز رفتم زیر سرم و دکتر گفت اگه موقعیت خطرناک میشد ممکن بود یه سکتا خفیف رو از بگذرونم...
    هه همه چیرو یارو دربارهم میدونه همه چی مامانم براش از خودش عکس روزمره می فرسته و امار میده بهش
    بخدااا دارم دیوونه میشم یه کمکی کنین فقط دارم به کشتن خودم و خودش فک میکنم ...خدانشناس ها
    چند سالتون هست؟ ایا استقلال مالی دارید؟
    شما چجوری متوجه شدین؟
    به نظرتون رابطشون تا چه حد پیش رفته؟
    وقتی حالتون بد شد مادرتون متوجه نشد یا نپرسید دلیل این حالتتون چیه؟اونم میدونه شما میدونید؟
    رابطه و رفتار پدرومادرتون باهم چجوریه؟
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

4. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Denizz نمایش پست ها

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

مطمئنی خیانتی در کاره ؟ مدرکی که به خودت اثبات کنه خیانتی در کاره داری ؟ یا فرضیات و حدسیاتتونه ؟

خیانت ها دلایل و علت خودشو داره
    اینکه روابط پدر و مادرتون چطوره یا پدرتون به نیاز های مادرتون از جنبه جنسی ، عاطفی و......پاسخ گو هستند یا خیر ؟

البته هیچ کدوم از این موارد نمیتونه خیانت رو توجیه و برائت از خطای بزرگ کنه اما میتونه دلایلی باشن که اگر رسیدگی و پیگیری و پیشگیری و برطرف بشن خیانت رو هم از بین برد و گاهی اوقات با جلسات زوج درمانی بسیاری از مشکلات میان زوجی نظیر خیانت و......ترمیم و باز سازی شدن

به هر حال سعی کن به مادرت بگی که متوجه خطاش شدی و بهش بگو از این رفتار صرف عقیده کنه و بهشون بگو که این روند فقط باعث از هم پاچیدگی زندگیتون میشه
    تاحد ممکن اجازه نده پدرت بفهمه چون فقط اوضاع بد تر میشه و نتیجه ای مطلوب در پی نداره
    ویرایش توسط Saltanat : 04-12-2020 در ساعت 04:00 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)