نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: ترمیم بکارت

4173
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43682
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترمیم بکارت

سلام وقت بخیر من ۲۴ سالمه . چند سالی با پسر داییم دوست و مدتی نامزد بودیم و تو این مدت، مدت زیادی رابطه جنسی کامل داشتیم بدون اطلاع خانواده و به دلایل مختلف از هم جدا شدیم و حالا با شخص دیگه ای قصد ازدواج دارم و میخام ترمیم کنم. ولی دهانه رحمم از هم خیلی بازه و لبه هاش خیلی بزرگ شده همش نگرانم که همسر ایندم از روی این بهم شک کنه و بفهمه ک ترمیم کردم.خواهش میکنم راهنماییم کنید لطفا

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : ترمیم بکارت

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم رجبی نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر من ۲۴ سالمه . چند سالی با پسر داییم دوست و مدتی نامزد بودیم و تو این مدت، مدت زیادی رابطه جنسی کامل داشتیم بدون اطلاع خانواده و به دلایل مختلف از هم جدا شدیم و حالا با شخص دیگه ای قصد ازدواج دارم و میخام ترمیم کنم. ولی دهانه رحمم از هم خیلی بازه و لبه هاش خیلی بزرگ شده همش نگرانم که همسر ایندم از روی این بهم شک کنه و بفهمه ک ترمیم کردم.خواهش میکنم راهنماییم کنید لطفا

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

شما باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید و وضعیت تون رو به ایشون شرح بدین راهنمایی لازم رو با مراجعه به متخصص زنان دریافت خواهید کرد
    باتوجه به میزان ازبین رفتن بکارت درصورتی که امکان ترمیم بکارت باشه ترمیم خواهند کرد درغیر این صورت باید کاشت بکارت انجام بدین که هزینه بیشتری نسبت به ترمیم بکارت در بر میگیره

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام فکر نمیکنید ترمیم یکجور کلاه برداریه؟؟؟

4. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46467
    تشکـر
    9
    تشکر شده 81 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    3

احراز رابطه جنسی قبل از ازدواج موجبات تدلیس در ازدواج را فراهم کرده و مستلزم فسخ نکاح فی مابین می گردد .

ضمن این که رابطه جنسی خارج از چهار چوب ازدواج در صورت کتمان و عدم درج در عقد نامه موجبات خیانت نیز محسوب می گردد لذا اصل را بر صداقت گذاشته و به نامزد خود و بزرگتری اطلاع داده و اگر نه عواقبش در صورت احراز گریبان خودتان را خواهد گرفت .

در صورت صدق عنوان مجرمانه «اخفاي جرم زنا» بر عمل پزشك، با احراز قصد وي مبني بر رهانيدن دختر از محاكمه و محكوميت مشمول مجازات مندرج در ماده 554 قانون تعزيرات و مجازات هاي سنگین خواهید شد .

بنابراین زندگی مشترک بر مدار صداقت ، راستگویی و خلوص می گردد و از کتمان و پنهان حقیقت و واقعیت هر چند در گذشته باشد بر حذر باشید و الا زندگی آینده تان متوقف و متلاشی می گردد البته با هزینه گزاف بی آبرویی و رسوایی در فامیل و دوستان .
    ویرایش توسط وکیل حقوقی : 10-18-2021 در ساعت 08:55 PM

6. 2 کاربران زیر از وکیل حقوقی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما مریم جان
    با توجه به اینکه بیان می کنید مدتی را نامزدی بوده اید خب بهتر است که در این مورد با خواستگار جدیدتان بعد آشنایی اولیه صحبت کنید و در مورد نداشتن پرده بکارت نیز به دلیل همین نامزدی اطلاعات کوتاهی در اختیار این فرد قرار بدهید امانیازی به وارد شدن به جزئیات نمی باشد .
    بعد از صحبت می توانید اگر ایشان نیز موافق بودند در این مورد اقدام کنید .

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47401
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام اگر صادق باشید خیلی بهتره چون بعداً ممکنه متوجه موضوع بشه

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47817
    تشکـر
    47
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

شما از اون دختر هایی هستید که بقیه دختر ها را با این کارهاتون بد نام می کنین و موجب بدبینی پسران و خواستگاران میشید . بیخود نیست که بیشتر خواستگاران گواهی سلامت بکارت را از دختر خانوم می خوان . این هم به دلیل همین کثافت کاری هایی هست که دخترهایی شبیه شما می کن. خدا لعنتتون کنه

10. 2 کاربران زیر از روشا افضلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47817
    تشکـر
    47
    تشکر شده 7 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما مریم جان
    با توجه به اینکه بیان می کنید مدتی را نامزدی بوده اید خب بهتر است که در این مورد با خواستگار جدیدتان بعد آشنایی اولیه صحبت کنید و در مورد نداشتن پرده بکارت نیز به دلیل همین نامزدی اطلاعات کوتاهی در اختیار این فرد قرار بدهید امانیازی به وارد شدن به جزئیات نمی باشد .
    بعد از صحبت می توانید اگر ایشان نیز موافق بودند در این مورد اقدام کنید .
    آخه این چه مشاوره ایست که شما به مردم می دید ، مسئله به این مهمی و اساسی را می فرمایید به جزئیاتش وارد نشو آخه شما خودت را بگذار جای اون آقا پسر .

اگه خواستگار شما آقا پسری باشه و کثافت کاری های قبل از ازدواجش را از شخص شما اون هم با جزییاتش پنهان کنه و بعد از ازدواج شخص شما با اون آقا پسر شما متوجه و آگاه بشید چه حالی میشید .البته که تا تو موقعیتش قرار نگیرید اصلاً متوجه نمی شید پس کاری را که خودتون میل ندارید باهاتون بکنند به دیگری هم پیشنهاد ندید .
    ویرایش توسط روشا افضلی : 02-12-2022 در ساعت 06:38 PM

12. کاربران زیر از روشا افضلی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد