نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: ناگفته های بارداری

623
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40852
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

ناگفته های بارداری

بارداری شگفت انگیز است. انسان کوچکی می آفرینید که احتمالا شبیه یکی از شماست، ولی با اندامی کوچک تر، تپل تر و بی مو. به علاوه، این کوچولو را تا آخر عمرتان دوست خواهید داشت. چه بهتر از این؟ اما پیش از اینکه این نوزاد جدید را در آغوش بگیرید، نه ماه وقت دارید تا با بچه ی درونتان وقت بگذرانید. در این مدت، مادر، مادربزرگ، عمه، خاله و دوستانتان پندهای شگفت انگیزی به شما می دهند و گاه برخی از لوازم ضروری برای بچه را برایتان تهیه می کنند. بیشک مسائلی وجود دارد که از آنها خبر ندارید.
    بر آن شدیم تا از مردم واقعی پندها، حقایق و درس های مهمی را جویا شویم که واقعا آرزو دارند تا پیش از بارداری از آنها آگاه باشند.
    - در این دوره، ناگهان متوجه تمام افراد باردار در اطرافتان خواهید شد.
    - امکان دارد رویاهای غریبی داشته باشید. یادداشت هایی از رویاهایتان بردارید. آنها چنان غریب هستند که وقتی بعدها آنها را می خوانید، فکر خواهید کرد که دچار توهم شده بودید.
    - مردم به من می گفتند که نگران نباش و هر چه دوست داری بخور، چون پس از زایمان، تمام اضافه وزن را از دست خواهی داد. اما همه اش دروغ بود!
    - احتمال دارد در بارداری تان تهوع صبحگاهی، زایمان دردناک، خستگی مفرط یا ناراحتی نداشته باشید.
    - گاهی چیزهایی را گم می کنید. یک بار سیب زمینی هایی را که برای شام می خواستم پوره کنم، گم کردم. روز بعد آن را در قابلمه پیدا کردم که در کابینت بود.
    - در سه ماهه ی سوم بارداری عطسه نکنید، در شلوارتان ادرار خواهید کرد.
    - باردار بودن به معنای آن است که اگر هر خانمی شما را ببیند، به طور خودکار فکر می کند که دست زدن به شکمتان ایرادی ندارد.
    - امکان دارد هنگامی که از اداره به خانه برگشتید و برای استراحتی کوتاه چشم هایتان را برای لحظاتی ببندید، اما صبح روز بعد از خواب برخیزید.
    - احتمال دارد بچه روزانه چهار بار یا بیشتر در شکمتان ************که که کند و شما متوجه آن خواهید شد. وقتی هم که از حرکت کردن بازمی ایستد، هراسان می شوید. در این حال، نوشیدنی خنکی میل کنید تا بچه شروع به حرکت کند.
    - پس از زایمان فرزندتان که دیگر باردار نیستید، احساس غریبی دارید.
    - ممکن است هم چون شنیده هایتان، ویار بارداری نداشته باشید.
    - مثل انواع خوراکی ها ممکن است بوها را نیز ویار کنید.
    - عکس های یادگاری زیادی بگیرید و تاریخ بزنید. عاشق آنها خواهید شد، زیرا با دیدن عکس ها و خواندن نوشته ها، تمام داستان های گذشته زنده خواهند شد. - در طول سه ماهه ی دوم، در مرحله ای برزخی گرفتار شده اید که هیچ کس صندلی خود را به شما تعارف نمی کند و کسی در ورودی ساختمان ها را برایتان باز نخواهد کرد، زیرا آنها واقعا مطمئن نیستند که آیا باردارید یا خیر.
    - در واقع شکمتان چنان بزرگ می شود که در حال پخت و پز یا آماده کردن غذا روی اجاق احتمال می رود، خودتان را بسوزانید.
    - باد شکم، باد شکم و باد شکم.

منبع: نی نی پلاس
    ویرایش توسط aysam : 04-16-2020 در ساعت 03:02 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد