نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: نمیدونم برای چی تلاش کنم

6907
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43703
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question نمیدونم برای چی تلاش کنم

سلام.من ۱۹سالمه.وضع مالی خوبی نداریم.من فروشندگیو امتحان کردم.چون یکم چهرم زیباس،اذیت میشم احساس بدی دارم که همه نظر دارن بهم.من ۳سال طراحی فرش خوندم.تو فکرم اینه تابلو فرش ببافم بفروشم.ولی میگم نکنه سرم کلاه بزارن برای خریدش.یا نکنه موفق نشم پیشرفت نکنم.پول جمع کردم اندازه خرید وسایل فرش.نمیدونم دانشگامم برم ودر کنارش تو خونه فرشمو ببافم.یا چیکار کنم!می‌خوام تلاش کنم کمکم کنید راه جلوم بزارید،از زیر دست بودن بدم میاد،میخوام خودم رئیس خودم باشم.خواستم ازدواج کنم دیدم ن باید خودم زندگیمو بسازم.بعد شریکی بیارم تو زندگیم.
    ویرایش توسط فاطمه گداری : 04-17-2020 در ساعت 09:28 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : نمیدونم برای چی تلاش کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه گداری نمایش پست ها
    سلام.من ۱۹سالمه.وضع مالی خوبی نداریم.من فروشندگیو امتحان کردم.چون یکم چهرم زیباس،اذیت میشم احساس بدی دارم که همه نظر دارن بهم.من ۳سال طراحی فرش خوندم.تو فکرم اینه تابلو فرش ببافم بفروشم.ولی میگم نکنه سرم کلاه بزارن برای خریدش.یا نکنه موفق نشم پیشرفت نکنم.پول جمع کردم اندازه خرید وسایل فرش.نمیدونم دانشگامم برم ودر کنارش تو خونه فرشمو ببافم.یا چیکار کنم!می‌خوام تلاش کنم کمکم کنید راه جلوم بزارید،از زیر دست بودن بدم میاد،میخوام خودم رئیس خودم باشم.خواستم ازدواج کنم دیدم ن باید خودم زندگیمو بسازم.بعد شریکی بیارم تو زندگیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

دوست گرامی باید درکنار شرایط پیش اومده در هر صورت موقعیت تحصیلتون رو فراهم بیارن و هرطور که شده فارغ تحصیل بشین
    چرا که اگر بخواین در حرفه قالی بافی و تابلو فرش بافی برای خودتون کار آفرین باشین و رئیس خودتون باشین نیاز به مهارت و مدرک دارین

مقیم کدوم شهر هستین ؟
    توی شهر های نظیر اصفهان و تبریز بافت قالی و قالیچه و تابلو فرش ها مرسوم هستند و مرکز خرید یا فروش اونها مشخص

برای مثال : استان اصفهان توی خیابون بزرگمهر و یا بعضی از حجره های میدان امام میتوی حتی کار آفرینان این هنر رو با هاشون ملاقات کنی و به خاطر متداول بودن مراجعه ها و تقاضا ها امکان کلاهبرداری
    از مشتری نیست
    مثلا میتونی قالیچه یا تابلو فرش رو به چند حجره ببری و قیمت کنی و به مناسب ترین قیمت بفروشی

پس آیا توی شهر شما مرکز مشخصی وجود داره که بتونید هنر دست تون رو ببرین و قیمت گزاری کنید و به فروش برسونین ؟
    قطعا وجود داره و درصورتی که نمیدونی کجاست باید پرس و جو کنی
    قبل از آغاز به کار به اون محل برو و در موردش تحقیق کن و ببین درصورتی که تابلو رو ببافی ازت خریداری میکنن یا اینکه باید به عنوان بافنده براشون ببافی بهشون تحویل بدی ؟ ( به صورت قراردادی ) . بعد از تحقیقات کامل میتونید در این زمینه اقدام سنجیده به عمل بیارین

ببینید دوست گرامی هیچ کاری رو نمیشه تضمین کرد که آیا موفقیتی درپیش داره یا خیر . چون در آمد هر حرفه ای با توجه به تقاضا و عرضه اون حرفه تعین میشه
    برای مثال توی شهر اصفهان تقاضای قالی های دستی قالیچه ها و تابلو فرش ها زیاده ( خریداران زیادی داره ) واین یعنی تقاضای زیاد
    اما تعدا بافنده ها ی ماهر و توانا نسبت به تعداد تقاضا کمه و این یعنی در خواست زیاد و عرضه کم که منجر میشه قالی و تابلو فرش توی اصفهان خیلی گرون بشه

اما با توجه به این که گفتین ( تابلو فرش ) باید بگم تقاضا برای تابلو فرش ها زیاده و شما باید ذهنت رو روی اینکه کجا ؟ و به چه کسانی
    کسانی بفروشی ( فروش مستقیم به مشتری ، فروش به دلال ، فروش به کارگاه های قالیچه بافی یا.........) تحقیق کنی و سپس اقدام کنید
    ویرایش توسط Saltanat : 04-17-2020 در ساعت 10:12 PM

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام
    با توجه به توضیحات شما یکی از بهترین راه حلها برای شما قرار گرفتن در محیط فعال و پررونق برای مثال، در یکی از شتابدهنده ها یا مراکز رشد کارآفرینی است. در این مکانها شما در کنار آدمهای موفق قرار می گیرید و مشاوران متخصص و امین به شما مشاوره می دهند.
    این مراکز در هر شهری هست و اگر منطقه شهری خودتان را بگردید حتماً یکی را پیدا می کنید. نتوانستید به من بگویید کمکتان کنم.
    موفق باشید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43703
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من ساکن فردیس.کرج هستم.اصلا نمیدونم کجا برم میشه راهنمایی کنید ممنون.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43703
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به توضیحات شما یکی از بهترین راه حلها برای شما قرار گرفتن در محیط فعال و پررونق برای مثال، در یکی از شتابدهنده ها یا مراکز رشد کارآفرینی است. در این مکانها شما در کنار آدمهای موفق قرار می گیرید و مشاوران متخصص و امین به شما مشاوره می دهند.
    این مراکز در هر شهری هست و اگر منطقه شهری خودتان را بگردید حتماً یکی را پیدا می کنید. نتوانستید به من بگویید کمکتان کنم.
    موفق باشید
    ساکن فردیس کرج هستم.نمیدونم کجاست مرکزی که میگید.لطف میکنید راهنماییم کنید

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    خیلی خوب است که توانمندی در یک زمینه دارید و می توانید بر روی همان سرمایه گذاری کنید.
    نگرانی شما قابل درک است و خوب است قبل از شروع کار از افراد متخصص و قابل اعتماد در این زمینه مشورت بگیرید و تا جایی که می توانید اطلاعات مفید در این زمینه جمع آوری کنید تا بتوانید به بهترین شکل و با کمترین خطا این کار را شروع کنید.
    و این نگرانی تا جایی که باعث شود شما جوانب مختلف را بسنجید و هوشمندانه قدم بردارید بسیار کارساز و راهگشا است.
    اما اگر از حدی بگذرد که با انواع فکر و خیال و ترس از شکست مانع شما برای آغاز به کار شما بشود دیگر برایتان کارآمد نخواهد بود.
    به هر حال در هر کاری که هنوز با آن آشنایی نداریم و در آن تازه کار هستیم احتمال اشتباهاتی هست و در واقع بخشی از آن اجتناب ناپذیراست.
    اما مهم ای است که ما سعی کنی از طریق توانمندسازی خودمان و افزایش آگاهی تا جای امکان با دست پر شروع کنیم.
    درباره دانشگاه هم مسلمااگر امکان آن باشد که به موازات آن درستان هم ادامه دهید بسیار عالی خواهد بود چرا که در این صورت با رشد در زمینه های مختلف امکان پیشرفت بیشتری خواهید داشت و توانمندتر خواهید بود.
    بنابراین به نظر می رسد بهترین راه هدف گذاری ها کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت باشد تا بتوانید با داشتن تصویری واضح برنامه ریزی کنید و گام به گام قدمهای لازم را برای رسیدن به هدفتان بردارید.
    اما اگر بخواهید مدام در ذهنتان فقط این افکار را بالا و پایین کنید با هدر رفتن انرژی روانی تان، کاری هم از پیش نخواهید برد.
    با توجه به تمام این مطالب به شما پیشنهاد می شود با افراد متخصص در خصوص کاری که می خواهید انجام دهید صحبت کنید و مشورت دریافت نمایید، همچنین با دریافت چندین جلسه مشاوره فردی از یک مشاور یا روانشناس، برای هدف گذاری کمک بگیرید تا بتوانید در این مسیر اقدامات موثری دریافت نمایید.

8. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

ساکن فردیس کرج هستم.نمیدونم کجاست مرکزی که میگید.لطف میکنید راهنماییم کنید
    در کرج مراکز متعددی هست. یکی از بهترین مراکز پارک علم و فناوری استان البرز است که بعد از حصارک واقع است. این پارک یکی از بهترینها و بزرگترینها در ایران است. حتماً به آنجا مراجعه کنید.
    اگر دانشگاه می روید تقریباً همه دانشگاه ها مرکز رشد دارند.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43703
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    در کرج مراکز متعددی هست. یکی از بهترین مراکز پارک علم و فناوری استان البرز است که بعد از حصارک واقع است. این پارک یکی از بهترینها و بزرگترینها در ایران است. حتماً به آنجا مراجعه کنید.
    اگر دانشگاه می روید تقریباً همه دانشگاه ها مرکز رشد دارند.
    پس دانشگامم ادامه میدم.حتما سر میزنم ب اینجا که گفتید.مرسی خدا خیرتون بده

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام .دانشگاه چه رشته ای میخواید برید؟
    تو این حرفاتون شک هست ولی یقین پیدا کنید که شما قدرتمندید

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43703
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سلام .دانشگاه چه رشته ای میخواید برید؟
    تو این حرفاتون شک هست ولی یقین پیدا کنید که شما قدرتمندید
    همون طراحی فرشی که سه سال خوندم

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام خوبین
    هر کاری میکنی کاری رو بکن که بهش علاقه داری قطعا مطمئن شو تو هر رشته ای که عشقت باشه و علاقه داشته باشی موفقیت هایی به دست میاری که خودت هم باورت نمیشه ...
    ضمنا اگه هر چیزی میفروشی و خانم و رئیس خودت شدی فروش اینترنتی رو هرگز فراموش نکن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد