نمایش نتایج: از 1 به 26 از 26

موضوع: می ترسم از ازدواج به خاطر مسائل مالی و گرونی هاش ؟ تا این که ازدواج به لقایش ببخشیم ؟

5708
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40867
    تشکـر
    62
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

می ترسم از ازدواج به خاطر مسائل مالی و گرونی هاش ؟ تا این که ازدواج به لقایش ببخشیم ؟

درود

دوستان و همراهان.

بنده 32 سال سن دارم.

ترسی عجیبی به جونم افتاده و به این صورت که ازدواج فراموش کنم .

سال 98 می شد می خواستی عروسی بگیرید حداقل 100 میلیون باید داشته باشی در کنار سایر هزینه ای دیگه به صورت کلی .

سال 99 از اولش جهت گرونی ها 30 الی 40 درصد شاهد هستیم. باید 200 میلیون داشته باشی در کنار سایر هزینه ها به صورت کلی.

به خانواده ام گفتم دیگه نگردن دنبال دختر خانم برای ازدواج می خوام. مجردی زندگی کنم. تو این شرایط وحشتناک کشور و گرونی ها.

ولی خانواده ام میگن درست میشه با چی درست میشه دستشون خالیه منم همین طور.

به خاطر همین دیگه ازدواج به لقایش ببخشیم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : می ترسم از ازدواج به خاطر مسائل مالی و گرونی هاش ؟ تا این که ازدواج به لقایش ببخشیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط T90 نمایش پست ها
    درود

دوستان و همراهان.

بنده 32 سال سن دارم.

ترسی عجیبی به جونم افتاده و به این صورت که ازدواج فراموش کنم .

سال 98 می شد می خواستی عروسی بگیرید حداقل 100 میلیون باید داشته باشی در کنار سایر هزینه ای دیگه به صورت کلی .

سال 99 از اولش جهت گرونی ها 30 الی 40 درصد شاهد هستیم. باید 200 میلیون داشته باشی در کنار سایر هزینه ها به صورت کلی.

به خانواده ام گفتم دیگه نگردن دنبال دختر خانم برای ازدواج می خوام. مجردی زندگی کنم. تو این شرایط وحشتناک کشور و گرونی ها.

ولی خانواده ام میگن درست میشه با چی درست میشه دستشون خالیه منم همین طور.

به خاطر همین دیگه ازدواج به لقایش ببخشیم.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

یعنی به خاطر هزینه های ازدواج میخواین ازدواج نکنید ؟
    خب میتونید در کنار این که ازدواج کنید . عقد و عروسی و مراسمات و پیش نیازهای ازدواج مثل خرید های قبل عقد رو طوری انجام بدین و طوری روی هزینه هاتون برنامه ریزی کنید تا کم ترین کم بود رو متوجه بشین . همین
    مطمئن باشین همواره در سطح جامعه افراد زیادی هستند ( از هر دوجنس مرد و زن ) که مشکلات مالی دارن و کافیه هم دیگه رو پیدا کنند تا بتونن ازدواجی به دور از توقعات مالی داشته باشن.

اما راه چاره انزوا و تجرد زیستی نیست

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

T90

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40867
    تشکـر
    62
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : می ترسم از ازدواج به خاطر مسائل مالی و گرونی هاش ؟ تا این که ازدواج به لقایش ببخشیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

یعنی به خاطر هزینه های ازدواج میخواین ازدواج نکنید ؟
    خب میتونید در کنار این که ازدواج کنید . عقد و عروسی و مراسمات و پیش نیازهای ازدواج مثل خرید های قبل عقد رو طوری انجام بدین و طوری روی هزینه هاتون برنامه ریزی کنید تا کم ترین کم بود رو متوجه بشین . همین
    مطمئن باشین همواره در سطح جامعه افراد زیادی هستند ( از هر دوجنس مرد و زن ) که مشکلات مالی دارن و کافیه هم دیگه رو پیدا کنند تا بتونن ازدواجی به دور از توقعات مالی داشته باشن.

اما راه چاره انزوا و تجرد زیستی نیست

سپاس از شما .

والله من چندتا خواستگاری رفتم چه از خودمون پایین تر یا بالاتر بودن شرایط اقتصادی خانواده دختر خانم.

به جرات می تونم بگم همه اشون روی حقوق و ماشین و خونه و مدرک تحصیلی من تاکید بسیار داشتند. یعنی یک نفر نپرسید ببینیم پسره چطور شخصیتی داره .

اگر گزینه های بالا مورد تایید بودش اجازه میدادن مزاحم بشیم. و گرنه ندیده و نشناخته می گفتند جوابمون منفی هستش.

هفته گذشته یک دختر خانم معرفی شد ایشون پرستار هستند مادرم با مادرشون صحبت کردن گفتند عکس پسرتون بفرستید و این که مادر دختر خانم گفتند دختر ما پر توقع هستش و توقعاتی داره. جالبه این که دختر و خانواده اش از یک خانواده هم سطح ما ی مقداری پایین تر بودن. این توقعات داشتند بعدش که عکس خودم فرستادیم بعد از چند ساعت گفتند جواب دخترم منفی هستش.
    من دهنم باز موند گفتم خدایا ما که هم ندیدیم صحبت نکردیم از چی من بدشون اومده جواب منفی دادن.

خلاصه برادر می خواد ازدواج کنه هزینه های سنگنین دارم می بینم. برای خرید هر چقدرم هم کم در نظر بگیریم بازم گرونه هر چی بخواهیم ساده باشه گرونه. الان برای برادر خرید کردن خدایی ترسیدم چه هزینه هایی باید بشه از کجا بیارم این همه هزینه کنم.

من پسر زشتی نیستم اتفاقا قیافم خوبه خوشگل هستند و خوشتیپ و شغلمم خوبه .

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نگرانی شما با توجه به شرایط موجود و اوضاع نابسامان اقتصادی جامعه کاملا قابل درک است.
    معمولا در اینگونه مواردی که به نظر می رسد مسیر رسیدن به خواسته مان دشوار و پر چالش است و ما از پیش بینی موفقیتمان مطمئن نیستیم، افکار منفی و پیش گویی های منفی هم در ذهنمان زیاد می شود و در اینگونه موارد تشخیص افکار کمک کننده از افکاری که مانع ما محسوب می شوند، دشوار می شود.
    و اگر نتوانیم این دو را از هم تشخیص دهیم باعث می شود در مسیر رسیدن به خواسته هایمان هیچ تلاشی نکنیم و با اجتناب از هر گونه اقدامی منصرف شویم.
    بنابراین اگر چه شرایط موجود دشوار است اما می توان لااقل تلاش خود را در این زمینه انجام داد و از پیش قضاوت نکرد.
    اگر اینگونه باشد پس هیچ ازدواجی در این دوران نباید رخ دهد و ازدواج فقط باید مخصوص قشر محدودی پر درآمد جامعه باشد که خودتان حتما بهتر می دانید اینگونه نیست.
    می توان این شرایط دشوار اقتصادی را به عنوان بخشی از واقعیت پذیرفت و با اتکا بر توانمندی ها و داشته ها پا پیش گذاشت و اقدام کرد تا لااقل اگر نشد خیالتان راحت باشد تلاش خودتان را در این زمینه انجام داده اید.
    هستند افرادی که اولویت برایشان مسائل مهمتری از چندو چون مراسم و یا اوضاع مالی مساعد هستند و به حداقلی برای شروع رابطه راضی هستند و با درک شرایط موجود و با اتکا بر سرمایه شخصیتی اخلاقی و رفتاری افراد و بر مبنای ملاک ها و معیارهای دیگری دست به انتخاب می زنند و بر آن اساس تصمیم نهایی را اتخاذ می کنند.
    بنابراین بهتر است با تکیه بر آن دسته از افکارتان که به شما انرژی می دهند و شما را در مسیر خواسته هایتان هدایت می کنند، و عدم بها دادن به دسته دیگری از افکار که فقط انرژی شما را هدر می دهند و مانع شما در حرکت به سمت خواسته هایتان می شود، در مسیر آنچه می خواهید اقدامات موثری انجام دهید.
    در این راستا می توانید برای اینکه بدانید چگونه موانع موجود را شناسایی کرده و از آنها عبور کنید، می توانید برای دریافت جلسات مشاوره اقدام نمایید.

6. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

T90

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

حالا تو این شرایط کرونا مگه کسی هم هست اجازه خاستگاری به شما بده؟!!! طرف احتمالا پولو بهونه کرده برا اینکه فاصله یه متری رعایت بشه شما به دلت بد راه نده
    ولی یه پیشنهاد دارم اگر بخای به نتیجه برسی خاستگاری کسی برین که حداقل یبار شما یا خانوادتون رو دیده باشن ، بیشتر این سنگ اندازیا به خاطر عدم شناخته .
    اگر خونه و کارو داشته باشید بقیش درست میشه نگران نباشید.
    ویرایش توسط eli2 : 04-20-2020 در ساعت 03:29 AM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

8. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    حالا تو این شرایط کرونا مگه کسی هم هست اجازه خاستگاری به شما بده؟!!! طرف احتمالا پولو بهونه کرده برا اینکه فاصله یه متری رعایت بشه شما به دلت بد راه نده
    ولی یه پیشنهاد دارم اگر بخای به نتیجه برسی خاستگاری کسی برین که حداقل یبار شما یا خانوادتون رو دیده باشن ، بیشتر این سنگ اندازیا به خاطر عدم شناخته .
    اگر خونه و کارو داشته باشید بقیش درست میشه نگران نباشید.
    خونه رو خوب اومدی آفرین
    بعضی وقتا حس میکنم تو ایران زندگی نمیکنی

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دوست من ترس از ازدواج فقط برا شما نیست برا همه هستش

ولی اگه بتونی ترست را مدیریت کنی خوبه

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خونه رو خوب اومدی آفرین
    بعضی وقتا حس میکنم تو ایران زندگی نمیکنی������
    چرا خبببب
    اخه با توجه به سنش گفتم ، خب تو این سن حداقل یه مسکن مهر میتونه داشته باشه دروغ میگم؟!!
    امضای ایشان

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

اصلا سام به نظرت حرفم منطقی نیست؟ البته شاید من اشتباه میکننم
    هرکسی بسته به استعدادشو علایقش یکی از این دوراه رو انتخاب میکنه یا راه علم یا راه شغل ازاد
    خب کسی که راه علمو رفته بله مشخصه که نتونه تا سن بالا صاحب خونه و ماشین بشه، ولی کسی که شغل ازاد رو انتخاب کرده زودتر صاحب خونهدو ماشین و ... میشه
    حالا خانواده ای که بگه هم خونه ماشین تحصیلات حرفش غیر منطقیه چون کسی که دنبال تحصیلات رفته تا یه سنی نمیتونه صاحب چیز ی بشه

البته میگم تو خاستگاری های سنتی همه چیز زیر ذره بین قرار میگه و ادما میرن سراغ چرتکه خخخخخ
    مثلا خانواده دخترو میپسره خب این پسر شما صاحب چیا شده
    ازون بر خانوده پسره هم میپرسه خب دختر شما آشپزی بلده؟ پاشو دخترو ببینم قدت چقدره ؟ وای روم سیاه موهات فره خخخخخخخخ جهیزه و پاتختی هم که باید داشته باشه

اگر دو طرف قبلش یه شناخت نسبی مثلا حداقل یکبار از قبل اخلاق همو دیده باشن خیلی ازین سدها برداشته میشه
    ویرایش توسط eli2 : 04-20-2020 در ساعت 10:59 AM
    امضای ایشان

13. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چرا خبببب
    اخه با توجه به سنش گفتم ، خب تو این سن حداقل یه مسکن مهر میتونه داشته باشه دروغ میگم؟!!
    آره بستگی داره تو این مدت چیکار کرده باشه
    به طبع پسری که تا ۳۲ سالگی هیچی نداره نه ماشین نه خونه نه تحصیلات نه درآمد نرمال

باید بهش گفت چه غلطی میکردی این چند وقته

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اصلا سام به نظرت حرفم منطقی نیست؟ البته شاید من اشتباه میکننم
    هرکسی بسته به استعدادشو علایقش یکی از این دوراه رو انتخاب میکنه یا راه علم یا راه شغل ازاد
    خب کسی که راه علمو رفته بله مشخصه که نتونه تا سن بالا صاحب خونه و ماشین بشه، ولی کسی که شغل ازاد رو انتخاب کرده زودتر صاحب خونهدو ماشین و ... میشه
    حالا خانواده ای که بگه هم خونه ماشین تحصیلات حرفش غیر منطقیه چون کسی که دنبال تحصیلات رفته تا یه سنی نمیتونه صاحب چیز ی بشه

البته میگم تو خاستگاری های سنتی همه چیز زیر ذره بین قرار میگه و ادما میرن سراغ چرتکه خخخخخ
    مثلا خانواده دخترو میپسره خب این پسر شما صاحب چیا شده
    ازون بر خانوده پسره هم میپرسه خب دختر شما آشپزی بلده؟ پاشو دخترو ببینم قدت چقدره ؟ وای روم سیاه موهات فره خخخخخخخخ جهیزه و پاتختی هم که باید داشته باشه

اگر دو طرف قبلش یه شناخت نسبی مثلا حداقل یکبار از قبل اخلاق همو دیده باشن خیلی ازین سدها برداشته میشه
    الان منظورتو گرفتم موافقم
    چه تفاهمی

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

دوست من ترس از ازدواج فقط برا شما نیست برا همه هستش

ولی اگه بتونی ترست را مدیریت کنی خوبه
    شما که خونه داری ماشین داری وضعت خوبه تک پسری بابات تاجره شاهی میکنی و حسرت کافه رفتن با دخترا رو داری چرا ازدواج نمیکنی و ترس به دلت راه میدی
    از خودت شروع کن تا اینکه بخوای ملت رو ارشاد کنی

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام دوست عزیز حال شما
    تو این همه مدت تجربه رابطه احساسی و عاطفی داشتین ؟!

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط tarah2020 نمایش پست ها
    شما که خونه داری ماشین داری وضعت خوبه تک پسری بابات تاجره شاهی میکنی و حسرت کافه رفتن با دخترا رو داری چرا ازدواج نمیکنی و ترس به دلت راه میدی
    ما بچه پولدار شما بچه گدا
    ما حسرت دار .شما دختر باز قرن
    ما پشه شما پادشاه حبشه
    ما شیلنگ .شما شاه کبری

دلایلی هم که من ازدواج نکردم فعلا اصلا ربطی به شما نداره

قبلا هم گفتم یه بابا بزرگ داشتم ۹۹ سال عمر کرد چون سرش تو کار خودش بود .شما هم اگه عمر طولانی میخوای سعی کن سرت تو کار خودت باشه ...آفرین

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط tarah2020 نمایش پست ها
    آخه با پول که نمیشه همه چی رو تضمین کرد . ازدواج مثله هندونه دربسته میمونه اصلا غیر قابل پیش بینیه . چون افراد پشت این ظاهرشون معلوم نیست به چی فکر میکنن.
    هر کسی دلش میخوات با کسی ازدواج کنه که انتخابش به خاطر خودش باشه. مثلا یه سریا پول دارن ولی دوست دارن طرفو امتحان کنن ببینن که آیا طرف مقابلش اونو به خاطر پولش میخات یا خودش
    مثلا من خودم خاستگاری داشته باشم اولین حرفم اینه که اشپزی بلد نیسما هنری ندارما اگر منو میخای باید به خاطر خودم باشه خخخخخخخ البته دروغم نگفتم
    هر کسی به یه شکلی یه دغدغه ای داره ولی گاهی باید وسواسوکنارو گذاشت بدترین اتفاق ممکن طلاق هست خوب به خاطر یک درصد طلاق آیا باید زندگی محدود دنیامون رو فدا کنیم و به یه درصده فکر کنیم؟
    امضای ایشان

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

چرا باهم دعوا میکنید
    امضای ایشان

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

آخه با پول که نمیشه همه چی رو تضمین کرد . ازدواج مثله هندونه دربسته میمونه اصلا غیر قابل پیش بینیه . چون افراد پشت این ظاهرشون معلوم نیست به چی فکر میکنن.
    هر کسی دلش میخوات با کسی ازدواج کنه که انتخابش به خاطر خودش باشه. مثلا یه سریا پول دارن ولی دوست دارن طرفو امتحان کنن ببینن که آیا طرف مقابلش اونو به خاطر پولش میخات یا خودش
    مثلا من خودم خاستگاری داشته باشم اولین حرفم اینه که اشپزی بلد نیسما هنری ندارما اگر منو میخای باید به خاطر خودم باشه خخخخخخخ البته دروغم نگفتم
    هر کسی به یه شکلی یه دغدغه ای داره ولی گاهی باید وسواسوکنارو گذاشت بدترین اتفاق ممکن طلاق هست خوب به خاطر یک درصد طلاق آیا باید زندگی محدود دنیامون رو فدا کنیم و به یه درصده فکر کنیم؟
    من خواستگارت باشم میگم
    آشپزی بلد نیستی خودم یادت میدم
    هنر نداری کمکمت میکنم هنرمند بشی

و اونوقت پاسخ تو چیه؟؟

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چرا باهم دعوا میکنید
    زیاد بهش توجه نکن
    سر یه قضیه ای داره آتیش میگیره

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

من خواستگارت باشم میگم
    آشپزی بلد نیستی خودم یادت میدم
    هنر نداری کمکمت میکنم هنرمند بشی

و اونوقت پاسخ تو چیه؟؟
    ابن نشون دهنده ی اینه شما به مرحله ای رسیدی که میتونی مسولیت زندگی رو قبول کنی و به درک صحیحی از زن و مرد رسیدی البته اگر به این اعتقاد داشته باشی که هم زن و هم مرد باید در کار خونه به هم کمک کنن،
    امضای ایشان

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

وای روم سیاه موهات فره خخخخخخخخ
    مگه مو فر زشته ؟ کسایی که موهاشون فره شانس انتخاب شدنشون کمه ؟

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    مگه مو فر زشته ؟ کسایی که موهاشون فره شانس انتخاب شدنشون کمه ؟
    نه سلطنت جان ، مثال زدم منظورم اینه که یکسری از افراد یه ایده آل هایی تو ذهنشون دارن بعد میخوان منطبق بدن به واقعیت ، وگرنه مو صاف ، فر ، موجدار همش قشنگه،
    مثلا مازیار فلاحی که موهاش فره زشته؟ خیلیم خوشتیپه و میبینی که چقدر طرفدار داره
    امضای ایشان

26. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ابن نشون دهنده ی اینه شما به مرحله ای رسیدی که میتونی مسولیت زندگی رو قبول کنی و به درک صحیحی از زن و مرد رسیدی البته اگر به این اعتقاد داشته باشی که هم زن و هم مرد باید در کار خونه به هم کمک کنن،
    مگه نباید اینطوری باشه؟؟
    چه عیبی داره یه روز مرد نهار درست کنه یه روز مرد ظرف بشوره

کسرشان نیست

تو خونه خودشه

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

مگه نباید اینطوری باشه؟؟

کسرشان نیست

تو خونه خودشه

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43797
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

وضعیت اقتصادی و شرایط مالی مرد تاثیر زیادی در زندگی مشترک داره, علی الخصوص در این شرایط اقتصادی کشور با بیکاری, گرانی و ...
    حقایق جامعه رو نمیشه نادیده گرفت! خیلی از زندگی های امروزی بعلت مشکلات مالی و ناتوانی آقایان در تامین مخارج از هم پاشیده میشه
    واقعا کسی قصد نداره جوانان رو بخاطر مسائل مالی از زندگی مشترک و ازدواج دورکنه یا بترسونه! ولی خیلی باید مواظب بود تا تصمیم اشتباه نگرفت
    موفق باشید

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-namazi نمایش پست ها
    وضعیت اقتصادی و شرایط مالی مرد تاثیر زیادی در زندگی مشترک داره, علی الخصوص در این شرایط اقتصادی کشور با بیکاری, گرانی و ...
    حقایق جامعه رو نمیشه نادیده گرفت! خیلی از زندگی های امروزی بعلت مشکلات مالی و ناتوانی آقایان در تامین مخارج از هم پاشیده میشه
    واقعا کسی قصد نداره جوانان رو بخاطر مسائل مالی از زندگی مشترک و ازدواج دورکنه یا بترسونه! ولی خیلی باید مواظب بود تا تصمیم اشتباه نگرفت
    موفق باشید
    برام سوال شد اگر قرار باشه شرایط اقتصادی جامعه هیچ وقت خوب نشه یعنی همیشه باید مجرد بمونن؟
    مشکل اصلی و بزرگتر به نظرم پیدا کردن کسی هست که فرد باهاش تفاهم داشته باشه ، وگرنه داشتن یه شغل در شروع ازدواج کافیه ،خانواده هاهم باید بتونن در تدارک زندگی به فرزاندانشون کمک کنند تا بتونن مستقل بشن،

31. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

مگه نباید اینطوری باشه؟؟

کسرشان نیست

تو خونه خودشه
    خب همش بستگی به این داره که فرد الگوشو کی قراده، هنوز در خیلیا از مردا حس مردسالاری وجودداره که فکر میکنن خونه داری وظیفه زنه
    امضای ایشان

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد