نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: خیانت شوهرم وترک کردنم

4385
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43724
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت شوهرم وترک کردنم

سلام دوستان عزیزمن تقریبا ۱۰ ساله بادوران دوستی وازدواج شوهرمو میشناسم تقریبا زندگی خوبی داشتیم وبلاخره مشکلاتیم داشت که مشکلات مالی بود کلا از اینا بگذریم شوهرم یه سال بود همش باگوشیش ور میرفت ومنم حق نداشتم بپرسم کیه چون نمی‌خواستم از دستش بدم البته گاهیم می‌پرسیدم قسم میخورد می‌گفت کاریه بهت خیانت نمیکنم ولی تو این یه سال ۲ بارکتکم زد وچندبار بیرونم کرد ازخونه تادوماه قبل که من یه ماه قهرخونه بابام بودم که به زور بیرونم کرده بود ومنم به زور خودم دوباره برگشتم خونه تا برگشتم ۲ شب خونه بود قول قرار گذاشتیم دیگه دعوانکنیم ومن به خودمو وخدای خودم قول دادم دیگه هرکاری از دستم برمیاد برای زندگیم انجام بدم ولی متاسفانه شوهرمن بعد دوروزبه بهانه کارگفت میرم شیراز و بعد ۴۰ روز بهم زنگ زد برودنبال زندگیت ومن نمیخوامت والان با زنه هست که ازخودش بزرگتره ویه دختردا ره زنه تا همین امشب همش پیام میدم التماسش میکنم برگرد با من اینکارونکن حتی بهش گفتم با اونم باش ولی منو طلاق نده نه تنها جوابم نمیده بلاکم کرده و دو روز قبل بازنه پشت تلفن ۲ تایی گفتن اگه ازدواج کردیم برای عروسیمون دعوت میکنیم الان من خیلی ناراحتم عذاب میکشم نمی‌دونم برم برای کار طلاق اصلا موندم یه تکه گوشت خونه بابام افتادم یعنی من انقد ارزش نداشتم که اینطوری فرارنکنه یا باهام حرف بزنه و طلاقم بده بعد بره من با این حالم عاشقشم خیلی کمک کنید چیکارکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43724
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : خیانت شوهرم وترک کردنم

لطفا کمکم کنید حالم خیلی خرابه خیلی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

و ایتجاست که مهریه باید عین یک‌ شمشیر به سر مرد فرود بیاد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سرکار خانم نظر خانوادتون چیه در این مورد
    شما چند سالتونه؟
    شغلتون چیه؟ و مدرک تحصیلاتتون

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43724
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من شغلی ندارم خانه دارم و۲۸ سال سنمه خانوادم میگن خودت تصمیم بگیر من اصلا نمی‌دونم شوهرم کجاست الان فقط میتونم پیام به خطش ارسال کنم که جواب نمیده

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43724
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    سرکار خانم نظر خانوادتون چیه در این مورد
    شما چند سالتونه؟
    شغلتون چیه؟ و مدرک تحصیلاتتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    و ایتجاست که مهریه باید عین یک‌ شمشیر به سر مرد فرود بیاد
    چطورمهریموبگیرم اصلا نمی‌دونم کجاست

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به مطالبی که مطرح کردید معلوم است که اکنون تحت فشار زیادی هستید واحساس ناکامی شدیدی را تجربه می کنید که کاملا قابل درک است.
    اوایل صحبتهایتان جمله ای مطرح کردید و آن این بود که چیزی حق نداشتید بپرسید چون نمی خواستید او را از دست بدهید.
    و یا اینکه چند بار شما را از خانه بیرون کرده اند و درگیری فیزیکی داشته اید و اکنون هم که آشکارا به شما گفته اند که شما را نمی خواهند و قصد ازدواج با فرد دیگری دارند.
    اکنون سوال اصلی که باید از خودتان بپرسید این است که دقیقا چه کسی و چه چیزی را نمی خواهید از دست بدهید؟
    دوست داشتن و عشق از نظر شما به چه معنا است؟
    زندگی مشترکی که به دنبال آن بوده اید و در ذهنتان داشته اید تا چه اندازه به زندگی که در واقعیت داشتید شبیه است؟
    آیا عشق قرار است زندگی ما را زیباتر کند و به ما د داشتن و ساختن تجربه های زیبا کمک کند یا اینکه کارکرد دیگری دارد یا اصلا کارکری دارد؟
    زندگی غنی و عنادار از نظر شما چه زندگی هست و تا چه اندازه به زندگی تان در کنار ایشان شباهت دارد؟
    رابطه سالم چگونه رابطه ای است و شما در نهایت از این رابطه با این وضعیت چه می خواهید؟
    شما با رفتارهایتان که به برخی از آنها اشاره کردید قصد رساندن چه پیامی را به ایشان داشته اید؟
    اینکه تحت هر شرایطی و با هر وضعیتی حاضرید در کنار ایشان بمانید حتی اگر به قیمت نادیده گرفته شدن احساسات، نیازهای اساسی و خواسته ها شما و عدم دریافت احساس ارزشمندی باشد؟
    گاهی واقعیتهای بیرونی آنقدر برای افراد دردناک و غیرقابل باور و غیرقابل قبول هستند که آنها ترجیح می دهند آن را انکار کنیم و یا به دلیل اجتناب از احساسات و هیجانات ناشی از از دست دادن یک فرد یا یک رابطه، مدتها از واقعیت فرار کنند و نخواهند آن را بپذیرند اما در نهایت چاره ای جز پذیرش واقعیتها ندارند،‌غافل از ایینکه در بلند مدت سلامت روان آنها در معرض آسیب جدی قرار خواهد گرفت.
    دوست عزیز با توجه به مطالبی که عنوان کردید به شما توصیه می شود جهت اتخاذ تصمیم مناسب در این زمینه حتما به یک فرد متخصص مراجعه کنید و کمک حرفه ای در این زمینه دریافت نمایید تا بتهوانید بهترین تصمیم را بگیرید و فرصت ساختن یک زندگی غنی و ارزشمند را دوباره بیابید.

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط eFahim نمایش پست ها
    چطورمهریموبگیرم اصلا نمی‌دونم کجاست
    کافیه با یه وکیل مشورت کنید
    یا تشریف دادگاه شهرتون بخش مشاوره

9. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط eFahim نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزمن تقریبا ۱۰ ساله بادوران دوستی وازدواج شوهرمو میشناسم تقریبا زندگی خوبی داشتیم وبلاخره مشکلاتیم داشت که مشکلات مالی بود کلا از اینا بگذریم شوهرم یه سال بود همش باگوشیش ور میرفت ومنم حق نداشتم بپرسم کیه چون نمی‌خواستم از دستش بدم البته گاهیم می‌پرسیدم قسم میخورد می‌گفت کاریه بهت خیانت نمیکنم ولی تو این یه سال ۲ بارکتکم زد وچندبار بیرونم کرد ازخونه تادوماه قبل که من یه ماه قهرخونه بابام بودم که به زور بیرونم کرده بود ومنم به زور خودم دوباره برگشتم خونه تا برگشتم ۲ شب خونه بود قول قرار گذاشتیم دیگه دعوانکنیم ومن به خودمو وخدای خودم قول دادم دیگه هرکاری از دستم برمیاد برای زندگیم انجام بدم ولی متاسفانه شوهرمن بعد دوروزبه بهانه کارگفت میرم شیراز و بعد ۴۰ روز بهم زنگ زد برودنبال زندگیت ومن نمیخوامت والان با زنه هست که ازخودش بزرگتره ویه دختردا ره زنه تا همین امشب همش پیام میدم التماسش میکنم برگرد با من اینکارونکن حتی بهش گفتم با اونم باش ولی منو طلاق نده نه تنها جوابم نمیده بلاکم کرده و دو روز قبل بازنه پشت تلفن ۲ تایی گفتن اگه ازدواج کردیم برای عروسیمون دعوت میکنیم الان من خیلی ناراحتم عذاب میکشم نمی‌دونم برم برای کار طلاق اصلا موندم یه تکه گوشت خونه بابام افتادم یعنی من انقد ارزش نداشتم که اینطوری فرارنکنه یا باهام حرف بزنه و طلاقم بده بعد بره من با این حالم عاشقشم خیلی کمک کنید چیکارکنم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

احساسات شما قابل درک هستند اما دقت کنید که موضوع خیانت نیاز داره که فرد از رفتار خودش پشیممون باشه و در کنار این هر دو زوج تصمیم به ادامه رابطه داشته باشند نه فقط شما و باید فرد خیانت کننده ( همسر شما ) به زندگی مشترک خود متعهد بشه و از همه این ها مهم تر اینکه در تعهد خود ثبات داشته باشه که با توجه به شرایطی که مطرح کردین احتمالش وجود نداره . بهتره مدتی صبر کنید و سپس در آرامش با همسرتون صحبت کنید تا بتونید از دیدگاه ایشون نسبت به زندگیتون آگاهی پیدا کنین و بعد در این مورد تصمیم گیری کنید که چه اقدامی سنجیده و درست هست .
    . با توجه به توضیحات شما و اینکه همسرتون رفتارهای متناقضی دارند نیاز ه که هم مشکلات بین شما به درستی شناسایی بشه و هم اینکه از نظر بعد شخصیتی با توجه به خیانت و آزار دادن ها و رفارهای متناقض و... نیر مورد بررسی قرار بگیرن که بازهم باتوجه به شرایط موجود امکان اینکه همسرتون با شما به زوج درمانگر بیان و یا به روانشناس ( برای خودش ) مراجعه کنه نیست
    به نظر میرسه تنها راه موجود برای شما طلاق و تقاضا مهریه از ایشون هست که در این راستا باید زیر نظر وکیل یا شخصی که به امور اختلافات خانوادگی و پروسه طلاق وارد هستند کارتون رو دنبال کنید
    درسته سخته اما ایشون تصمیم خودشون رو گرفتند شما هم به خاطر وابستگی یک طرفه که به همسرتون دارین به روانشناس مراجعه کنید تا با کمک تخصصی روانشناس به شما بتونیم از وابستگی شما کاسته و شرایط روحی مستقل و نیاز را در مسیر طلاق برای شما زمینه سازی کنیم

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43724
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver-editor نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    با توجه به مطالبی که مطرح کردید معلوم است که اکنون تحت فشار زیادی هستید واحساس ناکامی شدیدی را تجربه می کنید که کاملا قابل درک است.
    اوایل صحبتهایتان جمله ای مطرح کردید و آن این بود که چیزی حق نداشتید بپرسید چون نمی خواستید او را از دست بدهید.
    و یا اینکه چند بار شما را از خانه بیرون کرده اند و درگیری فیزیکی داشته اید و اکنون هم که آشکارا به شما گفته اند که شما را نمی خواهند و قصد ازدواج با فرد دیگری دارند.
    اکنون سوال اصلی که باید از خودتان بپرسید این است که دقیقا چه کسی و چه چیزی را نمی خواهید از دست بدهید؟
    دوست داشتن و عشق از نظر شما به چه معنا است؟
    زندگی مشترکی که به دنبال آن بوده اید و در ذهنتان داشته اید تا چه اندازه به زندگی که در واقعیت داشتید شبیه است؟
    آیا عشق قرار است زندگی ما را زیباتر کند و به ما د داشتن و ساختن تجربه های زیبا کمک کند یا اینکه کارکرد دیگری دارد یا اصلا کارکری دارد؟
    زندگی غنی و عنادار از نظر شما چه زندگی هست و تا چه اندازه به زندگی تان در کنار ایشان شباهت دارد؟
    رابطه سالم چگونه رابطه ای است و شما در نهایت از این رابطه با این وضعیت چه می خواهید؟
    شما با رفتارهایتان که به برخی از آنها اشاره کردید قصد رساندن چه پیامی را به ایشان داشته اید؟
    اینکه تحت هر شرایطی و با هر وضعیتی حاضرید در کنار ایشان بمانید حتی اگر به قیمت نادیده گرفته شدن احساسات، نیازهای اساسی و خواسته ها شما و عدم دریافت احساس ارزشمندی باشد؟
    گاهی واقعیتهای بیرونی آنقدر برای افراد دردناک و غیرقابل باور و غیرقابل قبول هستند که آنها ترجیح می دهند آن را انکار کنیم و یا به دلیل اجتناب از احساسات و هیجانات ناشی از از دست دادن یک فرد یا یک رابطه، مدتها از واقعیت فرار کنند و نخواهند آن را بپذیرند اما در نهایت چاره ای جز پذیرش واقعیتها ندارند،‌غافل از ایینکه در بلند مدت سلامت روان آنها در معرض آسیب جدی قرار خواهد گرفت.
    دوست عزیز با توجه به مطالبی که عنوان کردید به شما توصیه می شود جهت اتخاذ تصمیم مناسب در این زمینه حتما به یک فرد متخصص مراجعه کنید و کمک حرفه ای در این زمینه دریافت نمایید تا بتهوانید بهترین تصمیم را بگیرید و فرصت ساختن یک زندگی غنی و ارزشمند را دوباره بیابید.
    خیلی ممنون از راهنماییت من خیلی شوهرمو دوس دارم وازتمام این اتفاقات شوکه شدم هنوز باورندا م ۵ سال بود باهمچین مردی زیر یه سقف زندگی میکنم نمی‌دونم این همه درد چیه من دارم میکشم خودمم رابطه روتموم شده می‌دونم ولی قبول کردنش برام سخته بشدت حتی حاضر نیست تلفنی برای بارآخرهم حرف بزنیم یعنی الانم باورم نمیشه هم چین کاری کاری بامنو زندگیم کرد

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43722
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من یه وکیلم عزیزم میتونی ازش شکایت کنی بگی تامینم نمیکنه و گفته طلاقت بگیر از زندگیم برو. میتونی عزیزم فقط باید با یه نفر وکیل خوب صحبت کنی

13. کاربران زیر از Minooooo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43724
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Minooooo نمایش پست ها
    من یه وکیلم عزیزم میتونی ازش شکایت کنی بگی تامینم نمیکنه و گفته طلاقت بگیر از زندگیم برو. میتونی عزیزم فقط باید با یه نفر وکیل خوب صحبت کنی
    خیلی ممنون فقط من شوهرم نمی‌دونم کجاست وگوشیشو خاموش کرده وهیچ دسترسی بهش ندارم هیچ گونه دسترسی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)