نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بی انگیزگی و عدم شناخت استعداد

5309
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43754
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy بی انگیزگی و عدم شناخت استعداد

سلام.من دختر ۲۲ ساله هستم‌.دانشجوی ترم ۸ مهندسی معماری.به دلیل عدم توانایی مالی خانواده از ابتدای دانشجو شدن سرکار میرم.کارمند اداری ای که به رشتم اصلا مربوط نمیشه.ترم ۷ استاد یکی از درسای مهم با دانشجوها رفتار ناپسندی داشت و به ما گفت شما هیچی حالیتون نیست از این رشته نمره ای گرفتم که تا الان تو عمرم نگرفته بودم سر اون درس خیلی اذیت شدم.وحشتناک انگیزمو از دست دادم این ترم پایان نامه دارم.افسردگی دارم دست و دلم به درس و کارای دانشگاه نمیره
    الان دو ماهه میگم به درد این رشته نمیخورم حیف پول.بعدش میگم برم یچیز دیگه یاد بگیرم هر رشته ای رو نگاه میکنم میبینم واقعا هیچیو دوست ندارم.دلم میخواد بیخیال به هیچی باشم.قبلتر دلم میخواست رشد کنم .موفق بشم از ایران برم واسه ادامه تحصیل اما.الان به شدت سرخورده و منزویم .دلم مثل قبل موفقیت نمیخواد .هیچ رشته ای رو دوست ندارم..میخوام یه روتین مسخره رو ادامه بدم تا شاید مرگ سراغم بیاد‌.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بی انگیزگی و عدم شناخت استعداد

سلام به شما دوست عزیز
    اینکه شما برای رسیدن به رشد و پیشرفت مورد نظرتان از توانایی های خودتان استفاده کرده اید قابل احترام می باشد و در این مسیر این مسیری که شما طی کرده اید چه از نظر درسی و چه کاری قابل احترام می باشد و اینکه شما بخواهید به دلیل صحبت های و دیدگاهای یک فرد خاص در مورد ادامه مسیر خودتان را سرزنش کنید کمکتان نمی کند استاد شما بنا بر شرایط روحی و یا مشکلات ان دانشجو و... می توانند نظری را بیان کرده باشند .
    اما به نظر می رسد آنچه باعث این سردرگمی و احساسات ناخوشایند و تفکرات مرگ و احساس سرخوردگی و... شده است شرایط روحی شما می باشد که نشان از افسردگی در آن وجود دارد و شما با بهبود رایط روحی به کمک روانشناس و طی کردن پروسه درمانی می تواند با شرایط روحی بهتر و شناخت بیشتر احساسات و نیازهای خودتان در مسیر موفقیت گام بردارید .
    در این مسیر بهتر است یک دوره مشاوره را به صورت حضوری یا تلفنی تجربه کنید تا بتوانیم به شما در بهبود این شرایط روحی کمک کنیم.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)