نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بی توجهی و سرد شدن عشقم

10919
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43802
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی توجهی و سرد شدن عشقم

سلام به همگی
    من ۳۲ سالمه و اون خانم ۳۶ سالشه
    ۲سالی میشه با یه خانم وارد رابطه شدم و خیلی عاشق هم بودیم اونقدری که ۱ثانیه هم بدون هم نبودیم چه مجازی چه حضوری به مرور زمان یکم متوجه کارایی از سمتش شدم که فهمیدم خیانت میکنه در حد چت بودن فقط نادیده گرفتم و ادامه دادیم بعدها دوباره متوجه شدم ولی اینسری هم به صورت چت بود ولی ************ی به شدت بحثمون شد دوباره خوب شدیم باهم ولی الان دوماه که به شدت سرد شده و بی توجهی میکنه هرسریم میپرسم چرا اینجوری شدی هیچی نمیگه لطفا راهنمایی کنید ممنون از همتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بی توجهی و سرد شدن عشقم

نقل قول نوشته اصلی توسط M&B نمایش پست ها
    سلام به همگی
    ۲سالی میشه با یه خانم وارد رابطه شدم و خیلی عاشق هم بودیم اونقدری که ۱ثانیه هم بدون هم نبودیم چه مجازی چه حضوری به مرور زمان یکم متوجه کارایی از سمتش شدم که فهمیدم خیانت میکنه در حد چت بودن فقط نادیده گرفتم و ادامه دادیم بعدها دوباره متوجه شدم ولی اینسری هم به صورت چت بود ولی ************ی به شدت بحثمون شد دوباره خوب شدیم باهم ولی الان دوماه که به شدت سرد شده و بی توجهی میکنه هرسریم میپرسم چرا اینجوری شدی هیچی نمیگه لطفا راهنمایی کنید ممنون از همتون
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام .

قصد شما از این رابطه چی بوده ؟ آیا فقط به صرف دوستی با ایشون رابطه داشتین ؟
    دوست گرامی رابطه ای ماندگار و پایدار خواهد بود که هدف دار باشه
    چرا که این دسته از روابط با برنامه ریزی فرد منطبق میشه و میتونه براش طرح ریزی کنه و درجهت اتفاق افتادن برنامه های شخصی تلاش کنه . حال اگر رابطه شما با این خانم رابطه هدف دار نبوده و از اول داستان قصد هر کدام از شما جدی نبوده باشه و فقط قصد دوستی در کار بوده بدیهیه که الان رفته رفته روابط بین شما سرد بشن . حال ممکنه شما بگین نه قصد ازدواج داشتیم و این خانم این رو میدونست . بنا براین احتمال بعدی این هست که شاید شما با رفتار و افکارتون وهمچنین اقداماتتون نتونستین ارامش و اطمینان لازم رو به روابط با این خانم تزریق کنید و ایشون مطمئن بشن از اینکه شما قصد حتمی برای ازدواج باهاش دارین خب در چنین شرایطی احساس کرده شما باهاش صادق نیستی و بهتره روابط با شمارو کم رنگ کنه تا در نتیجه خودش آسیب کم تری ببینه
    شاید شما بگین هم قصد ازدواج داشتم هم بهش ابراز کردم .
    خوب شاید اون خانم شمارو برای دوستی گذرا و کوتاه مدت پذیرفته که با توجه به خیانت ایشون و چت هایی که میکرده این احتمال قوی تره و قصد ایشون با شما برای ایجاد رابطه ازدواج نبوده چرا که ایشون پنج سال هم از شما بزرگتر هستند و معمولا خانم ها با افراد کوچک تر مزدوج نمیشن . به نظر میرسه شاید این قضیه برای شما جدی بوده و برای ایشون نه . به هرحال علت سرد شدن ایشون رو خودتون بهتر از ما میتونید محک بزنید ( با توجه به افکار و رفتار ایشون )

این روابط روابط غیر هدف مند هستند که یکی از طرفین برای رابطه جنسی یا درآمد مقطعی یا.......وارد رابطه میشن و قصد از این روابط هدفمند و ازدواج و رابطه سازنده نیست بنابر این باتوجه به شرایط موجود خودتون متوجه میشین کدام یک از این موارد احتمال میره
    و چیزی که برای ما قابل فهمه حس وابستگی شما به ایشون هست چرا که وابستگی یک طرفه برای شما آسیب زا واقع میشه برای رفع آسیب های احتمالی میتونید به روانشناس مراجعه کنید و کمک تخصصی دریافت کنید
    ویرایش توسط Saltanat : 04-24-2020 در ساعت 11:57 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    در این مورد اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
    1. هدفتان از این رابطه چیست؟
    2. بین شما رابطه جنسی وجود دارد؟
    3. معیارهای شما برای انتخاب ایشان چه ویژگی هایی بوده است؟
    4. دلیلی و دیدگاه ایشان در مورد این روابط دیگری که جز با شما دارد چگونه می باشد ؟ و اینکه دیدگاه خودتان چیست ؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43834
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داداشم منم پارسال همین موقع ها بود که همین احساس رو در طرف مقابلم احساس کردم و کلا جر و بحث زیادی داشتیم با هم سره ارتباطاتش و نوع پوششی که داشت و در بعد از آخرین جر و بحثی که داشتیم در چت هاش و بهونه آوردن هاش برای تموم کردن سریع مکالمات فهمیدم که سرد شده و باهاش در میون گذاشتم و هر چی میگفتم که بگو مشکلت چیه تا با هم رفعش کنیم و درست شیم یا کلا هیچی نمیگفتت یا میگفت خودت بهتر میدونی و بعد از چندین ماه کش و قوس دادن های این مدلی کلا تصمیم بر جدایی گرفتن و رفتن پی زندگیشون. براشون از همین تریبون آرزوی خوش بختی میکنم چون درسته که بعد از جداییمون بنده دوره ای به افسردگی نسبتا شدیدی مبتلا شدم ولی تونستم خودم رو با استفاده از ترکیب چندین روش روانشناسی و روان درمانی با هم در مدت زمان حدوداا 4 ماهه درمان کنم و خوشحالم که ایشون از زندگیم رفت و دیگه دلیلی برای اعصاب خوردی ندارم و بعد از رفتنشون هم تازه در های خوشبختی بر روی من باز شد و پروژه های کاری بسیار خوبی بهم پیشنهاد داده شد و الان حتی یک درصدم ناراحت نیستم از بابت از دست دادنشون در نتیجه پیشنهاد میکنم که مسیری ته داستان رو خودت رقم بزنی تا اینکه با کش دادنش خودت و خودش رو اذیت کنی، دختری که سرد میشه هیچ وقت مثه قبل نمیشه و اون رابطه دیگه لذت بخش نیست صرفا کنار هم بودنه به دلیل ترس از جدایی و شکست و نه عشق _ با احترام به تمامی دوستان روانشناس و صاحب سبک صرفا عقیده خودم رو گفتم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44154
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز به عنوان یک خانم نظری دارم که خدمتتون عرض می کنم.یک خانم تحت دو صورت سرد میشه: 1. رفتارهایی که از جانب مردش میبینه، 2. علاقه ای دیگر به مردش ندارد

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47587
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من دختری 21ساله هستم یک و نیم سال هست با اقایی 6 سال بزرگتر از خودم در ارتباط هستم ایشون ابتدای اشنایی گفتن ک قصدشون ازدواج هست تا چند ماهیی هما چیز خیلی خوب بود ایشون خیلی مودب محترم مهربان و روزی چندین مرتبه ب من ابراز علاقه میکردند وهمه ی خط قرمزهارو رعایتمی یکردند.چند ماهی گذشت وب من گفت بخاطر ازمونش شرایط سختی داره و میخاد نیاز جنسیشو رفع کنم تا بتونه درسشو بخونه و در اینده زندگی خوبی داشته باشیم من خیلی سخت قبول کردم . بعد از مدتی کمی ب من سرد شد از زمانی که درسش تموم شد و شروع ب کار کرد خیلی سرد تر شد من ب شک افتادم ک اون واقعا تصمیمش ازداج بوده یا ن فقط میخاستع بخاطر ازمونش ازم استفاده کنه ک با خودش فک کرده بعدا ی جوری رفتار میکنم ک خودش خسته بشه بره یا بخاطر شرایط سختش از من اینو خاسته .البته من هم اشتباهات زیادی کردم این ک خیلی پیگیر بودم و چندین مرتبه پشت هم پیام میدادم و زنگ میزدم امااون ج نمیداد من هم احساسی برخورد میکردم و چندین مرتبه گفتم ک رابطه رو تموم کنیم (من این جمله رو چن بار گفتم و باز خودم برگشتم -دیگه خودم این موضوع رو بی اهمیت کردم و اون تلاشی برای بازگشت من نمیکنه.اواخر ک بی توجهی هایش مرا کلافه کرده بود دوباره کات کردم حالا چهار ماه میگذرد و او قدمی برنداشته خودم هم نمیدانم چکار کنم البته او اشتباهاتی مرتکب شده بود ک فکر میکنم اگر هودم دوباره برگردم خودم رو بی ارزشتر میکنم چون قبلا خودم کات کردم و خودم برگشتم این موصوع چندین بار اتفاق افتاد و رفته رفته اخلاقش تغییر کرد طوری ک چندین بار ازش خاستم ی چیزایی رو عوص کنیم مثلا من به توجه بیشتری نیاز دارم اما او گف من همینم ک هستم و عوض نمیشم و اوهم اشتباهاتی گذشته خودش رو تکرار میکنه (البته من هم اشتباهانی کردم ک پشیمان هستم و نمیخاهم دوبارهتکرارکنم.ه من دوسش دارم فقط نمیدونم باید چیکارکنم ک برگرده و رفتارش با من خوب باشه
    ویرایش توسط Sara2000 : 11-27-2021 در ساعت 04:25 PM

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14024
    تشکـر
    522
    تشکر شده 75 بار در 45 پست
    میزان امتیاز
    10

[QUOTE=Sara2000;316871]سلام من دختری 21ساله هستم یک و نیم سال هست با اقایی 6 سال بزرگتر از خودم در ارتباط هستم ایشون ابتدای اشنایی گفتن ک قصدشون ازدواج هست تا چند ماهیی هما چیز خیلی خوب بود ایشون خیلی مودب محترم مهربان و روزی چندین مرتبه ب من ابراز علاقه میکردند وهمه ی خط قرمزهارو رعایتمی یکردند.چند ماهی گذشت وب من گفت بخاطر ازمونش شرایط سختی داره و میخاد نیاز جنسیشو رفع کنم تا بتونه درسشو بخونه و در اینده زندگی خوبی داشته باشیم من خیلی سخت قبول کردم . بعد از مدتی کمی ب من سرد شد از زمانی که درسش تموم شد و شروع ب کار کرد خیلی سرد تر شد من ب شک افتادم ک اون واقعا تصمیمش ازداج بوده یا ن فقط میخاستع بخاطر ازمونش ازم استفاده کنه ک با خودش فک کرده بعدا ی جوری رفتار میکنم ک خودش خسته بشه بره یا بخاطر شرایط سختش از من اینو خاسته .البته من هم اشتباهات زیادی کردم این ک خیلی پیگیر بودم و چندین مرتبه پشت هم پیام میدادم و زنگ میزدم امااون ج نمیداد من هم احساسی برخورد میکردم و چندین مرتبه گفتم ک رابطه رو تموم کنیم (من این جمله رو چن بار گفتم و باز خودم برگشتم -دیگه خودم این موضوع رو بی اهمیت کردم و اون تلاشی برای بازگشت من نمیکنه.اواخر ک بی توجهی هایش مرا کلافه کرده بود دوباره کات کردم حالا چهار ماه میگذرد و او قدمی برنداشته خودم هم نمیدانم چکار کنم البته او اشتباهاتی مرتکب شده بود ک فکر میکنم اگر هودم دوباره برگردم خودم رو بی ارزشتر میکنم چون قبلا خودم کات کردم و خودم برگشتم این موصوع چندین بار اتفاق افتاد و رفته رفته اخلاقش تغییر کرد طوری ک چندین بار ازش خاستم ی چیزایی رو عوص کنیم مثلا من به توجه بیشتری نیاز دارم اما او گف من همینم ک هستم و عوض نمیشم و اوهم اشتباهاتی گذشته خودش رو تکرار میکنه (البته من هم اشتباهانی کردم ک پشیمان هستم و نمیخاهم دوبارهتکرارکنم.ه من دوسش دارم فقط نمیدونم باید چیکارکنم ک برگرده و رفتارش با من خوب باشه

( سلام خانم محترم قطعا میدونم مطلبی که مینویسم برای شما خوشایند نیست ولی باید قبول کنید که کلا اشتباه اول رو زمانی انجام دادید که به بهانه تحصیل و ... به نیاز جنسی دوستتون ‍ جواب دادین و اصلی ترین عامل سردی همین هستش تا زمانی که جوابتون منفی بود اون همیشه گرم بود تا به هدفش برسه و در نود ونه درصد از مردها کمتر کسی با اون شخصی که قبل از ازدواج رابطه داشته ازدواج میکنن .
    و اشتباه بعدی تون قهر کردنهای مدام و برگشت خودتون بود .
    بهترین کار فراموشی ودوری و فراموشی اون آقا هستش که میدونم خیلی خیلی ... سخته ودر غیر اینصورت سردی اون آقا دو حالت داره البته من نمیدونم رابطه جنسی شما تا چه مرحله بوده حالت اول خواسته های بیشتر اون آقا در رابطه ... بعد از هر مرحله قهر و آشتی کردن هستش و یا اینکه کارش رو انجام داده و دیگه میخواد شما رو از سر خودش باز کنه که در هر صورت راه شما همون نسخه اول فراموشی و دوری هستش . البته ببخشید که اینقدر راحت و صریح راهنمایی کردم من مشاور نیستم و فقط از دید یک مرد با شما صحبت کردم و انشالله که دیدم نسبت به اون آقا اشتباه باشه و اون جزء یک درصد باشه

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49139
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

الان تابلوئه که دوستتون با یکی دیگه رابطه داره که از شما سرد شده
    امضای ایشان
    https://perihan.ir/

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط M&B نمایش پست ها
    سلام به همگی
    شما هم نادیدش بگیرید.

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42765
    تشکـر
    89
    تشکر شده 74 بار در 57 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط asalbanoo67 نمایش پست ها
    دوست عزیز به عنوان یک خانم نظری دارم که خدمتتون عرض می کنم.یک خانم تحت دو صورت سرد میشه: 1. رفتارهایی که از جانب مردش میبینه، 2. علاقه ای دیگر به مردش ندارد
    در هر دو صورت اهمیت نداره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)