نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خودارضایی در زمان پریود

1283
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43823
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودارضایی در زمان پریود

سللم خسته نباشید من 27 ساله هستم‌ و دختر باکره.چند باری فقط از ناحیه ی کلیتوریش و مالش اش خودارضایی کردم و هیچ وقت چیزی داخل واژن نبردم،سه بار هم در زمان پریود از همین مالش کلیتوریس کمی خودم را تحریک کردم.مطمئنا همیشه بعدش خیلی پشیمان شدم.کمترش کردم ولی هنوز کامل ترک نکردم چون کمی اعتیاد روانی بهش پیدا کردم و از اونجایی که فشار روانی زیادی روم هست گاهی این کار را انجام میدم و میدونم که کارم غلطه‌.در رابطه با خودارضایی از ناحیه کلیتوریس بدون دخول هیچ چیزی در زمان پریود میخواستم سوال کنم که آیا این کار ممکنه به پرده بکارت آسیب برسونه.من واقعا خیلی پشیمونم از کاری که کردم و سعی میکنم کم ترش کنم تا کامل از بین بره ولی نگران بکارتم هستم.
    ممنون میشم اگر من رو زودتر راهنمایی کنید
    مرسی

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خودارضایی در زمان پریود

نقل قول نوشته اصلی توسط شکاری نمایش پست ها
    سللم خسته نباشید من 27 ساله هستم‌ و دختر باکره.چند باری فقط از ناحیه ی کلیتوریش و مالش اش خودارضایی کردم و هیچ وقت چیزی داخل واژن نبردم،سه بار هم در زمان پریود از همین مالش کلیتوریس کمی خودم را تحریک کردم.مطمئنا همیشه بعدش خیلی پشیمان شدم.کمترش کردم ولی هنوز کامل ترک نکردم چون کمی اعتیاد روانی بهش پیدا کردم و از اونجایی که فشار روانی زیادی روم هست گاهی این کار را انجام میدم و میدونم که کارم غلطه‌.در رابطه با خودارضایی از ناحیه کلیتوریس بدون دخول هیچ چیزی در زمان پریود میخواستم سوال کنم که آیا این کار ممکنه به پرده بکارت آسیب برسونه.من واقعا خیلی پشیمونم از کاری که کردم و سعی میکنم کم ترش کنم تا کامل از بین بره ولی نگران بکارتم هستم.
    ممنون میشم اگر من رو زودتر راهنمایی کنید
    مرسی

بسم الله ارحمن الرحیم

سلام

نه خودارضایی با مالش کلیتوریس به پرده بکارت آسیب نمی زنه
    پرده فقط بواسطه وارد شدن چیزی داخل واژن یا وارد شدن ضربه محکم پاره میشه نه با خودارضایی با مالش کلیتوریس.

خود ارضایی در زمان پریود با زمانی که شما پریود نیستید عوارض یکسان داره منتها در دوران پریود خطر ناک هست چون به خاطر باز بودن دهانه رحم امکان اینکه فرد به عفونت دچار بشه خیلی زیاده

و به طوری کلی عوارض خود ارضاییدر دوران پریود به صورت زیر هستند
    مواردی همچون ایجاد عفونت، زیاد شدن خونریزی، طولانی شدن دوران قاعدگی، ضعف اندام تناسلی و لکه بینی و افزایش درد عادت ماهانه هستند

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)