نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: دست بزن وخیانت همسرم

4348
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43841
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation دست بزن وخیانت همسرم

سلام
    من یه خانم ۲۲ ساله هستم ۴ سال پیش با یه پسر از تو بیتالک اشنا شدمو به خاستگاریم اومدو نامزد کردیم
    (اینم بگم قبل اونم نامزد داشتم یعنی سن ۱۴ سالگی نامزد شدم به زور خانوادم بدون هیچ محرمیتی بعد دوسالم همه چی تموم شد)
    زمانی که نامزد شوم ۱۸ سالم بود سر ۶ ماه عروسی کردیم تو دوران عقد دوبار مچشو گرفتم تلفنی با چند تا خانوم در ارتباط بود
    بعد از دواجم چند سری مچشو گرفتم ولی در حد همون پیام و اس ام اس بود سری اخر به پدرشوهرم نشون دادم پیاماشو که دعوای بدی داشتن
    از اون روز قرار شد من خطشو چک کنم ولی خودش نفهمه قرار بین منو پدر شوهرم بود گفت زیر نظر داشته باش چند شب پیش شوهرم فهمید از من لج برداشته بود تا امروز که داشتم تو حموم دخترمو میشستم اومد کلی کتکم زد بعدشم که هیچی نگفتم فوش بد و ناجور بهم زیاااااد داد من رو خانوادم حساسم شدم یه زن جیغ جیغو ولی یه نمونه از کتکاشو بگم بشقاب مینا کاری رو کوفت تو سرم که کج شد....
    بعد بهونه های دیگه میاره
    اینم بگم همه میگن من هیچی از قشنگی کم ندارم خودم راضیم ولی همه میگن حتی از همسرمم سرترم دلیل خیانتشو نمیفهمم هیچ چیزیم کمش نمیزارم تو زندگ هی چیز هر چی میگه میگم باشه بخدا من دیگه طاقت ندارم از یه طرف دیگه این زندگی زندگی نمیشه از یه طرفم نمیتونم برم هم به خاطر دخترم همبه خاطر اینکه دوتا شکست تو زندگیم میشه ..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43841
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دست بزن وخیانت همسرم

نه تنبلم نه از محبت کمش میزارم دلم میسوزه اگه یه زن بد بودم بهش حق میدادم اینم بگم خیلیییی خیلییی بد دهنه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43841
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی نیست

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد این شرایط می تواند برای شما و دخترتان با آسیب های زیادی همراه باشد و این موضوعی نمی باشد که تنها با ماندن قابل حل شدن باشد . بهتر بود در همان دوران نامزدی که دوران شناخت می باشد به این سبک رفتاری و خیانت های ایشان توجه بیشتری می کردید افراد به امید تغییر دادن فرد مقابل وارد زندگی مشترک می شوند در صورتی که تا خود فرد به این بینش نرسد که مسیرش اشتباه می باشد نمی توان به او کمک کرد .
    در این مسیر بهتر است سعی کنید که در زمان عصبانیت از وارد بحث شدن با ایشان خوداری کنید تا از آسیب های جسمی جلوگیری شود و در کنار این موراد دقت کنید که برای اینکه بتواند اعتماد را در خیانت بازسازی کرد نیاز است که در اول فرد از رفتار خود پشیمان باشد و بعد هردوی شما باهم بخواهید که این مسیر را برای بهبود زندگی مشترک طی کنید تا بتوانید نتیجه بهتری بگیرید .
    اینکهش ما بارها ثابت کنید که ایشان به شما خیانت می کنند کمکی به شما و ایشان نمی کند .
    بهتر است در این مسیر در زمان مناسبی بدون بی احترامی از ایشان سوال کنید که برنامه و هدفشان برای ادامه مسیر زندیگتان چیست تا شما نیز بتوانید بر مبنای ان تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    قابل درک می باشد که وجود فرزندتان و یا نامزدی گذشته باعث می شود که شرایط جدا شدن برای شما سخت تر شود اما دقت کنید که این مسیر به این سبک می تواند برای شما آسیب زا باشد .
    در این مسیر اینکه همسرتان تنها بخاطر زیبایی به خیانت روی آورند درست نمی باشد و ممکن است ایشان دلایل و مشکلات دیگری داشته باشند پس بهتر است از سرزنش کردن خودتان خوداری کنید چون این مسیر اشتباه ایشان می باشد که تازمانی که بینش به اشتباه بودن مسیر نداشته باشند نمی توان به ایشان کمکی کرد .
    بهتر است با همسرتان صحبت کنید و یک دروه زوج درمانی را تجربه کنید تا بتوانیم با بررسی مشکلات و دلایل خیانت و... به هردوی شما در ادامه مسیر کمک کنیم.
    در صورتی که هسمرتان مایل به مشاوره نیستند بهتر است خودتان مشاوره حمایتی دریافت کنید تا بتوانیم با بررسی شرایط شما به شما کمک کنیم تا شرایط بهتری را تجربه کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربانو جون نمایش پست ها
    سلام
    من یه خانم ۲۲ ساله هستم ۴ سال پیش با یه پسر از تو بیتالک اشنا شدمو به خاستگاریم اومدو نامزد کردیم
    (اینم بگم قبل اونم نامزد داشتم یعنی سن ۱۴ سالگی نامزد شدم به زور خانوادم بدون هیچ محرمیتی بعد دوسالم همه چی تموم شد)
    زمانی که نامزد شوم ۱۸ سالم بود سر ۶ ماه عروسی کردیم تو دوران عقد دوبار مچشو گرفتم تلفنی با چند تا خانوم در ارتباط بود
    بعد از دواجم چند سری مچشو گرفتم ولی در حد همون پیام و اس ام اس بود سری اخر به پدرشوهرم نشون دادم پیاماشو که دعوای بدی داشتن
    از اون روز قرار شد من خطشو چک کنم ولی خودش نفهمه قرار بین منو پدر شوهرم بود گفت زیر نظر داشته باش چند شب پیش شوهرم فهمید از من لج برداشته بود تا امروز که داشتم تو حموم دخترمو میشستم اومد کلی کتکم زد بعدشم که هیچی نگفتم فوش بد و ناجور بهم زیاااااد داد من رو خانوادم حساسم شدم یه زن جیغ جیغو ولی یه نمونه از کتکاشو بگم بشقاب مینا کاری رو کوفت تو سرم که کج شد....
    بعد بهونه های دیگه میاره
    اینم بگم همه میگن من هیچی از قشنگی کم ندارم خودم راضیم ولی همه میگن حتی از همسرمم سرترم دلیل خیانتشو نمیفهمم هیچ چیزیم کمش نمیزارم تو زندگ هی چیز هر چی میگه میگم باشه بخدا من دیگه طاقت ندارم از یه طرف دیگه این زندگی زندگی نمیشه از یه طرفم نمیتونم برم هم به خاطر دخترم همبه خاطر اینکه دوتا شکست تو زندگیم میشه ..

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

در مورد خیانت همسرتون با ایشون صحبت کردین و واکنش و دلیل ایشون چی بود؟
    روابط عاطفی و جنسی شما رضایت بخش هست ؟

درک می کنم که چه احساس آزاردهنده ای دارین و تا چه حد احساس فشار می کنید. امیدوارم در سایه درایت و مهارتهایی که کسب می کنید و امید به خدا بتونید کم کم ورق رو برگردونید. انشاء الله.
    اما نکاتی که باید مورد توجه قرار بدین :
    یکم : معمولا افراد عصبانی به خاطر اینکه ضعیف هستند و نمی تونند خودشون رو کنترل کنند با محرکات و تحریکات سریع به حالت جوش می رسند. یک فرد عصبانی به تنهایی در جایی عصبانی نمیشه . و یک فرد عصبانی کننده ای باید وجود داشته باشه.
    یک راه بسیار کمک کننده این هست که بتونیم نوعی با این افراد برخورد کنیم که کمتر تحریک شون کنیم.
    معمولا بحث و جدل و جواب دادن و.... این افراد رو عصبانی می کنه.
    به این منظور شما نیاز به مهارتهایی دارین که مانند آب باشین برای آتش ،

دوم: چگونه می تونید کمتر همسرتون رو تحریک کنید.
    مهارتهای هم حسی، مهارتهای ارتباطی و مهارتهای گوش کردن فعال از جمله روشهایی هستند که می تونید با تمرین کردن در خودتون تقویت کنید. این مهارتها منجر میشه . که بتونید حرفهاتون رو بزنید بدون اینکه شوهر شما عصبانی بشه .

سوم: اگر حالت بحرانی دارین. نیاز به حمایت دارین.
    معمولا اکثر افراد عصبانی نسبت به همه عصبانی نیستند و ممکنه نسبت به بعضی حساب ببرند. بعضی نسبت به خانواده هاشون، بعضی نسبت به خانواده همسرشون، بعضی نسبت به دوستانشون یا همکارانشون یا صاحب کارشون .
    شما باید یک بررسی انجام بدین چه کسانی چنین قدرتی رو دارند. و از اونها کمک بگیرین .
    شما باید کاملا مسئله کتک زدن رو با خانواده تون در میان بگذارین. حتی باید پرونده پزشک قانونی داشته باشین. حتی با خانواده اش صحبت کنین .
    یکی از روش این هست که به همسرتون بگین که به هیچ وجه بعد از این اجازه ضرب و شتم و کتک کاری شما رو نداره . و اگر این رفتار رو انجام بده ( تکرار کنه ) باید منتظر عواقبش باشه
    و اگر تکرار کرد. می تونید با پدر و مادرصحبت کنید و جلسه ای تشکیل بدین و در جلسه علاوه بر خانواده و بزرگان شما، از خانواده و بزرگان ایشون هم دعوت کنید. در این جلسه رسمی که همه هستند این موضوع کتک کاری مطرح بشه و ایشون تعهد کنند که تکرار نکنند و حتی مکتوب کنند.
    اینطوری علاوه بر اینکه شما ایشون رو تحت فشار گزاشتین ، ایشون از طرف سایر اعضاء جلسه هم احساس فشار میکنه .
    اگر ضرب و شتمی باز صورت گرفت. باید سریعا به اتفاق خانواده ات که در جریان قرار می گیرند به پزشک قانونی مراجعه کنی. با تشکیل پرونده بابت ضرب و شتم می تونید از طریق دادگاه مجبورش کنین که تعهد بده که تکرار نکنه.
    اینگونه کارها که در بند سوم ذکر شد موجب میشه که فرد مجبور به کنترل خودش بشه چون در غیر اینصورت از طرف خانواده ها، و دادگاه تحت فشار قرار میگیره .
    چهارم: راهکارها را با هم پیش ببرین.
    نگاه کنید. شما هم به هیچ وجه ایشون رو تحریک نمی کنین و با مهارتها با هاش مدارا می کنین و هم زمینه حمایتی خود تون رو تقویت می کنین .
    از یک طرف موجب می شوید مشتعل نشه .
    از طرفی اگر مشتعل شد راهکارهایی برای خاموش شدنش به کار می گیرین که در بالا تر ذکر شد
    پنجم: در شرایط آرامش که عصبانی نیست صحبتهای ذیر رو باهاش انجام بدین :
    "عزیزم، بعضی وقتها پیش میاد که تو خودت رو از بعضی کارهای من عصبانی می کنی، من به خاطر علاقه ای که بهت دارم، دوست ندارم عصبانی بشی . اما گاهی اصلا نمی دونم چه چیز عصبانیت میکنه. و بعد از اینکه انجام دادم متوجه میشه چون تو عصبانی و پرخاشگر میشی . بهم بگو یا بنویس چه چیزی موجب عصبانیتت میشه تا متوجه بشم وتوهم بفهمی چقدر دوست دارم که کمک کنم که تو و من آرامش داشته باشیم و تو عصبانی و پرخاشگر نشی ."

در عبارات بالا نشون میدین که همیشه هدفت آرامش بوده . همسرت کم کم با این ادبیات متوجه میشه که شما قصد و غرضی در عصبانی کردن او نداری. وقتی می بیند که شما کمال زحمت را می کشی که کمکش کنی، به مرور می تونه با شما بهتر برخورد کنه .
    ششم: اطلاعاتت از پرخاشگری و عصبانیت بالا ببر .
    حتی اگر بتونید همسرت تون رو راضی کنی و به اتفاق هم نزد زوج درمانگر برین و برای کنترل خشم کار کنین بسیار کمک کننده هست

درنهایت باید بهتون بگم زندگی نیاز به دلایلی محکم تر از فرزند نیاز داره و شما نباید فقط به خاطر فرزند به زندگی ادامه بدین

افراد برای خیانت کردن دلایل و علت های خودشون رو دارن که باید توسط زوج درمانگر به شورت تخصصی ارزیابی بشه تا نتیجه گیری درست صورت بگیره
    ویرایش توسط Saltanat : 04-27-2020 در ساعت 12:54 PM

7. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43841
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد این شرایط می تواند برای شما و دخترتان با آسیب های زیادی همراه باشد و این موضوعی نمی باشد که تنها با ماندن قابل حل شدن باشد . بهتر بود در همان دوران نامزدی که دوران شناخت می باشد به این سبک رفتاری و خیانت های ایشان توجه بیشتری می کردید افراد به امید تغییر دادن فرد مقابل وارد زندگی مشترک می شوند در صورتی که تا خود فرد به این بینش نرسد که مسیرش اشتباه می باشد نمی توان به او کمک کرد .
    در این مسیر بهتر است سعی کنید که در زمان عصبانیت از وارد بحث شدن با ایشان خوداری کنید تا از آسیب های جسمی جلوگیری شود و در کنار این موراد دقت کنید که برای اینکه بتواند اعتماد را در خیانت بازسازی کرد نیاز است که در اول فرد از رفتار خود پشیمان باشد و بعد هردوی شما باهم بخواهید که این مسیر را برای بهبود زندگی مشترک طی کنید تا بتوانید نتیجه بهتری بگیرید .
    اینکهش ما بارها ثابت کنید که ایشان به شما خیانت می کنند کمکی به شما و ایشان نمی کند .
    بهتر است در این مسیر در زمان مناسبی بدون بی احترامی از ایشان سوال کنید که برنامه و هدفشان برای ادامه مسیر زندیگتان چیست تا شما نیز بتوانید بر مبنای ان تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    قابل درک می باشد که وجود فرزندتان و یا نامزدی گذشته باعث می شود که شرایط جدا شدن برای شما سخت تر شود اما دقت کنید که این مسیر به این سبک می تواند برای شما آسیب زا باشد .
    در این مسیر اینکه همسرتان تنها بخاطر زیبایی به خیانت روی آورند درست نمی باشد و ممکن است ایشان دلایل و مشکلات دیگری داشته باشند پس بهتر است از سرزنش کردن خودتان خوداری کنید چون این مسیر اشتباه ایشان می باشد که تازمانی که بینش به اشتباه بودن مسیر نداشته باشند نمی توان به ایشان کمکی کرد .
    بهتر است با همسرتان صحبت کنید و یک دروه زوج درمانی را تجربه کنید تا بتوانیم با بررسی مشکلات و دلایل خیانت و... به هردوی شما در ادامه مسیر کمک کنیم.
    در صورتی که هسمرتان مایل به مشاوره نیستند بهتر است خودتان مشاوره حمایتی دریافت کنید تا بتوانیم با بررسی شرایط شما به شما کمک کنیم تا شرایط بهتری را تجربه کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22247100
    دوست عزیز خیلی ممنون که وقت گذاشتین
    ولی حس میکنم یه فرد دوقطبیه بعضی وقتا انقد خوب میشه که دیوانه وار میپرستمش ولی به اندک چیزی عصبا نی میشه
    البته عصبانیتش فقط برا من نیست برا همه هست چند سری هم سر کار دعوا بد داشتن
    وقتی بهش میگم بریم پیش مشاور میگه تو روانی هستی نه من
    خیلی ممنون میشم کمکم کنین

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43841
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

در مورد خیانت همسرتون با ایشون صحبت کردین و واکنش و دلیل ایشون چی بود؟
    روابط عاطفی و جنسی شما رضایت بخش هست ؟

درک می کنم که چه احساس آزاردهنده ای دارین و تا چه حد احساس فشار می کنید. امیدوارم در سایه درایت و مهارتهایی که کسب می کنید و امید به خدا بتونید کم کم ورق رو برگردونید. انشاء الله.
    اما نکاتی که باید مورد توجه قرار بدین :
    یکم : معمولا افراد عصبانی به خاطر اینکه ضعیف هستند و نمی تونند خودشون رو کنترل کنند با محرکات و تحریکات سریع به حالت جوش می رسند. یک فرد عصبانی به تنهایی در جایی عصبانی نمیشه . و یک فرد عصبانی کننده ای باید وجود داشته باشه.
    یک راه بسیار کمک کننده این هست که بتونیم نوعی با این افراد برخورد کنیم که کمتر تحریک شون کنیم.
    معمولا بحث و جدل و جواب دادن و.... این افراد رو عصبانی می کنه.
    به این منظور شما نیاز به مهارتهایی دارین که مانند آب باشین برای آتش ،

دوم: چگونه می تونید کمتر همسرتون رو تحریک کنید.
    مهارتهای هم حسی، مهارتهای ارتباطی و مهارتهای گوش کردن فعال از جمله روشهایی هستند که می تونید با تمرین کردن در خودتون تقویت کنید. این مهارتها منجر میشه . که بتونید حرفهاتون رو بزنید بدون اینکه شوهر شما عصبانی بشه .

سوم: اگر حالت بحرانی دارین. نیاز به حمایت دارین.
    معمولا اکثر افراد عصبانی نسبت به همه عصبانی نیستند و ممکنه نسبت به بعضی حساب ببرند. بعضی نسبت به خانواده هاشون، بعضی نسبت به خانواده همسرشون، بعضی نسبت به دوستانشون یا همکارانشون یا صاحب کارشون .
    شما باید یک بررسی انجام بدین چه کسانی چنین قدرتی رو دارند. و از اونها کمک بگیرین .
    شما باید کاملا مسئله کتک زدن رو با خانواده تون در میان بگذارین. حتی باید پرونده پزشک قانونی داشته باشین. حتی با خانواده اش صحبت کنین .
    یکی از روش این هست که به همسرتون بگین که به هیچ وجه بعد از این اجازه ضرب و شتم و کتک کاری شما رو نداره . و اگر این رفتار رو انجام بده ( تکرار کنه ) باید منتظر عواقبش باشه
    و اگر تکرار کرد. می تونید با پدر و مادرصحبت کنید و جلسه ای تشکیل بدین و در جلسه علاوه بر خانواده و بزرگان شما، از خانواده و بزرگان ایشون هم دعوت کنید. در این جلسه رسمی که همه هستند این موضوع کتک کاری مطرح بشه و ایشون تعهد کنند که تکرار نکنند و حتی مکتوب کنند.
    اینطوری علاوه بر اینکه شما ایشون رو تحت فشار گزاشتین ، ایشون از طرف سایر اعضاء جلسه هم احساس فشار میکنه .
    اگر ضرب و شتمی باز صورت گرفت. باید سریعا به اتفاق خانواده ات که در جریان قرار می گیرند به پزشک قانونی مراجعه کنی. با تشکیل پرونده بابت ضرب و شتم می تونید از طریق دادگاه مجبورش کنین که تعهد بده که تکرار نکنه.
    اینگونه کارها که در بند سوم ذکر شد موجب میشه که فرد مجبور به کنترل خودش بشه چون در غیر اینصورت از طرف خانواده ها، و دادگاه تحت فشار قرار میگیره .
    چهارم: راهکارها را با هم پیش ببرین.
    نگاه کنید. شما هم به هیچ وجه ایشون رو تحریک نمی کنین و با مهارتها با هاش مدارا می کنین و هم زمینه حمایتی خود تون رو تقویت می کنین .
    از یک طرف موجب می شوید مشتعل نشه .
    از طرفی اگر مشتعل شد راهکارهایی برای خاموش شدنش به کار می گیرین که در بالا تر ذکر شد
    پنجم: در شرایط آرامش که عصبانی نیست صحبتهای ذیر رو باهاش انجام بدین :
    "عزیزم، بعضی وقتها پیش میاد که تو خودت رو از بعضی کارهای من عصبانی می کنی، من به خاطر علاقه ای که بهت دارم، دوست ندارم عصبانی بشی . اما گاهی اصلا نمی دونم چه چیز عصبانیت میکنه. و بعد از اینکه انجام دادم متوجه میشه چون تو عصبانی و پرخاشگر میشی . بهم بگو یا بنویس چه چیزی موجب عصبانیتت میشه تا متوجه بشم وتوهم بفهمی چقدر دوست دارم که کمک کنم که تو و من آرامش داشته باشیم و تو عصبانی و پرخاشگر نشی ."

در عبارات بالا نشون میدین که همیشه هدفت آرامش بوده . همسرت کم کم با این ادبیات متوجه میشه که شما قصد و غرضی در عصبانی کردن او نداری. وقتی می بیند که شما کمال زحمت را می کشی که کمکش کنی، به مرور می تونه با شما بهتر برخورد کنه .
    ششم: اطلاعاتت از پرخاشگری و عصبانیت بالا ببر .
    حتی اگر بتونید همسرت تون رو راضی کنی و به اتفاق هم نزد زوج درمانگر برین و برای کنترل خشم کار کنین بسیار کمک کننده هست

درنهایت باید بهتون بگم زندگی نیاز به دلایلی محکم تر از فرزند نیاز داره و شما نباید فقط به خاطر فرزند به زندگی ادامه بدین

افراد برای خیانت کردن دلایل و علت های خودشون رو دارن که باید توسط زوج درمانگر به شورت تخصصی ارزیابی بشه تا نتیجه گیری درست صورت بگیره
    درمورد خیانت که صحبت میکنم میگه دوست داشتم و میتونم کردم پیش هر قاضیم بری بهت میگن تونسته کرده
    درمورد کتک کاری هم چند سری تاحالا خواستم شکایت کنم ولی میگه طلاقت میدم به خدا الان هم سرم شکسته هم جای دستاش دور گردنم هست هر جا برم حق ب من میدن ولی هم از طلاق میترسم هم دوستش دارم
    اون از من میخاد که هر چی بهم گفت هر بی احترامی کرد من سکوت کنم اوایل حتی برا مادرو خواهر خودشم دعوا مون میشد میگفتم چرا میگی ولی الان دیگه خودمم مهم نیستم وقتی به خانوادم توهین میکنه منم بهم میریزم که عصبی ترش میکنه
    بازم تشکر ک وقت گذاشتین برام

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

درمورد خیانت که صحبت میکنم میگه دوست داشتم و میتونم کردم پیش هر قاضیم بری بهت میگن تونسته کرده
    درمورد کتک کاری هم چند سری تاحالا خواستم شکایت کنم ولی میگه طلاقت میدم به خدا الان هم سرم شکسته هم جای دستاش دور گردنم هست هر جا برم حق ب من میدن ولی هم از طلاق میترسم هم دوستش دارم
    اون از من میخاد که هر چی بهم گفت هر بی احترامی کرد من سکوت کنم اوایل حتی برا مادرو خواهر خودشم دعوا مون میشد میگفتم چرا میگی ولی الان دیگه خودمم مهم نیستم وقتی به خانوادم توهین میکنه منم بهم میریزم که عصبی ترش میکنه
    بازم تشکر ک وقت گذاشتین برام
    سلام مجدد

به هر حال راهکارهایی که بهتون عنوان کردم راهکارهای موثری هستند تاپرخاشگری و رفتارهای کنترل نشده همسرتون رو کنترل کنید
    برای این حد وابستیگیتون که با این شرایط بازهم این حد علاقه دارین باید بگم علاقه نیست بلکه وابستگی بیش از حد شماست و درصورتی که به روانشتاس مراجعه کنید میتونه کمک کنه به شما

درضمن هیچ قانون و دادگاهی هیچ مرد و زنی رو در هیچ شرایط و حالتی موجه به خیانت نمیدونه

11. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

دوست عزیز در این مسیر حتی اگر ایشان زمان هایی رفتار مناسب داشته باشند بازهم به نظر می رسد با جملاتی که بیان می کنند (درمورد خیانت که صحبت میکنم میگه دوست داشتم و میتونم کردم پیش هر قاضیم بری بهت میگن تونسته کرده) به نظر نمی رسد نسبت به رفتارهای اشتباه خود بینش داشته باشند و در این مسیر نیز شما بر اساس شناختی که نسبت به ایشان به دست اورده اید نیاز است تصمیم گیری داشته باشید .
    حتی اگر ایشان اختلال دو قطبی داشته باشند بازهم رفتارهای پر خطر ایشان مانند کتک زدن شما به این سبک و یا خیانت های جنسی می تواند حتی اگر رفتارهای دوران شیدایی آنها را در نظر بگیریم بازهم رفتارهای پر خطی محسوب شود و نیاز به طی کردن پروسه درمانی داشته باشند .
    اینکه ایشان بیان می کنند قاضی بیان می کنند می تواند پس انجام خیانت مشکلی ندارد درست نمی باشد و بله شما می توانید با داشتن نامه از پظشک قانونی جهت اسیب های جسمی که به شما زده اند و بررسی ثبات شخصیتی و رفتاری ایشان در این مسیر اقدام کنید .
    دقت داشته باشید بهتر است اگر همسرتان نیز حاضر به مشاوره نیستند خودتان یک دوره مشاوره حمایتی دریافت کنید تا بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم تا بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید و تصمیم گیری بهتری داشته باشید .

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43841
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه بگین چطوری مشاوره حمایتی بگیرم

14. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

میشه بگین چطوری مشاوره حمایتی بگیرم
    سلام

مشاوره حمایتی درواقع نوعی از مشاوره هایی هستند که حضوری انجام میشه . درمان حمایتی اصول این درمان ، اصول درمان های تحلیلیه . و ویژگی مشترک همه ی درمان های تحلیلی کار روی مقاومت درمانجو و انتقال به درمانجو هست

شناسایی مقاومت : ابتدا مقاومت درمانجور رو به نحوی که درمانجو بتونه این مقاوت رو مشاهده کنه شناسایی میکنه . سپس بها و عملکرد مقاومت بیمار رو بهش آشکار میکنه .

الان براتون سوال پیش میاد چرا مشاوره حمایتی ؟ و من در برابر چه چیز مقاوت میکنم ؟ . خب شما دارین در برابر کتک ها و آزار ایشون مقاومت میکنید و میگین دیوانه وار میپرستمش !!!!!!
    واین یعنی شما باید مشاوره حمایتی دریافت کنید تا بهتون تفهیم بشه دربرابر این علاقه و کوتاه اومدن چه چیزایی رو ممکنه به چالش بکشین
    درهر صورت مشاوره حمایتی رو یک درمانگر به صورت حضوری به شما ارائه میده فقط کافیه شما به یک درمانگر توی شهرتون مراجعه کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)