نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: دوستان لطفا جواب بدید دارم افسرده میشم ؟؟؟؟

1981
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43693
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان لطفا جواب بدید دارم افسرده میشم ؟؟؟؟

دوستان سلام

من و همسرم حدودا نه ماهه عقدیم چند هفتس که به رفتار همسرم مشکوکم و احساس میکنم نفر سومی وجود داره اولش با تلگرام شروع شد که دیدم اخرین بازدیدش رو اخیرا زده شب قبلش من و همسرم بحثمون شد فردا صبح علت این کارش رو پرسیدم و گفت علت ختصی نداره از ترسم گفتم ی عکس پروفایل بزار که نشون بده متاهلی اونم گذاشت ولی بازم همش تو تلگرام انلاین میشد گیر دادن های من بیشتر شد تا این که دیدم با شماره ی نفر دیگه تو نزدیکا رفته و ی دختر رو فالو کرده عجیب تر اون که هر دو ی ماه پیس اخرین بازدیدشون بود اینم بگم که من رمز گوشی شوهرم رو بلدم رفتار شوهرم باهام تغییر نکرده و خوبه ولی من احساس خیلی بدی دارم ی روز که باهم رفتیم بیرون بهم گفت که من برای چی باید به تو خیانت کنم وقتی تو خیلی خوب هستی من فقط به اعتماد تو نیاز دارم و کلی حرف دیگه من تقریبا قانع شدم تو گوشیش رو گشتم به هر تربندی ولی چیزی پیدا نکردم تا این که دیدم همسرم میخواسته به شماره ای زنگ بزنه ولی نزده و روی صفحه مونده بود تا من دیدمش از صفحه خارج شد ۰۹۱۹ شماره اولش بود ولی اون گفت اشتباه میکنی و ۰۹۹۱ شماره همکارمه اشتباه دیدی درضمن من قبل از این که این رفتار های مشکوک رو ببینم به همسرم حالت بدبینی داشتم و اون هنیشه میگفت من به اعتماد تو نیاز دارم و اهل این کار ها نیستم و اگر بخوام خیانت کنم کسی متوجه نمیشه و اینکه احساس میکنم دروغ میگه ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43693
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوستان لطفا جواب بدید دارم افسرده میشم ؟؟؟؟

دوستان لطفا جواب بدید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

شما خیلی شکاک هستین یعنی بیش از حد و با این شکاک بودن بیش از حدتون واقعا دارین به زندگی خودتون و همسرتون لطمه میزنین و بیشتر هم به خودتون چون دارین افسردگی میگیرین و از نظر روحی بهم ریختین

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط غزل ۹۹۰۹ نمایش پست ها
    دوستان سلام

من و همسرم حدودا نه ماهه عقدیم چند هفتس که به رفتار همسرم مشکوکم و احساس میکنم نفر سومی وجود داره اولش با تلگرام شروع شد که دیدم اخرین بازدیدش رو اخیرا زده شب قبلش من و همسرم بحثمون شد فردا صبح علت این کارش رو پرسیدم و گفت علت ختصی نداره از ترسم گفتم ی عکس پروفایل بزار که نشون بده متاهلی اونم گذاشت ولی بازم همش تو تلگرام انلاین میشد گیر دادن های من بیشتر شد تا این که دیدم با شماره ی نفر دیگه تو نزدیکا رفته و ی دختر رو فالو کرده عجیب تر اون که هر دو ی ماه پیس اخرین بازدیدشون بود اینم بگم که من رمز گوشی شوهرم رو بلدم رفتار شوهرم باهام تغییر نکرده و خوبه ولی من احساس خیلی بدی دارم ی روز که باهم رفتیم بیرون بهم گفت که من برای چی باید به تو خیانت کنم وقتی تو خیلی خوب هستی من فقط به اعتماد تو نیاز دارم و کلی حرف دیگه من تقریبا قانع شدم تو گوشیش رو گشتم به هر تربندی ولی چیزی پیدا نکردم تا این که دیدم همسرم میخواسته به شماره ای زنگ بزنه ولی نزده و روی صفحه مونده بود تا من دیدمش از صفحه خارج شد ۰۹۱۹ شماره اولش بود ولی اون گفت اشتباه میکنی و ۰۹۹۱ شماره همکارمه اشتباه دیدی درضمن من قبل از این که این رفتار های مشکوک رو ببینم به همسرم حالت بدبینی داشتم و اون هنیشه میگفت من به اعتماد تو نیاز دارم و اهل این کار ها نیستم و اگر بخوام خیانت کنم کسی متوجه نمیشه و اینکه احساس میکنم دروغ میگه ...

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

باتوجه به نکاتی که مطرح کردین امکان خیانت همسرتون وجود نداره چرا که تنها با عللی مثل بودن شماره روی صفحه گوشی شوهرتون و بازدید یک ماه پیش از تلگرام و..........مبنای خیانت استوار نیست

به نظر شما اگر میخواست خیانت کنه نمیتونست بدون درد سر و بدون اینکه شما بفهمین این کار رو کنه ؟

دقت کن که توی زندگی ممکنه برخی از حرکات و رفتار همسر به نوعی اشتباه گونه خیانت برداشت بشه . اما فرد باید تا زمانی که مدرکی مستندی نداره که قبل از هر چیز خیانت رو به خودش اثبات کنه باید تا اون زمان شک و گمان خودش دو پای علاقه زیاد ، حساسیت های وسواس گونه و.......بزاره و هیچ گاه علنا این موضوع رو به همسرش نگه چرا که این با عث دلخوری و دلسردی ایشون میشه . این نکته رو در نظر بگیرین که شما با این روند که به همسرتون مشکوک میشین و هی ازش باز خواست میخوای اونم زمانی که خیانت برای خودتون یک شک بیش نیست و مدرکی نداری
    شما با این روند باعث دلخوری همسرتون میشین و ممکنه لطمه ای رو که میترسید از ناحیه خیانت به زندگی تون وارد بشه خودتون با این رفتار حساس به زندگیتون وارد کنین
    شما در چنین شرایطی به دور از توهین و بی احترامی علت ناراحتی تون رو با همسرتون مطرح کنید و درنتیجه گفته های همسرتون رو با اونچه برداشت شما از ایشون هست مقایسه کنید تا متوجه خطای برداشت تون بشین
    دقت کنید در گام اول بهتره اطمینان داشته باشین که ایشون با یک خانم صحبت کرده و بعد در موردش در زمان مناسبی صحبت کنین و اجازه بدین ایشون در این مورد توضیحات خود شون رو بیان کنند تا زمانی که توضیحات و دلایل ایشون رو نشونید نمیتونید نتیجه گیری داشته باشین
    بهتره این صحبت در احترام و بدون قضاوت و یا توهین باشه تا بتونید نتیجه گیری داشته باشین .
    در مسئله خیانت نیاز ه صحبت و دیدگاهای فرد مشخص بشه تا شما بتونید تصمیم گیری داشته باشین
    ویرایش توسط Saltanat : 04-27-2020 در ساعت 12:22 PM

5. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما غزل جان
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت کنید که این رفتارهایی که شما بیان می کنید دلیلی بر خیانت همسرتان به شما نمی باشد در کنار اینکه شما بیان می کنید که (من قبل از این که این رفتار های مشکوک رو ببینم به همسرم حالت بدبینی داشتم و اون هنیشه میگفت من به اعتماد تو نیاز دارم ) پس این موضوع ارتباط زیادی می تواند با رفتارهای همسرتان نداشته باشد و ممکن است شما هر دلیل کوچکی را مبنی بر خیانت همسرتان در نظر بگیرید و مشکوک شوید و این موضوع پر اهمیتی می باشد که می تواند نشان از بعد شخصیتی شما و یا وجود یک سری طرحواره ها در شما باشد که باعث می شود که شما این گونه واکنش نشان بدهید و دیدگاهای شما نسبت به اطرافیان مخصوصا افرادی که با آنها رابطه عاطفی دارید تحت تاثیر قرار گیرد .
    در این مسیر دقت کنید که سبک رفتاری شما و دیدگاهایتان می تواند آسیب زا باشد هم برای خودتان از نظر روحی و هم برای زندگی مشترکتان در این مسیر بهتر است به صورت حضوری به طرحواره درمانگر و یا روان درمانگر مراجعه داشته باشید تا بتوانیم در این زمینه بررسی لازم را انجام بدهیم و به شما کمک کنیم که بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید در این مسیر نیاز است بعد شخصیتی شما نیز بررسی شود تا بتوان نظر دقیقی را بیان کرد بسته به انتخاب درمانگر پروسه درمانی شما متفاوت می باشد اما هریک از آن می تواند در این مسیر به شما کمک کند تا شرایط بهتری را تجربه کنید .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43693
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه تو برنامه نزدیکا که برنامه دوست یابی

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43809
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط غزل ۹۹۰۹ نمایش پست ها
    دوستان سلام

به نظر من نمیشه با وضع قوانین خاصی کسی رو مجبور به وفاداری کرد کسی که بخواد وفادار باشه هست کسی هم که نخواد باشه نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)