نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: گفتن گذشته به همسر

2032
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43920
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گفتن گذشته به همسر

سلام.من دوران مجردی با نامحرم ارتباط داشتم ولی دختر بودم.وقتی که ازدواج کردم به همسر گفتم که رفیق داشتم و دستمو گرفته و غیره ولی در مورد رابزه بهش نکفتم.از کارام توبه کردم و پاش موندم ولی وقتی همسرم میاد پیشم عذاب وجدان میگیرم باید چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : گفتن گذشته به همسر

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد اما دقت کنید که بهتر است در مورد گذشته با همسرتان صحبتی نکنید اگر در زمان فعلی بر زندگی شما تاثیری ندارد چون صحبت در مورد روابط گذشته می تواند برای فردی که با شما رابطه عاطفی دارد دیدگاهای اشتباه و یا شرایط تصمیم گیری سختی را ایجاد کند و به صورت کلی بر روابط فعلی و آینده شما تاثیر می گذارد .
    بهتر است از سرزنش کردن خودتان خوداری کنید و بر اساس شرایط فعلی خودتان و همسرتان به شناخت برسید و نه با تمرکز بر گذشته تا هردوی شما بتوانید تصمیم گیری و رابطه بهتری را تجربه کنید .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط m.zahra نمایش پست ها
    سلام.من دوران مجردی با نامحرم ارتباط داشتم ولی دختر بودم.وقتی که ازدواج کردم به همسر گفتم که رفیق داشتم و دستمو گرفته و غیره ولی در مورد رابزه بهش نکفتم.از کارام توبه کردم و پاش موندم ولی وقتی همسرم میاد پیشم عذاب وجدان میگیرم باید چیکار کنم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

گفتن روابطه جنسی که در گذشته تجربه کردین به همسرتون درسته صداقت محسوب میشه اما لازم نیست . چون باعث میشه همسرت رو در دید گاه های متفاوت از خودتون قرار بدین و باعث میشه آینده و زمان فعلی به چالش کشیده بشه . از زمان گذشته خجالت کشیدن و یا
    عذاب وجدان راه چاره ای برای زمان فعلی شما نیست
    اگر روابط گذشته شما باعث ناراحتی فعلی شما میشه سعی کنید باعشق و محبت ورزیدن به همسرتون جبران کنید و این محبت و رزیدن و عشق و رزیدن رو میانبری برای جبران خطا ارزیابی کنید
    تا آرامش بگیرین

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46467
    تشکـر
    9
    تشکر شده 81 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط m.zahra نمایش پست ها
    خواهر گرامی حتماً با شوهرتان موضوع را در میان بگذارید ولی به صورتی به او بگویید از کرده و عمل خود پشیمان هستید .

چرا که اگر روزی کسی کرده و عمل شمارا در گذشته به همسرتان گفت و شما رسوا شدید دیگر بی اعتمادی و دلخوری جای محبت را خواهد گرفت و زندگیتان به سردی می گراید.

این را بدانید که زندگی مشترک بر مدار راستگویی ،صداقت و خلوص می گردد از کتمان حقایق حتی اگر در گذشته هم باشد بپرهیزید و بر حذر باشید چرا که نظام عالم به گونه ایست که حقیقت و واقعیت روزی آشکار می شود و آنگاه دامان زندگی تان را خواهد گرفت .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد