نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تهدید و آزار دوست دختر قبلی

1929
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44042
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تهدید و آزار دوست دختر قبلی

چند سال پیش توی گروه تلگرام با یه دختری آشنا شدم خودش پا پیش گذاشت گفت ازت خوشم اومده و هفت سال ازم بزرگتر بود!راستش منم بی تجربه و کم سن بودم هوایی شدم ولی بهش گفتم اختلاف سنمون زیاده گفت نگران نباش خودمو گردنت نمیندازم‌!خوب بودیم تا اینکه تقریبا از دو سه ماه اول رابطه شروع کرد به بددهنی کردن و لجبازی و... گفتم زندگیش سخته مدام کوتاه اومدم حتی وقت مشاوره براش گرفتم نرفت کم کم بددهنی و رفتارای عجیبش مث تهدید به خودکشی که من احمق باور میکردم ولی بعد فهمیدم فقط واسه نگه داشتن و کنترل منه و فحاشی به خودم و خانواده م از کنترل خارج شد تا حدی که بعد یه سال و نیم بریدم نتونستم ادامه بدم بهش گفتم دیگه تمومه بیشتر نمیکشم شروع کرد به تهدید و سراغ بعضی آشناهام رفتن و اینکه من دختر بودم الان دیگه زن شدم کسی منو نمیگیره یا باهام میمونی یا آبروت رو میبرم. در صورتی که خودش گفت قبل من با کس دیگه ای بوده و زمانی هم که با من بود متوجه لاس زدنش با چند نفر دیگه شدم که بهونه کرد به اینکه من کنارش نبودم و اون کمبود محبت داشته!!! الانم که سی سالشه تا امروز یعنی دو سال بعد قطع ارتباطم باهاش دست از سرم برنمیداره خط خاموش میکنم میره سراغ آشناهام یا جلو محل کارم وایمیسه لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم این خانوم هم زندگی خودشو نابود کرده هم روان و زندگی منو داغون کرده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : تهدید و آزار دوست دختر قبلی

سلام به شما دوست عزیز
    نگرانی شما قابل احترام می باشد با توجهب ه توضیحات شما ایشان ممکن است از نظر روحی دچار مشکلاتی باشند و نیاز به کمک داشته باشند اما دقت داشته باشید که در این مسیر اگر شما بخواهید به ایشان باج بدهید و به یک رابطه اشتباه ادامه بدهید امکان آسیب برای شما افزایش می یابد .
    بهتر است در زمان مناسبی در احترام به ایشان بیان کنید که تمایلی به ادامه رابطه ندارید و همچنین بیان کنید که در صورت مزاحمت از طریق قانون با ایشان برخورد خواهید کرد ایشان با توجه به توضیحات شما برای تهدید از حداگثر چیزاهایی که داشته اند از جمله آشناهای شما و حضور در محل کارتان استفاده کرده اند پس بهتر است از همراهی بیشتر با ایشان خوداری کنید تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تهدید و آزار دوست دختر قبلی

با سلام خدمت شما
    احساس درماندگی و ناراحتی و خشم شما با توجه به مواردی که مطرح کردید کاملا قابل درک است.
    همانگونه که خودتان هم متوجه شده اید و در توضیحاتتان هم اشاره کردید، شما خودتان در شکلگیری و ادامه این ماجرا و مشکل سهم و نقشی داشته اید.
    معمولا در اینگونه موارد ترس از آبرو و تهدیدهای طرف مقابل باعث می شود افراد به خواسته های فرد تهدید کننده تن دهند غافل از اینکه اینگونه رفتارها صرفا با هدف کنترل فرد مقابل است.
    معمولا اینگونه افراد هر تلاشی را برای رسیدن به خواسته شان انجام می دهند اما شما هم متقابلا بهتر است بجای اتخاذ موضع منفعلانه، از طریق قانونی وارد عمل شوید و در این زمینه می توانید از یک مشاوره حقوقی راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
    هرچه بیشتر از ایشان بترسید و به دلیل رفتارهای آزاردهنده ای که دارند مطابق میل و خواسته هایشان رفتار کنید، بیشتر گرفتار و متضرر خواهید شد و چون نمی توانید رفتار این فرد را تغییر دهید و تلاشتان را هم برای قطع ارتباط کرده اید، ظاهرا در حال حاضر اقدام قانونی یکی از گزینه های موجود است که می توانید از طریق آن وارد عمل شوید.
    می توانید در مکالمه با ایشان هم قاطعانه اعلام کنید که در تصمیمتان مبنی بر قطع ارتباط با ایشان مصمم هستید اما اگر هرزگاهی به خواسته های ایشان تن بدهید، ایشان همچنان مصرانه تر از قبل تلاش خواهند کرد چرا که به این نتیجه می رسند و چنین پیامی از رفتارهای شما دریافت می کنند که در صورت پافشاری به اهدافشان خواهند رسید در صورتی که باید با ثابت قدم بودن بر رفتارتان این پیام را بدهید که تحت هیچ شرایطی تصمیمتان تغییری نخواهد کرد حتی با وجود تهدید و ارعاب.
    با سلام خدمت شما
    احساس درماندگی و ناراحتی و خشم شما با توجه به مواردی که مطرح کردید کاملا قابل درک است.
    همانگونه که خودتان هم متوجه شده اید و در توضیحاتتان هم اشاره کردید، شما خودتان در شکلگیری و ادامه این ماجرا و مشکل سهم و نقشی داشته اید.
    معمولا در اینگونه موارد ترس از آبرو و تهدیدهای طرف مقابل باعث می شود افراد به خواسته های فرد تهدید کننده تن دهند غافل از اینکه اینگونه رفتارها صرفا با هدف کنترل فرد مقابل است.
    معمولا اینگونه افراد هر تلاشی را برای رسیدن به خواسته شان انجام می دهند اما شما هم متقابلا بهتر است بجای اتخاذ موضع منفعلانه، از طریق قانونی وارد عمل شوید و در این زمینه می توانید از یک مشاوره حقوقی راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
    هرچه بیشتر از ایشان بترسید و به دلیل رفتارهای آزاردهنده ای که دارند مطابق میل و خواسته هایشان رفتار کنید، بیشتر گرفتار و متضرر خواهید شد و چون نمی توانید رفتار این فرد را تغییر دهید و تلاشتان را هم برای قطع ارتباط کرده اید، ظاهرا در حال حاضر اقدام قانونی یکی از گزینه های موجود است که می توانید از طریق آن وارد عمل شوید.
    می توانید در مکالمه با ایشان هم قاطعانه اعلام کنید که در تصمیمتان مبنی بر قطع ارتباط با ایشان مصمم هستید اما اگر هرزگاهی به خواسته های ایشان تن بدهید، ایشان همچنان مصرانه تر از قبل تلاش خواهند کرد چرا که به این نتیجه می رسند و چنین پیامی از رفتارهای شما دریافت می کنند که در صورت پافشاری به اهدافشان خواهند رسید در صورتی که باید با ثابت قدم بودن بر رفتارتان این پیام را بدهید که تحت هیچ شرایطی تصمیمتان تغییری نخواهد کرد حتی با وجود تهدید و ارعاب.

5. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)