نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: روانی خسته

3987
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43343
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    5

روانی خسته

سلام من اعصابم خورده وقتی یه چیزی هی تکرار میشه اعصابم به هم میریزه مشکل من اینه که پدرم بیش از حد شوخ طبعه و نمی‌دونم چجوری کنار بیام یا قانعش کنم دست برداره دست بر نمی داره می‌خوام بگم باهام دیگه حرف نزنه چیکار کنم خسته شدم از سر و صدا های اطرافم آرامش بخش ترین جا واسه من دستشویی و حمومه هر وقت میرم اونجا کل دردام یادم میره نمی‌دونم چیکار کنم ؟ به نظرتون گوش گیر کارسازه می‌خوام یدونه بگیرم چون چاره ی دیگه ای نیست به نظر من اگه شما راه حلی پیدا کردین به من بگین ممنون میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : روانی خسته

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز اصولا مشکلات و اختلافات بین فردی همواره وجود دارند و تنها شوه آن صحبت کردن و گفتگو است تا بتوانیم از طریق آن درباره افکار و احساسات و نظراتمان با طرف مقابل به گفتگو بپردازیم و خواسته ها و انتظارتمان را بدون خوری و پرخاشگری مطرح کنیم.
    اگر قرار باشد با هر گونه اختلاف و ناراحتی رابطه مان را قطع کنیم که همه باید با یکدیگر قطع رابطه کنند چون تفاوتهای فردی همیشه وجود داشته و خواهند داشت و نمی توان آن را حذف کرد.
    بدون روابط هم نمی توان زندگی کرد چون انسانها برای برآوردن تمام نیازهایشان به یکدیگر نیاز دارند.
    پس بهتر است اگر در این زمینه احساس ناتوانی و ضعف می کنید خودتان را توانمندتر سازید و مهارتهای خودتان را در این زمینه تقویت کنید تا بتوانید احساس کارآمدی و رضایت بیشتری را در زندگی تجربه کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)