نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12

موضوع: تهدید به ازدواج

5912
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44068
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تهدید به ازدواج

سلام من تازه عضو شدم قوانینتون رو نمیدونم. شاید اصلا نباید اینجا پیام میذاشتم ولی خواهش میکنم حتی اگه میخواین پیامم رو حذف کنین. یه مشاوره ای راهکاری به من بدین تورو جون هرکسی که دوسش دارین کمکم کنین.
    من عاشق یه پسری بودم که با دلایل مرموزی من رو ول کرد و رفت و فقط گفت که بخاطر خودِمن منرو ول کرده. من خیلی ضربه خوردم. بیمار شدم. عقده ای شدم دوست داشتم از همه ی مردا انتقام بگیرم. دوس داشتم عاشقشون کنم و بعدش بزارم برم. هیشکی از خونوادم نفهمید که من واقعا مشکل داشتم
    تااینکه یه پسری وارد زندگیم شد که دیوانه وار عاشقم بود. برام گریه میکرد، صبح تا شب میومد مینشست جلو خونمون و به قول خودش هوام رو نفس میکشید.
    خونواده هامون خبر نداشت. تمام حرفهایی که بهش میزدم تظاهر بود. من هیچ حسی بهش نداشتم . وقتی اون توی اوج احساس و غریضه بود، من خنثی بودم .
    دیگه یه روز خودم هم خسته شدم و کات دادم ولی تهدیدم کرد
    گفت اگه تنهاش بزرام، اگه باهاش نمونم و ازدواج نکنم کل عکس هاو فیلم هام رو پخش میکنه.
    ما خونواده ی آبرومندی هستیم نمیخوام اون عکسها و فیلم هام دست کسی بیوفته و خونوادم باخبر بشه.فیلما هم فیلم های معمولی نیست، فیلمهای بدی هستن.
    من اشتباه کردم هم بخاطر بازی کردنم با احساسات ااین پسر و هم با فرستادن عکس و فیلم این شکلی. ولی باور کنین من مریض بودم، حالم خوش نبود جسم و روحم نابود شده بود.
    من توبه کردم بخدا توبه کردم ولی نمیخوام با این پسر ازدواج کنم .نمیخوام به خونوادم صدمه ای برسونم
    توروخدا بهم بگین که با این تهدید ها چیکار کنم دارم دیوونه میشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : تهدید به ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره..... نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو شدم قوانینتون رو نمیدونم. شاید اصلا نباید اینجا پیام میذاشتم ولی خواهش میکنم حتی اگه میخواین پیامم رو حذف کنین. یه مشاوره ای راهکاری به من بدین تورو جون هرکسی که دوسش دارین کمکم کنین.
    من عاشق یه پسری بودم که با دلایل مرموزی من رو ول کرد و رفت و فقط گفت که بخاطر خودِمن منرو ول کرده. من خیلی ضربه خوردم. بیمار شدم. عقده ای شدم دوست داشتم از همه ی مردا انتقام بگیرم. دوس داشتم عاشقشون کنم و بعدش بزارم برم. هیشکی از خونوادم نفهمید که من واقعا مشکل داشتم
    تااینکه یه پسری وارد زندگیم شد که دیوانه وار عاشقم بود. برام گریه میکرد، صبح تا شب میومد مینشست جلو خونمون و به قول خودش هوام رو نفس میکشید.
    خونواده هامون خبر نداشت. تمام حرفهایی که بهش میزدم تظاهر بود. من هیچ حسی بهش نداشتم . وقتی اون توی اوج احساس و غریضه بود، من خنثی بودم .
    دیگه یه روز خودم هم خسته شدم و کات دادم ولی تهدیدم کرد
    گفت اگه تنهاش بزرام، اگه باهاش نمونم و ازدواج نکنم کل عکس هاو فیلم هام رو پخش میکنه.
    ما خونواده ی آبرومندی هستیم نمیخوام اون عکسها و فیلم هام دست کسی بیوفته و خونوادم باخبر بشه.فیلما هم فیلم های معمولی نیست، فیلمهای بدی هستن.
    من اشتباه کردم هم بخاطر بازی کردنم با احساسات ااین پسر و هم با فرستادن عکس و فیلم این شکلی. ولی باور کنین من مریض بودم، حالم خوش نبود جسم و روحم نابود شده بود.
    من توبه کردم بخدا توبه کردم ولی نمیخوام با این پسر ازدواج کنم .نمیخوام به خونوادم صدمه ای برسونم
    توروخدا بهم بگین که با این تهدید ها چیکار کنم دارم دیوونه میشم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    به طور کلی تو اینگونه موارد بهترین راه این هست که این تهدید رو با یک فرد مورد اعتمادی که رابطه خوب و صمیمی باهاش دارین و ترجیحا از اعضای خانواده هست در بین بگذارین و از طریق قانونی اقدامات لازم رو انجام بدین واز باج دادن به ایشون پرهیز کنید چرا که باعث میشه گستاخ تر و جری تربشه و شرایط برای شما بد تر میشه
    لازم به ذکر هست به خاطر شکستی که خوردین و دیدگاه هایی که نسبت به رابطه با سایر مردان در شما ایجاد شده باید به روانشناس مراجعه کنید تا درداین زمینه کمک تخصصی دریافت کنین
    وهمین طور این آقا به خاطر وابستگی و تحدید هایی که میکنن از سلامت روح و روان مناسبی برخوردار نیستند وباید به روانشناس مراجعه کنند تا ایشون هم کمک تخصصی دریافت کنه

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

انتقام یکی دیگه رو از یکی دیگه گرفتی
    چرا فکر نمیکنی این میتونه کارما باشه؟؟

میتونی تهدیدش کنی که به فتا شکایت میکنی
    فک نکنم پسره اینقد شر باشه که بعد تهدید بخواد کاری کنه

البته بستگی داره شما چند سالته و او چند سالشه

5. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44068
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    انتقام یکی دیگه رو از یکی دیگه گرفتی
    چرا فکر نمیکنی این میتونه کارما باشه؟؟

میتونی تهدیدش کنی که به فتا شکایت میکنی
    فک نکنم پسره اینقد شر باشه که بعد تهدید بخواد کاری کنه

البته بستگی داره شما چند سالته و او چند سالشه
    من 20 واون 30سالشه
    عشق اون بقدری خطرناکه که حاضره هرکاری بکنه...هرکاری
    میدونم عشقش صحیح نیست ولی من و ازآن خودش میدونه و هرکاری حاضره بکنه تا من مال اون بشم
    بنظرتون، پلیس فتا به خونوادم هم اطلاع میده؟

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44068
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم اگه اطلاعی درمورد پلیس فتا دارین بهم بدین. تو بدمخمصه ای گیر کردم
    خودم به صد باره قبول میکنم که اشتباه کردم توبه کردم و 24ساعته پشیمونم.
    یعنی واقعا باید باهاش ازدواج کنم؟ من واقعا هیچ حسی بهش ندارم.خونوادم هم به دلایلی صددرصد منو بهش نمیدن. چطوری باهاش ازدواج کنم آخه؟
    تنهایی پیش پلیس فتا برم کافیه؟ یا به گوش خونواده هم میرسه؟
    توروخدا کمکم کنین

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما
    دوست عزیز احساس نگرانی و اضطراب شما در مورد مشکلی که مطرح کردید کاملا قابل درک است.
    درباره سن و سالتان چیزی نگفتید ولی به نظر می رسد در سنین نوجوانی باشید.
    با توجه به مواردی که مطرح کردید ظاهرا طرف مقابل شما قصد دارد از طریق ارعاب و تهدید شما در مورد موضوعی که برایتان اهمیت دارد، شما را مجبور به انجام کاری کند که خودش می خواهد و خواسته خودش است.
    اما در نظر داشته باشید اگر بخواهید به ایشان باج بدهید در این رابطه گرفتارتر خواهید شد و بیش از پیش آسیب خواهید دید.
    بنابراین دو راه دارید یکی اینکه به ایشان باج بدهید از ترس اینکه خانواده تان مطلع شوند.
    دوم اینکه به آن پسر اعلام کنید که از این طریق نمی تواند از شما سواستفاده کند و حتی در صورت لزوم می توانید از اقدامات قانونی استفاده کنید.
    برای این کار لازم است حتما با یک فرد مورد اعتمادتان که با او رابطه صمیمی دارید در ارتباط باشید و با او موضوع را در میان بگذارید که بهتر است از اعضای خانواده تان باشد تا بتواند در این مسیر شما را همراهی کند.
    می توانید از طریق جستجو و یا با مراجعه حضوری به پلیس فتا روند کار را بپرسید ممکن است بسته به سنتان با خانواده تان مطرح کنند یا نکنند ولی اگر با یک فرد مورد اعتمادی که از شما بزرگتر است چنین اقدامی انجام دهید خیلی بهتر خواهد بود.
    همچنین می توانید برای یافتن راه حل و مدیریت هیجانات ناخوشایندی که اکنون تجربه می کنید مشاوره فردی دریافت نمایید تا بتوانید در مسیر خواسته تان اقدامات موثری انجام دهید.

9. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44079
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    متاسفم که چنین اتفاقی افتاده براتون
    اینکه خودتون رو هم سرزنش کنید چیزی عوض نمیشه
    پس باید بهترین تصمیم رو برای حل این مشکل بگیریدد که به نظر منم با یکی از اعضای خانواده
    مطرح کنید تا بتونین با تصمیم درست از طریق قانونی اقدام کنید

11. کاربران زیر از golzarh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44068
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من درکل مشکلم اینه که نمیخوام خونوادم بفهمن. خونوادم خیلی آبرو منده . همه میشناسنش تو شهر. علاوه بر اینا بابام مشکل قلبی داره و نمیخوام به هیچ عنوان چیزی بفهمه. خواهر برادر بزرگتر هم ندارم . واقعا موندم چیکار کنم...
    من 20 سالمه. بنظرتون پلیس فتا برای افراد بالای 18 سال هم به خونوادش اطلاع میده؟
    خیلی میترسم خیلییییی
    دلیل اینکه تاحالا به پلیس فتا خبر ندادم اینه که تو شهرکوچیک ما پلیس فتا نیست و باید برم مرکز استانمون که امکانشو ندارم.
    از زندگی بریدم. 23ساعت از روزم رو دارم به خودکشی یا فرار فکر میکنم. نمیدونم باید چیکار کنم
    توروخدا از یه جایی بپرسین و بهم بگین که آیا پلیس فتا به خونواده هم خبر میده؟

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27703
    تشکـر
    59
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .
    به سایت پلیس فتا مراجعه کنید تو بخش ثبت گزارش مردمی برید که سمت چپ سایت هست و گفتو گوی انلای مشکل رو مطرح کنید راهنماییتون میکنن

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به ستاره جان
    قابل درک هست که در زمان فعلی در شرای روحی سختی قرار داری اما دقت داشته باش که انتقام گرفتن قبل از هر کسی به خودت آسیب وارد می کنند و تصمیم گیری و وارد شدن به هر رابطه بدون محدودیت می تواند مشکلات مشابه مشکلات شما را برای افراد ایجاد کند .
    در این مسیر اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بده تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
    1. هریک از شما چند سال دارید؟
    2. چند مدت از جدایی شما می گذرد و این آقا برای تهدید خود چه کارهایی کرده است؟
    3. در قبال تهدید او تو چطوری بهش پاسخ می دهی؟
    4. این آقا شرایط ازدواج را در زمان فعلی دارد؟
    5. بین شما رابطه جنسی وجود داشته است؟

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام خوبی تو دیگه یه دختی هستی که به سن قانونی رسیدی و خودت میتونی پیگیری کنی از پلیس فتا برو پیششون پرونده تشکیل بده البته اول تهدیدش کن بگو اگه بخای پخش کنی میری فتا ببین واکنشش چیه دیدی تهدید میکنه بازم برو و تا تهش بمون

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

بهترین کمک خانوادت می تونن بهت کنن! پلیس فتوا تا بیاد بررسی و پیگیری کنه کار از کار گذشته! فکر خودکشی و فرار همه چی بدتر میکنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد