نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: فقط مرگ و تمام

955
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44139
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

فقط مرگ و تمام

سلام.امیدوارم مطلب رو پاسخ بدید.من 24 سالمه و مجردم .وقتی یا ساله بودم مادرم از پدرم جدا شد.تا 5 سالگی با پدرم و خانواده پدرم زندگی میکردم .تا این که پدرم دوباره ازدواج کرد .یک زن بدجنس و عوضی بود .زندگی منو سیاه کرد.منو خیلی خیلی اذییت کرد .هر روز دعوا میکر .هروز با پدرم دعوام میشد .اون یک شیطان واقعی بود.در همین شرایط سخت مادر من حتی یک بار به دیدن من نیومد حتی زنگ هم نزد.نمیدونم شانس من بود.این اوضاع هر روز در تمام سال ادامه داشت تا دیپلم گرفتم .بعد 17 سال پدرم دست منو گرفت و منو برد جلوی خونه مادرم و گفت این خونه اونه برو بگو میخام باهات زندگی کنم.رفتم و اون یک حیوون بود .ای وای چقدر حس بدی بود.به من نمیتونم تورو نگهدارم برو پیش پدرت وظیفه اونه تورو نگهدارم .البته اینو بگم که اون مجرده و سرهنگ هم هست .شغل پردرآمد بالایی داره ولی به من گفت من نمیتونم تورو نگهدارم و منو از خونش بیرون انداخت البته بطور غیر مستقیم .بعد اون ماجرا من اومدم خونه مادربزرگم.مادر پدرم و بعد رفتم سربازی و بعد تا الان تقریبا زندگی میکنم.نه کار هست نه آینده نه زندگی .من الان3 ساله به خدا هیچ اعتقادی ندارم .اهل مطالعه هستم و بسیار فکر میکنم.کاملا به پوچی رسیدم ودیگه هیچ میلی به زندگی و زنده موندن ندارم .از یه طرف بیکاری از یه طرف بی پولی از یه طرف اوضاع جامعه و حماقت مردم .از طرف دیگه زندگی با پیرزن خیلی خیلی سخته .تنها راه نجات من فقط مرگ هست .البته اینها قسمتی از مشکلات من بود .البته اعتیاد به قرص هم دارم که این هم بده ولی راهی غیر مرگ ندارم .شما راه ساده برای خودکشی دارید .ممنون جواب بدید.سپاس بیکران از شما..

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : فقط مرگ و تمام

سلام دوست عزیز
    شرایط خیلی سختی داری و اینو حتی کسی که تجربه شو نداشته باشه هم می فهمه عزیز جان.
    من می خوام یه راه دیگه پیشنهاد کنم، اینکه بیای از یک منظر دیگه به این مسائل نگاه کنی. افرادی که از بین سختی و بلا بیرون میان دو دسته اند اولی می شکنند ولی دومین دسته قویتر می شن، جوری که الگوی تمام عیاری برای دیگران می شن.
    می دونی این مشکلات در جامعه ما خیلی معموله حتی در خانواده هایی که ظاهراً با هم زندگی می کنن و پدر و مادر دارن ولی از درون متلاشی اند.
    یک کمی به سر و وضعت برس رابطه اتو با خدا قویتر کن و یک کاری چیزی دست و پا کن. می بینی زندگیت از این رو به اون رو میشه.
    موفق باشی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک می باشد که این مسیر زندگی مشترک برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد و می تواند در شرایط روحی شما تاثیر زیادی داشته باشد اما دقت کنید که خودکشی و یا اعتیاد راحل هیچ مشکلی نمی باشد و می تواند برای شما مشکلات بیشتری را ایجاد کند .
    بهتر است در این مسیر سعی کنید که با یادگیری مهارت های که در شغل های آزاد وجود دارد اگر تحصلات دانشگاهی ندارید شروع کنید استفاده از استعدادهای خود تا بتوانید شرایط بهتری را ایجاد کنید .
    دقت کنید که ماندن و درجا زدن و تکرار و سرزنش خودتان و یا پدر و مادرتان کمکی به بهبود شرایط روحی و اقتصادی و اجتماعی شما نمی کند پس بهتر است سعی کنید که در کنار احترام به احساساتی مه تجربه می کنید سعی کنید از کارهای کوچک برای شروع استفاده کنید تا بتوانید از نظر مالی در شرایط بهتری قرار بگیرید در کنار اینکه بتوانید با حضور در اجتماع از تمرکز و تکرار گذشته خوداری کنید .
    دقت کنید که شرایط روحی شما نیاز به پروسه روان درمانی دارد تا بتوانیم به شما کمک کنیم تا از نظر روحی در شرایط بهتری قرار بگیرید و بتوانید عملکرد بهتری را تجربه کنید اگر امکان مشاوره حضوری برایتان وجود ندارد بهتر است از خدمات دولتی استفاده کنید مانند اورژانس اجتماعی با شماره 123 تا بتوانیم به شما در اول جهت بهبود شرایط روحی و در کنار آن برای بهبود عملکردهای اجتماعی و ترک قرص و...
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44139
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.ممنون که مطلب رو خوندید و ممنون از راهنماییتون.ولی من دیگه نمیخام کاری بکنم .اصلا هیچ انگیزه ای برای هیچ کاری ندارم .فقط و فقط نیاز به آرامش دارم .در تمام این دنیا فقط یه آرامش میخام.من تقریبا استاد گیتار هستم و علاقه شدید به موسیقی دارم .یه مدت کمکم کرد ولی دیگه هیچ چیز نمیتونه به من کمک کنه.واقعا هیچ کس نمیتونه...خیلی ممنون از محبت شما دوست عزیز..

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

چه عالی
    پس یه هنرمندی
    یه کار رو می گم لطفاً انجام بده. بعضی جاها فعالیتهای گروهی می کنند تو این گروه ها وارد شو. اگه تهرانی می تونی به مراکز رشد کارآفرینی بری. اونجاها خیلی جوانها با هم کار می کنند و فضای پررونق لذتبخشی داره.
    اگر هم شهرستانی حتماً از این برنامه ها هست با اونا همراه شو. حتی کارهای گروهی در زمینه هنری در جامعه کنونی ما خیلی استقبال میشه.
    اگه پیدا نکردی بگو شاید ما هم بتونیم کمکت کنیم.

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44139
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بله خیلی ممنون.ولی اصلا انگیزه ندارم و همه چی برام بی معنی هست.اصلا دلم نمیخاد پیشرفت کنم .اصلا هیچ آینده ای نمیخام.فقط تنها چیزی که کیهان آرامش ابدی هست .فقط همین.دیگه چیزی برام مهم نیست.میدونی گذشته داره منو نابود می‌کنه.ذره ذره دارم از بین میرم و نمیتونم خودمو نجات بدم .اصلا نمیخام خودم رو نجات بدم.واقعا از همه چیز به معنای واقعی بریدم .هر چی مطالعه میکنم بیشتر به حقیقت این دنیای لعنتی پی میبرم و بیشتر ازش متنفر میشم.البته دیگه نمیخام هیچی نمیخام....

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41621
    تشکـر
    110
    تشکر شده 44 بار در 37 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام به حرف من گوش کن و فیلم کلبه رو نگاه کن
    The shake
    بعدش بیا اینجا درباره چیزای دیگه راهنماییت میکنم

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

سعی کن یک کار پیدا کنی درامد داشته باشی ،همه اینا به خاطر بی پولی کارگری کن نترس فقط بدون سرماه پولی دست میاد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد