نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: آیا نامزدم همجنسگرا است؟

1488
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44154
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا نامزدم همجنسگرا است؟

سلام
    به شدت به مشاوره نیاز دارم. مدتی است که با آقایی در ارتباطم که البته مدت کمی نیست. خوب همدیگه رو میشناسیم و در برهه ای تا نزدیکی ازدواج پیش رفتیم و اما به دلیل عدم آمادگی این اقا ما از هم جدا شدیم. بماند چون موضوع صحبت من چیز دیگری است. من شانس این را داشتم که با ایشون چندین روز زندگی زیر یک سقف را در ماه های مختلف تجربه کنم. اما چیزی که برای من بسیار عجیب هست، عدم تمایل این آقا به منه. چجوری بگم،با وجد اینکه هر دو عاقل و بالغ هستیم، ایشون هیچ گونه محبت مردانه ای به من نداره. نه تعریف می کنه از زیباییم، نه قربون صدقه، حتی اگر زیباترین لباس و زیباترین آرایش را به صورت داشته باشم، هیچی نمی گه. جوری شده که من واقعا احساس کمبود محبت دارم. ایشون میتونه من رو 3 هفته هم نبینه و احساس دلتنگی نکنه. احساس می کنم تمایلی به جنس زن نداره. نه که کلا ولی باوجود اینکه ما زیر یه سقف زندگی می کردیم، میشده که حتی برای 3 یا 4 روز، بدون هیچ تماس ساده ای حتی دست دادن به یکدیگر سپری شه. صحبت های آقای هلاکویی را در این باره شنیدم، ایشون در کیس های مشابه نظری داشتند که این افراد می تونند همجنسگرا باشند. من به شدت در این باره دچار تردید شده ام. راهنماییم کنید. سپاسگزارم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : آیا نامزدم همجنسگرا است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asalbanoo67 نمایش پست ها
    سلام
    به شدت به مشاوره نیاز دارم. مدتی است که با آقایی در ارتباطم که البته مدت کمی نیست. خوب همدیگه رو میشناسیم و در برهه ای تا نزدیکی ازدواج پیش رفتیم و اما به دلیل عدم آمادگی این اقا ما از هم جدا شدیم. بماند چون موضوع صحبت من چیز دیگری است. من شانس این را داشتم که با ایشون چندین روز زندگی زیر یک سقف را در ماه های مختلف تجربه کنم. اما چیزی که برای من بسیار عجیب هست، عدم تمایل این آقا به منه. چجوری بگم،با وجد اینکه هر دو عاقل و بالغ هستیم، ایشون هیچ گونه محبت مردانه ای به من نداره. نه تعریف می کنه از زیباییم، نه قربون صدقه، حتی اگر زیباترین لباس و زیباترین آرایش را به صورت داشته باشم، هیچی نمی گه. جوری شده که من واقعا احساس کمبود محبت دارم. ایشون میتونه من رو 3 هفته هم نبینه و احساس دلتنگی نکنه. احساس می کنم تمایلی به جنس زن نداره. نه که کلا ولی باوجود اینکه ما زیر یه سقف زندگی می کردیم، میشده که حتی برای 3 یا 4 روز، بدون هیچ تماس ساده ای حتی دست دادن به یکدیگر سپری شه. صحبت های آقای هلاکویی را در این باره شنیدم، ایشون در کیس های مشابه نظری داشتند که این افراد می تونند همجنسگرا باشند. من به شدت در این باره دچار تردید شده ام. راهنماییم کنید. سپاسگزارم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

قصد شما از این رابطه چیه ؟
    دلایل شما برای بودن با این آقا چیه ؟
    سن شما و این آقا چندسال هست ؟
    چرا این آقا آمادگی برای ازدواج نداشتن آیا دلیلی قانع کننده به شما عنوان کردند یا خیر ؟
    آیا قدرت تعامل بادیگران داره یا با دیگران هم رابطه خوب و قانع کننده ای نداره ؟

نگرانی تون قابل درک هست اما دقت کن که تنها به خاطر عدم نزدیکی و تماس بدنی ایشون با شما نمیشه ایشون رو همجنسگرا یا
    فردی با اختلال جنسی تعبیر کرد ! بلکه یکی از ویژگی های افرادی که همجنسگرا هستند عدم میل به جنس مخالفه که این هم درهمه ی افراد همجنسگرا ویژگی ثابت نیست !
    توجه داشته باشین که دلایل و دیگاه های متفاوتی میتونه باعث این بشه که این آقا به شما بی میلی واکنش بده که تردید در انتخاب میتونه از جمله این دلایل باشه بنابراین در این مسیر سعی کنید برای نگه داشتن این رابطه یا محک زدن ایشون به اینکه به شما مایل یا بی میل هستند ایجاد رابطه فیزیکی نکنید
    و روابط فیزیکی رو به زمان مناسب بعد از ازدواج موکول کنید ( درصورتی که ازدواج کردین )
    با صحبت منطقی و بدون توهین در احترام با ایشون صحبت کنید و از ایشون بخواین دیدگاهشون نسبت به رابطه با شما رو بهتون توضیح بدن . باهاش صحبت کنید و اجازه بدین بدون ترس
    دلایلشون از سرد بدون نسبت به شما و این رابطه رو توضیح بدن
    بهتره یک دوره مشاوره قبل از ازدواج داشته باشین تا دراین مسیر کمک تخصصی دریافت کنید
    درصورت نیاز ایشون باید به روانشناس مراجعه کنند

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44154
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

حقیقت این هست که من عاشق این آقا هستم و هدفم ازدواج هست. بنده 32 و ایشون 35 ساله هستند. دلایل ایشون برای آماده نبودن برای ازدواج همین جمله بود. شاید درست نباشه بگم اما به هر جنبه ای، دختر معقولی هستم و اصولا توجه آقایان بهم به شکل مثبتی است ( از نوع غیرمتعارف). اینکه بین دو نفر احساس وجود داشته باشه اما تمایلات این چنینی نباشه، خیلی عجیب به نظر می رسه

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط asalbanoo67 نمایش پست ها
    حقیقت این هست که من عاشق این آقا هستم و هدفم ازدواج هست. بنده 32 و ایشون 35 ساله هستند. دلایل ایشون برای آماده نبودن برای ازدواج همین جمله بود. شاید درست نباشه بگم اما به هر جنبه ای، دختر معقولی هستم و اصولا توجه آقایان بهم به شکل مثبتی است ( از نوع غیرمتعارف). اینکه بین دو نفر احساس وجود داشته باشه اما تمایلات این چنینی نباشه، خیلی عجیب به نظر می رسه
    باتوجه به گزارشات شما و دلیل غیر قابل پذیرش این آقا برای سن هر دوتون
    شما باید بامنطق و بدون توهین در احترام با ایشون صحبت کنید و از ایشون درخواست کنید دیدگاهشون نسبت به رابطه با شما رو بهتون توضیح بدن. باهاش صحبت کنید و اجازه بدین بدون ترس یا انکار دلایلشون برای سرد بدون نسبت به شما و این رابطه رو توضیح بدن . حتما یک دوره مشاوره قبل از ازدواج داشته باشین تا دراین مسیر کمک تخصصی دریافت کنید
    درصورت تشخیص گزاری مشاور این آقا باید به روانشناس مراجعه کنند تا بشه بهشون کمک کرد

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44178
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    شاید ایشون خجالتی باشن شاید از شما خوششون نمیاد؟
    چرا تمایل دارید هر مردی با دیده شهوت به شما نگاه بکنه؟
    اصلا اگر ایشون همجنسگرا هستن چطور سمت شما آمدن؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)