نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عشق در 15 سالگی

5222
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44216
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

عشق در 15 سالگی

سلام من 14 سال دارم.
    چند ماه هس که احساس می کنم که نیاز به یک جنس مخالف دارم.البته سوء تفاهم نشه که از نظر جنسی هس،خانواده ما خانواده بی عاطفه ای هس برا همین نیاز به عاطفه دارم.من کسی رو در نظر نگرفتم...
    تروخدا کمکم کنین کم کم دارم افسرده میشم از اونجایی که اعتماد بنفس ندارم نمی تونم با دختری حرف بزنم.هیشکی هم تو فامیل نیس که هم دختر باشه و هم هم سن من.
    من یه احساس خیلی خواصی دارم که انگار یکی رو دوس دارم و اونم منو دوس داره اما نمیدونم کیه من احساس می کنم در زندگی قبلیم یعنی روحم که تو جسم دیگه ای بوده خیلی یکی رو دوس داشتم و اونم منو تروخدا کمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : عشق در 15 سالگی

نقل قول نوشته اصلی توسط دانی نمایش پست ها
    سلام من 14 سال دارم.
    چند ماه هس که احساس می کنم که نیاز به یک جنس مخالف دارم.البته سوء تفاهم نشه که از نظر جنسی هس،خانواده ما خانواده بی عاطفه ای هس برا همین نیاز به عاطفه دارم.من کسی رو در نظر نگرفتم...
    تروخدا کمکم کنین کم کم دارم افسرده میشم از اونجایی که اعتماد بنفس ندارم نمی تونم با دختری حرف بزنم.هیشکی هم تو فامیل نیس که هم دختر باشه و هم هم سن من.
    من یه احساس خیلی خواصی دارم که انگار یکی رو دوس دارم و اونم منو دوس داره اما نمیدونم کیه من احساس می کنم در زندگی قبلیم یعنی روحم که تو جسم دیگه ای بوده خیلی یکی رو دوس داشتم و اونم منو تروخدا کمکم کنین

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

در سن شما نوجوان به دنبال بلوغ به سمت مسائل جنسی متمایل میشه و این نیاز جنسی و میل به دوست داشته شدن کاملا قابل درک هست .
    دقت کن که درزمان فعلی باید ذهن و فکر خودت رو نسبت به مسائل
    مهم تری مشغول کنی و با مدیریت سعی کنی درکنار این نیاز ها به مسیر رشدی خودتون ادامه بدین
    دوست شدن بادیگران تنها برای دریافت عاطفه ومحبت آسیب زا هستش و میتونه باعث ناراحتی هایی برای شما بشه . بنابراین سعی کن با برنامه ریزی مناسب روزانه ( ورزش تفریح و.....) ذهنت رو درمسیری قرار بدی که کم تر به سمت این مسائل متمایل بشه در این مسیر میتونید مشاوره فردی دریافت کنید که مفید هستش

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44216
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

در سن شما نوجوان به دنبال بلوغ به سمت مسائل جنسی متمایل میشه و این نیاز جنسی و میل به دوست داشته شدن کاملا قابل درک هست .
    دقت کن که درزمان فعلی باید ذهن و فکر خودت رو نسبت به مسائل
    مهم تری مشغول کنی و با مدیریت سعی کنی درکنار این نیاز ها به مسیر رشدی خودتون ادامه بدین
    دوست شدن بادیگران تنها برای دریافت عاطفه ومحبت آسیب زا هستش و میتونه باعث ناراحتی هایی برای شما بشه . بنابراین سعی کن با برنامه ریزی مناسب روزانه ( ورزش تفریح و.....) ذهنت رو درمسیری قرار بدی که کم تر به سمت این مسائل متمایل بشه در این مسیر میتونید مشاوره فردی دریافت کنید که مفید هستش
    سلام،بله ممنون خاطر راهنمایی.ولی بخاطر نیازهای جنسی نیست این مسئله تو ظاهر من نیس در گوشه ای در مغز من قرار داره.یعنی زیاد ظهنم رو درگیری نمی کنم.اسم ما پسر هارو بعضی ها خیلی بد جلوه دادن،همه میگن بخاطر نیاز های جنسی هست ولی نه نیست. یعنی چی که باید تو این سن فقط پسرها این جوری بشن.چرا اینجوری میشن چون احساسات عاطفی قویتری نسبت به دختر ها دارن،زود تر از دختر ها به بلوغ عاطفی میرسن.البته در بعضی ها هم ممکنه بخاطر بلوغ جنسی باشه ولی برای همه اونجوری نیس
    ویرایش توسط دانی : 05-26-2020 در ساعت 10:26 AM

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    ببین شما در شروع دوران نوجوانی هستی و از این به بعد احساسات جدیدی را تجربه می کنی که یکی از آنها گرایش به جنس مخالف و داشتن این روابط هست اما دقت داشته باش که در این سن وارد شدن به این روابط می تواند وابستگی زیاد را ایجاد کند و آسیب های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد .
    بهتر است سعی کنی از خیالپردزای که جز ویژگی های سن شما می باشد به میزان زیاد خوداری کنی چون اگر تایم زیادی راب ه خیالپردزای اختصاص بدهی ارتباط با دنیای واقعی برات کاهش پیدا می کند و این می تواند برات آسیب زا باشه .
    بهتر هست که در مورد اینگونه روابط در آینده در شرایط سنی و رشدی بالاتر تصمیم گیری کنی چون در این سن اینگونه روابط دوام زیادی ندراد و از نظر اجتماعی ، خانوادگی و درسی و... می تواند برای هردو فرد آسیب زا باشد .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44216
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    ببین شما در شروع دوران نوجوانی هستی و از این به بعد احساسات جدیدی را تجربه می کنی که یکی از آنها گرایش به جنس مخالف و داشتن این روابط هست اما دقت داشته باش که در این سن وارد شدن به این روابط می تواند وابستگی زیاد را ایجاد کند و آسیب های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد .
    بهتر است سعی کنی از خیالپردزای که جز ویژگی های سن شما می باشد به میزان زیاد خوداری کنی چون اگر تایم زیادی راب ه خیالپردزای اختصاص بدهی ارتباط با دنیای واقعی برات کاهش پیدا می کند و این می تواند برات آسیب زا باشه .
    بهتر هست که در مورد اینگونه روابط در آینده در شرایط سنی و رشدی بالاتر تصمیم گیری کنی چون در این سن اینگونه روابط دوام زیادی ندراد و از نظر اجتماعی ، خانوادگی و درسی و... می تواند برای هردو فرد آسیب زا باشد .
    ممنون چشم حتما

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46467
    تشکـر
    9
    تشکر شده 81 بار در 54 پست
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط دانی نمایش پست ها
    سلام من 14 سال دارم.
    بسیار پسندیده است و هیچ اشکالی هم ندارد ، برای ازدواج اقدام نمایید .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد