نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چطور بدون عشق و تنها تا اخر عمر زندگی کنیم

574
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42708
    تشکـر
    37
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    5

چطور بدون عشق و تنها تا اخر عمر زندگی کنیم

۳۰ سالمه،قدم ۱۷۳ هست وزنم ۵۷
    کسی رو ک دوسش داشتم اصلا ذره ای به من علاقه نداشت
    بخاطر کنجکاوی دوبار سمت رابطه جنسی کشیده شدم و تو هر دوبار بشدت شکست خوردم و اونها هم ذره ای به من علاقه نداشتن
    میدونم خیلی لاغرم و هیچکس دوسم نداره ،بخصوص بعد رابطه
    البته بهشون حق میدم
    داداشم جدیدا ازدواج کرده و خانمش ۷ سال از من کوچیکتره و طبیعتا الان خیلی رمانتیکن و اینو توی جمع ابراز میکنند
    حسودیم نمیشه ولی خیلی یادم میفته چقدر حسرت بدلم مونده ،ی بغل پر از احساس یا حتی ی بغل ساده
    نمیتونم اینا رو ببینم ،اعصابم خورد میشه،یاد نداشته های زندگیم میوفتم ،یاد اینکه چقدر تنهام و از چه چیزهایی محروم هستم
    چطور بدون عشق و امید به زندگی ،زندگی ارومی داشته باشم
    بدتر از همه اینکه ادم ایده ال گرایی هستم و از هر پسری خوشم نمیاد و وقتی هم خوشم نیاد نمیتونم حتی یکثانیه تحملشون کنم،یکبار عاشق شدم و ۴ ساله ک بابتش میسوزم،دوسال کات کردیم و الان هنوز بیادشم،هرشب و روز
    درحالی ک هیچکس از من خوشش نمیاد
    چطور بدون عشق زندگی کنم؟ چطور با اینکه میدونم هیچوقت قرار نیست ازدواج کنم به زندگی ادامه بدم؟
    حتی دگ حوصله ی سرکار رفتن هم ندارم،چون امکان تفریح فردی ندارم ،خانوادم خیلی متعصب هستند

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : چطور بدون عشق و تنها تا اخر عمر زندگی کنیم

سلام

یجورایی حرف دل منو زدید، اینا سوالایی هست که منم دارم.

آدم اصلا دست و دلش به کار کردن نمیره، نمیدونم دیگران چطور کار میکنن شاید نیازهای اینچنینی ندارن.

اتفاقاً منم مشکل پسندم و این خودش یه مشکل هست.

چهار ساله یکیو دوس دارم اما حتی نتونستم بهش بگم.

روش برا کمی چاق شدن بلدم البته اونقدرا باعث چاقی نمیشه ولی کمی رو فرم بدن و چهره تاثیر میکنه، من خودم تاثیرشو دیدم، اگه بخواید میگم.
    دلیل اصلی لاغری همین احساس نیاز داشتن به جنس مخالف و عشق و عاشقیه که از درون آدمو میخوره.

افرادی مثل ما نیازمون به ازدواج و داشتن همنشین و هم صحبت از جنس مخالف، مثل نیاز به آب خوردنه و بدون اون بیمار میشیم، اما متاسفانه جامعه به شکلیه که خیلیا این مسائلو درک نمیکنن.
    برام سواله اونایی که درک نمیکنن نیاز ندارن یا نیازهاشون جور دیگست یا از راههای دیگه سیر میشن؟!

کلاً تکلیف ماها توی این جامعه نامتعارف چیه؟
    چرا هیچکس نمیفهمه نیاز ما باید رفع بشه؟
    نکنه ما از مریخ اومدیم؟
    ویرایش توسط Experience : 05-30-2020 در ساعت 01:03 AM

3. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد