نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چرا نمیتونم مثل وارن بافت ها فکر کنم...؟

330
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44088
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا نمیتونم مثل وارن بافت ها فکر کنم...؟

سلام
    من یه پسر 17 سالم میدونین وقتی داستانای این ادمای موفقو میخونیم اغلبشون از همین موقع ها شروع کردن...
    همشون یه هوشی یه جرقه ای یه سخت کوشی چیزی داشتن دیگه این باعث شده موفق بشن
    حالا مشکل من اینجاست که ندارم ایناروندارم اون جرقه هه اون فکره هوشه رو ندارم ربطی به اعتماد به نفس نداره ها اون جنمه هوشه دادا دا دام رو ندارم
    میدونم خوب شاید الان بگین خوب هوششو نداری دیگه خوب میدونم ولی این عذابم میده وقتی میبنم نمیتونم مثل اونا پول دربیارم عذابم میده ببینین اصلا قضیه پول داشتن نیستا نه بخدا مسئله چطوری پول داشتنه این که از چه راهی پول در بیاری که مثلا ده سال دیگ یکی مثل خودت وقتی شرح زندگیتو میخونه بگه ایییییییییییییییی تو چقدر خفنی میدونین دوس دارم بگن چ بچه زرنگیه...
    من بعضی از دوستام همه نه ها یکی دونفر اینجورین میتونن بلدن جنب وجوش دارن از هر چیزی که فکرشو بکنین پول در میارن تا پنج سال ایندشون برنامه دارن چیدن که وقتی پولیو از چیزی بدست اوردن چیکار کنن دقیقا عین همین وارن بافتو چ میدونم این آدم حسابیان نه که اداشو دربیارن ها نه واقعیه رویاهاشون واقعیه ارزوهاشون منم که این ادمای دورو بریم رو میبینم حسودیم میشه نه این اره غبطه میگن بهش غبطه میخورم بهشون وقتی یه ادمیو میبینم که داره موفق میشه من اصلا همچین چیززی ندارم میدونین عذاب اوره دیگه خیلی سخته بخدا دارم دیوونه میشم
    پیشاپیش تشکر میکنم ازتون خواهش هم میکنم توروخدا نگین برو مشاوره حضوریممنون
    عا یه چیزی توروخدا کمکم کنین این قضیه تمم زندگیمو خاکستری کرده چی میگن افسردگی دارم از اینا میگیرم.....
    ویرایش توسط cina : 06-02-2020 در ساعت 10:35 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44088
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چرا نمیتونم مثل وارن بافت ها فکر کنم...؟

بیشتر از هفتادو دو ساعته که این پست رو گزاشتم/کمتراز هفتادو دونفردیدن/بیشتر از هفتادو دو هزار بار صفحه رو ریلود کردم که ببینم کسی چیزی نوشته یانه/کمتر از هفتادو دو هزار بار هم باخودم کلنجار رفتم که این پیام دومو بزارم یا نه حرفم درسته یا نه ولی...
    فقط خواستم بگم نمیدونم شایدم اشتباه میکنم ولی خیلی ناراحت شدم شاید هنوز کسایی که باید جواب بدن ندیدن شایدم اصلا خیلی چرررت گفتم و اصلا قابل بحث نیست ولی واقعا خیلی بهم برخورد که مثلا پست کسی که میخواد بره خواهررنشو بکنه بیشتر از من مورد توجهه یا مثلا کسایی که میخوان برن رابطه بازیو از این چرت و پرتا....
    یه خانوم دهقان نامی بود منتظر بودم حداقل ایشون یه اظهار نظری بکنن بازم میگم شاید اشتباه میکنم شاید اصلا ایشون مثلا حیطه تخصصیشون نباشه یا چ میدونم از این چیزا...
    من فقط میخواستم یکی بگه چطوری فکر آدم حسابی شدنو از سرم بندازم همین...
    ویرایش توسط cina : 06-04-2020 در ساعت 09:11 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)