نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خودارضاعی

2087
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44469
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خودارضاعی

سلام دوستان عزیز
    من دختره 19ساله ای هستم که خیلی هات وگرم مزاجم
    وحدودا7-8ساله که درگیر خودارضاعی هستم.یعنی هر موضوعی رو که راجب گناه یاعوارض خودارضاعی میشنوم یامیبینم بشدت تکذیب میکنم وکارخودمو ادامه میدم
    معمولا هروز خودارضاعی میکنم وشده به روزی 6-5بار رسیده وبعد این همه سال من هیچکدوم از عوارضی که شایع شده رو نداشتم وفقط ترسم راجب نازایی هستش
    نمیخام راجب گناهش چیزی بدونم
    سوالم راجب عوارضش هست
    چون شنیدم باعث سردمزاجی،ضعیفی چشم،زشت شدن صورت یاحالت چشم ها؛لاغری؛نازایی و......
    یه جا میخونم اینا عوارضه جای دیگه میان همه رو تکذیب میکنن
    خاهشم اینه کسی که واقعا چیزی راجبش میدونه برام توضیح بده ممنون میشم❤️

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خودارضاعی

سلام به شما مهسا جان
    داشتن نیاز جنسی که یک نیاز طبیعی انسان هست خب نشان از سلامت شما می باشد اما دقت کن عزیزم که شما در سن نوجوانی قرار داری و در این سن گرایش به جنس مخالف و نیازهای جنسی بیشتر تجربه می شود و اگر نوجوان بخواهد دیگر اهداف خودش را نادیده بگیره و یا علایق دیگر خودش را نشناسه اینکه به اعتیاد به خودارضایی و هر روز انجام دادن اون بپردازه یک روند معمول و آسیب زا هست .
    بله عوارض خودارضایی وجود دارد اگر بحث گناه و مباحث دینی اون را حتی نادیده بگیریم وقتی شما روزی 5 -6 بار خودارضایی می کنید در اولین موضوع اینکه هربار از این دفعات نیاز به تمرکز ذهنی ، پنهان کاری ، تنها بودن ورفع خستگی بعد از ارضا شدن ، نیاز به انرژی بیشتر چون هربار ارضا شدن انرژی زیادی را از بدن شما و از ذهن شما می گیرد و..
    خب وقتی شما این میزان تمرکز بر خودارضایی دارید اینکه نتوانی به کارهای دیگرت از جمله درس خواندن توجه لازم را داشته باشی و گاهی حتی با افت روبرو شوی خب یک اتفاق طبیعی می باشد و یا اینکه در سن شما که سن رشد قدی و جسمی می باشد با کمبودهایی چون کلسیم ، منیزیم و... مواجهه شوی وجود دارد چون از نظر پزشکی هربار ارضا شدن ارنژی زیادی از بدن می گیرد و از نظر جسمی شما با مشکلات دیگری مانند بیماری ها و یا حتی به دلیل خودارضایی با گرفتگی ماهیچه های دست و پا روبرو می شوی چون در زمان خودارضایی انقباض زیادی در ماهیچه ها ایجاد می شود و در صورت کلی ضعف بدن امکان ایجاد مشکلات و بیماری های دیگری مانند کاهش منی ، دیر انزالی و یا زودانزالی" onclick="replacer_hook(55)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زودانزالی ، بدشکلی اندام تناسلی به دلیل فشاری که به آن اورده می شود ، کاهش رشد استخوان ها و قد در سن شما ، ضعف بینایی به دلیل فشار زمان خودارضایی و کمبودهای بدنی و...
    عوارض در افراد بسته به میازن خودارضایی و شرایط بدنی و غذایی که مصرف می کنند متفاوت می باشد اما دقت کنید که خودارضایی چه از نظر روحی و چه جسمی و چه اجتماعی آسیب زا می باشد و اگر از فیلم های پورن و یا سایت ها و چت جنسی و... نیز استفاده کنید که عوارض آنها نیز در کنار خودارضایی وجود دارد .
    بهتر است در این مسیر برای ترک و بررسی شرایط بدنیتان به متخصص ************ تراپ مراجعه کنید تا بسته به شرایط شما به شما کمک شود.
    دقت کنید این میزان از تکذیب می تواند نوعی انکار واقعیت بیرونی باشد و نشان از شرایط روحی شما که بازهم موضوع مهمی می باشد چون خودارضایی در زمان در شرایط روحی نامناسب مانند اضطراب و افسردگی می تواند تشدید شود .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22685741

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام خانم
    مهمترین عارضه این رفتار زودانزالی بعد از ازدواج است، که سبب می شود شما از نزدیکی با همسرتان حتی اگر بهترین پسر دنیا باشد لذتی نبری.
    من نمونه های فراوانی در بین افراد می شناسم که دچار این عارضه ها شده اند.
    از طرفی، نیاز به ارضا شدن در سن تو با این مزاج عالی مشهود است و نشان از سلامت تو دارد و توصیه به کنار گذاشتن آن هیچ کمکی به تو نمی کند.
    درباره خودت کمتر حرف زده ای. اگر شرایط ازدواج را داری و از نظر خانوادگی و مالی حمایت می شوی به نظر من بهترین راه حل برای شما ازدواج است. به شرط آنکه مسیر پیشرفتت سد نشود و با پسری گرم مزاج ازدواج کنی.
    موفق باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44877
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم،،دوستم مثل تو بودولی نه به این شدت،،دچار افسردگی شد،،الان ازدواج کرده ولی شوهرش هرکار میکنه لذت جنسی رو نمیبره ی جورایی ارضا نمیشه تا وقتی که خودش انجام بده البته بچه دار شده و مشکلی نداره ولی افسردگی و ضعف بینایی و خرابشدن پوست خصوصا صورت از عوارضی هست که دوستم دچارش شده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)