نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: چطور با این کار دوست پسرم رفتار کنم؟

5258
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44581
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور با این کار دوست پسرم رفتار کنم؟

سلام ممنون عزیزانی که وقت میذارن و کمکم میکنن🙏♥️.

من مدتی بود که با آقایی توی اینستاگرام چت میکردم، در همین حد که به استوریای هم جواب میدادیم دو روز پیش درمورد احساسمون به هم دیگه گفتیم و قرار بر این شد مدتی باهم باشیم تا اینکه ببینیم با اخلاقای هم آشنا بشیم...

دیشب که اولین شبی بود که به عنوان دو نفرکه دوست پسر دوست دختر هستن با هم داشتیم حرف میزدیم ایشون به من گفت آیلین اگه چندوقت بگذره و از هم خوشمون بیاد و مجبور باشیم رابطمون رو از خانواده هاپنهان کنیم میتونیم باهم بیرون بریم؟ کافه ای پارکی؟
    (کاملا مشخص بود میخواد منو امتحان کنه😐) منم گفتم من از رابطه پنهانی خوشم نمیادو برای اینکه با پسری قرار بذارم نیازمند اجازه پدرمادرم هستم و هر وقت که به حدی به هم علاقه مندشدیم که قرار شد باهم بیرون بریم به خانواده هامون میگیم... ایشونم گفت که من خانوادم همین الانشم میخوان به من زن بدن و اگه بگم ازکسی خوشم میاد سریع میخوان دست بکاربشن ولی من هنوز از لحاظ مالی شرایطشو ندارم!! نزفش خیلی بچگانه بود چون خیلی ناشیانه میخواست منو امتحان کنه پسر باهوشیه و این حرفاو این لحن بچگانه ازش بعیده....
    منم گفتم تا هروقت شرایطتت جور شه چت میکنیم چون من از رابطه پنهانی بدم میاد😁
    البته من جوری نشون دادم که ناراحت شدم از حرفتو ازت انتظار نداشتمو این حرفا و بهش گفتم این جمله احمقانه ای که گفتی توهین به منه مگه داری بابچه10ساله حزف میزنی که میگی خانوادم فلان... 🤪
    بعدش گفتک از حرفات خوشم نیومد گفت ولی من از جوابات خوشم اومد....
    من آدم مذهبی ای نیستم ولی میدونم تیشون دنبال یه دخترمیگرده که همه جوره پاک باشه و رو به کسی نده منم دقیقا همینجویم ولی خب سعی میکنم بیشتر از چیزی که هستم جلوش سفت بگیرم واسه اینجور مسائل.
    بعدش من بهش گفتم من میرم بخوابم(به نشونه قهرکه ینی بهم برخورده) گفت خوب بخوابی مواظب خودت باش و تمام.اونم فکرکنم یکم بهش برخورد چون گفتم جمله احمقانه🤪🙊
    از دیشب دیگه هیچ پیامی ندادیم. مثلا قهریم!!
    من آنقدری بهش وابسته نیستم که اگه باهاش چت نکنم خیلی اذیت بشم ولی الان چطور باید رفتارکنم؟؟ خودم پیش قدم بشم یا خودش باید بیاد؟
    از رابطه قبلیم تجزبه بهم ثابت کرده که هی نباید برم سمت طرفم و نمیخوام اشتباه قبلم رو تکرارکنم. مخصوصا الان که اولین قهرمونه!
    ببخشید خیلی حرف زدم🙊

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : چطور با این کار دوست پسرم رفتار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ailin نمایش پست ها
    سلام ممنون عزیزانی که وقت میذارن و کمکم میکنن������♥️.

من مدتی بود که با آقایی توی اینستاگرام چت میکردم، در همین حد که به استوریای هم جواب میدادیم دو روز پیش درمورد احساسمون به هم دیگه گفتیم و قرار بر این شد مدتی باهم باشیم تا اینکه ببینیم با اخلاقای هم آشنا بشیم...

دیشب که اولین شبی بود که به عنوان دو نفرکه دوست پسر دوست دختر هستن با هم داشتیم حرف میزدیم ایشون به من گفت آیلین اگه چندوقت بگذره و از هم خوشمون بیاد و مجبور باشیم رابطمون رو از خانواده هاپنهان کنیم میتونیم باهم بیرون بریم؟ کافه ای پارکی؟
    (کاملا مشخص بود میخواد منو امتحان کنه������) منم گفتم من از رابطه پنهانی خوشم نمیادو برای اینکه با پسری قرار بذارم نیازمند اجازه پدرمادرم هستم و هر وقت که به حدی به هم علاقه مندشدیم که قرار شد باهم بیرون بریم به خانواده هامون میگیم... ایشونم گفت که من خانوادم همین الانشم میخوان به من زن بدن و اگه بگم ازکسی خوشم میاد سریع میخوان دست بکاربشن ولی من هنوز از لحاظ مالی شرایطشو ندارم!! نزفش خیلی بچگانه بود چون خیلی ناشیانه میخواست منو امتحان کنه پسر باهوشیه و این حرفاو این لحن بچگانه ازش بعیده....
    منم گفتم تا هروقت شرایطتت جور شه چت میکنیم چون من از رابطه پنهانی بدم میاد������
    البته من جوری نشون دادم که ناراحت شدم از حرفتو ازت انتظار نداشتمو این حرفا و بهش گفتم این جمله احمقانه ای که گفتی توهین به منه مگه داری بابچه10ساله حزف میزنی که میگی خانوادم فلان... ������
    من آدم مذهبی ای نیستم ولی میدونم تیشون دنبال یه دخترمیگرده که همه جوره پاک باشه و رو به کسی نده منم دقیقا همینجویم ولی خب سعی میکنم بیشتر از چیزی که هستم جلوش سفت بگیرم واسه اینجور مسائل.
    بعدش من بهش گفتم من میرم بخوابم(به نشونه قهرکه ینی بهم برخورده) گفت خوب بخوابی مواظب خودت باش و تمام.اونم فکرکنم یکم بهش برخورد چون گفتم جمله احمقانه������������
    من آنقدری بهش وابسته نیستم که اگه باهاش چت نکنم خیلی اذیت بشم ولی الان چطور باید رفتارکنم؟؟ خودم پیش قدم بشم یا خودش باید بیاد؟
    از رابطه قبلیم تجزبه بهم ثابت کرده که هی نباید برم سمت طرفم و نمیخوام اشتباه قبلم رو تکرارکنم. مخصوصا الان که اولین قهرمونه!
    ببخشید خیلی حرف زدم������
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام‌
    هردوی شما چند سالتونه ؟
    هدف از این رابطه برای شما دونفر چیست ؟
    دقت کنید روابط بین دونفر مونث و مذکر باید هدف دار و برپایه و قصد ازدواج هدف گزاری شده باشه که در غیر این صورت تنها موقعیت های مناسب رو از شما میگیره و باعث میشه که در این رابطه بدون هدف سر درگم باشید !
    از طرفی ظاهرا توی سن نو جوانی هستین و درگیر احساسات زود گذر و هیجانی شدین که دراین صورت لازم هست از این رابطه کناره بگیرین و توجه به این مسائل رو به زمان مناسب درآینده موکول کنید تا در زمینه رشد فردی مانند درس و تحصیل و...به نتیجه مطلوب و پیشرفت لازم برسین
    ویرایش توسط Saltanat : 07-11-2020 در ساعت 12:10 AM

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : چطور با این کار دوست پسرم رفتار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ailin نمایش پست ها
    سلام ممنون عزیزانی که وقت میذارن و کمکم میکنن♥️.

(کاملا مشخص بود میخواد منو امتحان کنه) منم گفتم من از رابطه پنهانی خوشم نمیادو برای اینکه با پسری قرار بذارم نیازمند اجازه پدرمادرم هستم و هر وقت که به حدی به هم علاقه مندشدیم که قرار شد باهم بیرون بریم به خانواده هامون میگیم... ایشونم گفت که من خانوادم همین الانشم میخوان به من زن بدن و اگه بگم ازکسی خوشم میاد سریع میخوان دست بکاربشن ولی من هنوز از لحاظ مالی شرایطشو ندارم!! نزفش خیلی بچگانه بود چون خیلی ناشیانه میخواست منو امتحان کنه پسر باهوشیه و این حرفاو این لحن بچگانه ازش بعیده....
    منم گفتم تا هروقت شرایطتت جور شه چت میکنیم چون من از رابطه پنهانی بدم میاد
    البته من جوری نشون دادم که ناراحت شدم از حرفتو ازت انتظار نداشتمو این حرفا و بهش گفتم این جمله احمقانه ای که گفتی توهین به منه مگه داری بابچه10ساله حزف میزنی که میگی خانوادم فلان...
    بعدش من بهش گفتم من میرم بخوابم(به نشونه قهرکه ینی بهم برخورده) گفت خوب بخوابی مواظب خودت باش و تمام.اونم فکرکنم یکم بهش برخورد چون گفتم جمله احمقانه
    ببخشید خیلی حرف زدم
    نه بذار خودش بیاد پیام بده ندادم دیگه پیگیر نشو
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)