نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: از خودم متنفرم

2856
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44514
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

از خودم متنفرم

دختر ۳۱ ساله چاقی هستم.خیلی چاق.وزنم سه رقمیه.قبلا اینطوری نبودم.هر بار رژیم گرفتم رسیدم به وزن ایدال اما دوباره برگشت و دیگه خستم.وقتی رزیم میگیرم و پیاده روی میکنم مردم منو مسخره میکنن و آزارم میدن.تو محیط کار منو دست میندازن و تو جمع دوستام مایه ی خنده ی اونام.از بس غصه میخورم تنها پناهم غذا خوردنه.دیگه بهم بر نمیخوره میگن چاقی که بخوام انگیزه پیدا کنم چون چندبار وزنم برگشته.دیگه تسلیم شدم و به غذا پناه میبرم.
    من تحصیلات دارم و خانواده ام وضع مالیشون خوبه.هیچ مردی سمتم نمیاد. من آدم مهربونی هستم باهوشم درس خوندم.به سرو قیافم تا حد امکان میرسم.لباسام مرتبه و آرایش کمی هم دارم همیشه.اما همه خواستگارا بدون اینکا حتی بخوان کمی منو بشناسن میگن ما عروس چاق نمیخوایم.نیاز جنسیم شدیده و سنم داره میره بالا.بهم‌ نگین رژیم بگیر چون ۳ بار تو عمرم ۶۰ ۷۰ کیلو کم کردم اما برگشت...چرا مردا بجز هیکل زنا به هیچی اهمییت نمیدن؟ من یه آدم خنده رو و خوش اخلاقم.همیشه انرژی مثبت میدم.همه میگن تو خیلی با مزه ای.همه دوست دارن باهام دوست باشن به جز جنس مخالف...ینی مردی پیدا نمیشه که به من بخوره؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 118 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : از خودم متنفرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya69 نمایش پست ها
    دختر ۳۱ ساله چاقی هستم.خیلی چاق.وزنم سه رقمیه.قبلا اینطوری نبودم.هر بار رژیم گرفتم رسیدم به وزن ایدال اما دوباره برگشت و دیگه خستم.وقتی رزیم میگیرم و پیاده روی میکنم مردم منو مسخره میکنن و آزارم میدن.تو محیط کار منو دست میندازن و تو جمع دوستام مایه ی خنده ی اونام.از بس غصه میخورم تنها پناهم غذا خوردنه.دیگه بهم بر نمیخوره میگن چاقی که بخوام انگیزه پیدا کنم چون چندبار وزنم برگشته.دیگه تسلیم شدم و به غذا پناه میبرم.
    من تحصیلات دارم و خانواده ام وضع مالیشون خوبه.هیچ مردی سمتم نمیاد. من آدم مهربونی هستم باهوشم درس خوندم.به سرو قیافم تا حد امکان میرسم.لباسام مرتبه و آرایش کمی هم دارم همیشه.اما همه خواستگارا بدون اینکا حتی بخوان کمی منو بشناسن میگن ما عروس چاق نمیخوایم.نیاز جنسیم شدیده و سنم داره میره بالا.بهم‌ نگین رژیم بگیر چون ۳ بار تو عمرم ۶۰ ۷۰ کیلو کم کردم اما برگشت...چرا مردا بجز هیکل زنا به هیچی اهمییت نمیدن؟ من یه آدم خنده رو و خوش اخلاقم.همیشه انرژی مثبت میدم.همه میگن تو خیلی با مزه ای.همه دوست دارن باهام دوست باشن به جز جنس مخالف...ینی مردی پیدا نمیشه که به من بخوره؟؟؟

سلام چرا نشه خیلی هستند زن تپل دوست دارن
    نمونش عمو من دنبال زن تپله ۳۴ سالشه یک دستگاه اپارتمانم داره
    ماشین و کار و بیمه و... اتفاقا خیلیا هستند
    نگران نباش

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43119
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : از خودم متنفرم

سلام من یکی از دوستام مثله شما اضافه وزن داشت و با عمل معده وزن و هیکلش فوق العاده شد و الان بعد از چندین سال هیچ مشکلی از نظر جسمی نداره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد