نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: میترسم رازم فاش بشه

2911
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question میترسم رازم فاش بشه

با سلام خسته نباشید
    من دختر 21ساله ای هستم که در سال های آینده قراره با یک اقایی ازدواج کنم اما متاسفانه من گذشته خیلی بدی داشتم و بخاطر گذشته ام توبه کردم اما اشتباه کردم و موضوع برای این اقا توضیح دادم اما ایشون بارها سر این قضیه عصبی شدن به طوری که من مجبور شدم قسمتی از اونو تقییر بدم یا دروغ بگم (البته این دروغ یا تقییر دادن قضیه باعث بهتر شدن ایشون شد و باعث شد کنار بیان با اون موضوع) ولی من استرس زیادی دارم که مبادا این موضوع روزی آشکار شه مدام به این فکر میکنم چون دروغ گفتم این راز بلاخره فاش میشه یا ضرب‌المثل معروف :ماه پشت ابر نمیمونه
    من واقا نگرانم بنظرتون کار درستی کردم؟ ممکنه دروغم فاش بشه؟ اصلا این کارم دروغ حساب میشه؟ اگر فاش بشه کل زندگیم خراب میشه کمکم کنید لطفا
    ویرایش توسط zahra_33 : 07-15-2020 در ساعت 11:04 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44444
    تشکـر
    2
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : میترسم رازم فاش بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_33 نمایش پست ها
    با سلام خسته نباشید
    من دختر 21ساله ای هستم که در سال های آینده قراره با یک اقایی ازدواج کنم اما متاسفانه من گذشته خیلی بدی داشتم و بخاطر گذشته ام توبه کردم اما اشتباه کردم و موضوع برای این اقا توضیح دادم اما ایشون بارها سر این قضیه عصبی شدن به طوری که من مجبور شدم قسمتی از اونو تقییر بدم یا دروغ بگم (البته این دروغ یا تقییر دادن قضیه باعث بهتر شدن ایشون شد و باعث شد کنار بیان با اون موضوع) ولی من استرس زیادی دارم که مبادا این موضوع روزی آشکار شه مدام به این فکر میکنم چون دروغ گفتم این راز بلاخره فاش میشه یا ضرب‌المثل معروف :ماه پشت ابر نمیمونه
    من واقا نگرانم بنظرتون کار درستی کردم؟ ممکنه دروغم فاش بشه؟ اصلا این کارم دروغ حساب میشه؟ اگر فاش بشه کل زندگیم خراب میشه کمکم کنید لطفا
    بستگی داره موضوع چی بوده ، اگر رابطه داشتید و حالا میگید فقط یه دوستی ساده بوده این مسائل سر آزمایش های قبل ازدواج چک میشه ، اگر موضوع های ساده تری بوده و افراد کمی اطلاع داشتید یا هیچکس نمیدونست بهتر بود که نمیگفتید. در هرصورت الان که بیخیال بشن یا کمتر واکنش نشون بدن در طول زندگی مشترکتون همیشه از این بابت به شما فشار خواهند آورد و فراموش نمیشه.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44645
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Moshave‎r نمایش پست ها
    بستگی داره موضوع چی بوده ، اگر رابطه داشتید و حالا میگید فقط یه دوستی ساده بوده این مسائل سر آزمایش های قبل ازدواج چک میشه ، اگر موضوع های ساده تری بوده و افراد کمی اطلاع داشتید یا هیچکس نمیدونست بهتر بود که نمیگفتید. در هرصورت الان که بیخیال بشن یا کمتر واکنش نشون بدن در طول زندگی مشترکتون همیشه از این بابت به شما فشار خواهند آورد و فراموش نمیشه.
    نه در اون حد هم بد نبوده یعنی با آزمایش مشخص نمیشه و یجورایی در رابطه با این بوده که اجباری در اون کار نبوده اما من گفتم که به اجبار طرف مقابلم اون کارو انجام دادم
    ممنونم برای جوابتون

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساس نگرانی و اضطرابی که بابت این موضوع تجربه می کنید کاملا قابل درک است.
    اگرچه درباره این که این آقا چند سال دارند و چه مدت هست که ابا ایشان در ارتباط هستید و چقدر او را می شناسید توضیح زیادی نداده اید و همچنین واضح درباره گذشته خودتان مطالب را عنوان نکرده اید که مشخص شود دقیقا چه موضوع و مسئله ای وجود داشته که شما آن را به قول خودتان تغییر داده اید و یا واقعیت را به گونه دیگری مطرح کرده اید.
    اما بهتر است بدانید که گذشته افراد و رفتارهایی که قبل از ورود به رابطه با فردی داشته اند ارتباطی به آن فرد پیدا نمی کند چرا که در گذشته انجام شده اند.
    بنابراین دلیل عصبانیت و خشم این اقا هم تا حدودی تعجب بر انگیز است.
    موضوع اصلی اکنون یک تصمیم گیری است که باید انتخاب کنید کدام مسیر را می خواهید در پیش بگیرید؟
    مسیری که موضوعی را که ظاهرا بسیار هم برای ایشان مهم است را انکار کنید و یا چون عنوان کرده و بعد آن را تغییر داده اید و هیچ تضمینی هم وجود ندارد که ایشان بعدها متوجه اصل موضوع نشوند، و بعد یک عمر با اضطراب و نگرانی ناشی از متوجه شدن ایشان زندگی کنید که می تواند بسیار ناتوان کننده و طاقت فرسا و در بلند مدت بسیار آسیب رسان باشد.
    یا این که واقعیت را مطرح کنید حتی اگر به قیمت جدایی شما باشد چرا که لااقل از تنش همیشگی رهایی پیدا می کنید.
    با توجه به این موارد به شما توصیه می شود برای این که بدانید بهترین و مناسب ترین مسیر کدام است و همان را انتخاب کنید و بتوانید تصمیم گیری بهتری در این زمینه داشته باشید از طریق مراجعه حضوری یا غیر حضوری به یک روانشناس یا مشاور کمک حرفه ای دریافت کنید تا مسئله تان را دقیق تر مورد بررسی قرار دهند و بتوانید گزینه مناسب خودتان را انتخاب کنید که ب جای تبعیت از ترس ها بر اساس اصول و ارزش های زندگی تان باشد تا در بلند مدت احساس رضایت و خشنودی بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد.
    همچنین اگر قصدتان ازدواج است حتما برای دریافت مشاوره ازدواج هم اقدام کنید تا با شناخت و آگاهی بیشتر و کامل تری دست به انتخاب و تصمیم گیری بزنید چرا که با توجه به مطالبی که درباره ایشان مطرح کردید ممکن است فرد کنترل گری باشند که در این صورت ممکن است گزینه مناسبی برای ازدواج نباشند چرا که خشم و پرخاشگری که باعث شود شما خودتان را از ترس رفتار قضاوت گرانه و سرزنش آمیز ایشان سانسور کنید، حتما در آینده مشکلات بیشتری را خواهد داشت و اصول اساسی رابطه که ددریافت احساس ارزشمندی و امنیت از ابراز خودمان به همان شکلی که هستیم است، محقق نخواهد شد و رابطه رابطه با کیفیت و خوبی نخواهد بود و بهتر است به این موضوع بیشتر توجه و دقت کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)