نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تصمیم جدا شدن نامزدم

11606
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44650
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy تصمیم جدا شدن نامزدم

نامزدی ما یکم طول کشید من سرد شدم رفتم مجازی سرگرم شدم ولی الان نامزدم دیده ومنو نمیخادمیگه تو بمن خیانت کردی من اشتباهم پذیرفتم ومیخام جبران کنم ولی اون دلش ب جدایی هست من تمام تلاشم کردم برگرده ولی قبول نمیکنه شما بگیدچیکارکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : تصمیم جدا شدن نامزدم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساس ناراحتی و پشیمانی شما از این مسئله کاملا قابل درک است اما شما نمی توانید کسی را مجبور به انجام کاری کنید که خودش نمی خواهد.
    اگرچه به سن و سال خودتان اشاره ای نکردید و هیچ توضیح واضحی در این زمینه مطرح نکرده اید که به عنوان مثال چه مدت است با یکدیگر در ارتباط هستید و تا چه اندازه همدیگر را می شناسید و یا چه مدت از نامزدی شما می گذرد و ایشان دقیقا چه موضوعی دیده اند که برایشان ناراحت کننده و غیر قابل قبول بوده است و همچنین شما برای جلب رضایت و اعتماد مجدد ایشان چه اقداماتی انجام داده اید.
    اما به طور کلی اگر ایشان دیگر به شما اعتماد لازم و کافی را نداشته باشند به این معنا است که شما را فردی مسئولیت پذیر و متعهد نشناخته اند و اعتماد هم یکی از اصول اساسی هر رابه ای محسوب می شود که اگر از بین برود نیازمند ترمیم و بازسازی است و اگر طرف مقابل به شما فرصت بدهد زمان می برد تا با انجام رفتارهای با ثبات و متعهدانه و مسئولانه و قابل پیش بینی بتوانید مجددا اعتماد ایشان را به خودتان جلب کنید.
    بنابراین اولین قدم این است که با ایشان در فرصت مناسبی گفتگو کنید و از ایشان فرصت دوباره ای بخواهید تا خودتان را ثابت کنید و البته بهتر است در این زمینه سعی کنید صحبت های ایشان را بشنوید و اجازه بدهید درباره دغدغه ها و نگرانی هایی که در این زمینه دارند صحبت کنند تا از طریق گفتگو بتوانید این مسئله را حل یا مدیریت کنید.
    اما دقت داشته باشید که تمام این ها به این بستگی دارد که ایشان هم مانند شما خواهان ترمیم این رابطه باشند و حاظر باشند فرصت دوباره ای در اختیار شما و خودشان قرار دهند که در غیر این صورت کاری از شما ساخته نخواهد بود.
    چرا که شما نفوذ و کنترلی بر روی رفتار هیچ فردی به جز خودتان ندارید و فقط می توانید از طریق صحبت کردن درخواست خودتان را با ایشان مطرح کنید و اگر این اتفاق به هر دلیلی رخ ندهد به نظر می رسد دیگر کاری از شما ساخته نباشد چرا که هر کسی مختار است درباره زندگی و انتخاب هایی که در زندگی اش دارد ازادانه و بر اساس ملاک ها و معیارها و اصول خودش دست به انتاب و تصمیم گیری بزند و بر اساس خواسته ها و ارزش های خودش عمل کند و ما هم فقط اراده و اختیار رفتارهای خودمان و مسیر انتخابی خودمان را داریم.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44650
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مادوسال است نامزد هستیم واینکه من پنهانی واردمجازی شدم بدون اینکه اون راضی باشد چت کردم ومن21سالمه اختلاف سنی ما3سال هست من درکش میکنم پشیمونم ورو راست اومدم حرفام زدم اعتراف کردم اولش میترسیدم ازدستش بدم ولی الان ب امید اینکه یه پشتیبان دارم هوام داره رفتم حرفام زدم هرچی خواست انجام دادم ولی اون میخواست اینستاگرام خودش پاک کنه رمز ازم میخواست ومن نداشتم یادم رفته بودچون تحت فشاربودم ومن ب عموم گفتم پیداش کنه ومیدونست میخوام پاکش کنم خودش پاکش کرده ولی نامزدم میگه حتما چیزی هست ندادی خودت پاکش کردی حرفام باور نداره ومن الان این مشکل نمیدونم چطور حل کنم پشتیبانم حتی رهایم کرد بخاطر همین رمز ندادم من قصدا این کار نکردم ونانزدم میگه ازنظرمن تموم شدس پای ابروی خانوادم وسطه چیکارکنم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45893
    تشکـر
    5
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

شما اشتباه کردی عذرخواهی هم کردی و پشیمانی ولی این حق بخشش رو باید به ایشون بدی یا قبول میکنه یا نه اعتماد یکی از مهم ترین پایه های رابطه هست که ایشون دیگه به شما ندارن هرچقدر هم که پشیمان باشید و اسرار به بخشش تا ایشون نخواد اتفاقی نمیفته اگه به اجبار هم باشه حتما به روتون میاره

5. کاربران زیر از Bardis بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)