نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: بی حوصلگی شدید

3973
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44765
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بی حوصلگی شدید

سلام وقتتون بخیر،من یه دختر22ساله هستم واخیرا شدیدا بیحوصله شدم و از این بابت هم خیلی ناراحتم حالم بده آنقدر که ازخودم عصبیمو نمیخوام ازخواب بیدارشم حس و حال انجام هیچ کاری حتی کارای مورد علاقمم ندارم اطرافیانم هم با حرفا رفتاراشون حالموبدتروبدترمیکنن واقعا درمونده ام

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    42303
    تشکـر
    0
    تشکر شده 71 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بی حوصلگی شدید

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساس ناراحتی و عدم رضایت شما کاملا قابل درک است.
    اما برای این که بتوانید راهنمایی در این زمینه دریافت کنید بهتر بود کمی توضیحات بیشتری درباره این موضوع ارائه می دادید، این که دلیل و علت عصبانیت یا خشمی که از خودتان دارید دقیا چیست.
    اما با توجه به خلق پایین، بی لذتی، سطح انرژی پایین و احتمالا افکار سرزنش آمیز و قضاوت گرانه و منفی که دارید درگیر افسردگی شده اید و در این صورت نیازمند دریافت مداختلات تخصصی و کمک حرفه ای هستید.
    اگر چه به این موضوع هم اشاره ای نداشتید که چه مدت هست که درگیر این حالت هستید و تا به حال برای بهبود خودتان چه اقداماتی انجام داده اید اما با توجه به اهمیت این مشکل به شما توصیه می شود حتما هر چه سریع تر قبل از آن که علاسم و نشانه ها در شما شدت بیش تری پیدا کند و باعث افت شدیدی در کارکرد های روزانه تان در حزه های مختلف زندگی تان شود، به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید و از طریق دریافت جلسات روان درمانی به صورت حضوری و یا غیر حضوری در این زمینه کمک حرفه ای دریافت کنید تا بعد از انجام بررسی ها و ارزیابی های تکمیلی بتوانید از طریق جلسات مشاوره به خودتان کمک کنید تا در مسیر بهبود خودتان و تحقق خواسته ها و نیازها و اهدافتان در زندگی اقدامات لازم را انجام دهید و در این راستا گام های موثری بردارید.

3. کاربران زیر از moshaver-editor بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44765
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دلیل خشمم ازخودم اینه که ازخودم راضی نیستم چون درطول زندگیمم کسایی که برام مهم بودن ودوستشون دارم مدام ازم ایراد گرفتن باعث شدن احساس پوچی،ضغف وناتوانی کنم.حس میکنم هیچکس بطورواقعی دوستم نداره ویه آدم اضافیم،بنظرم حدود یه سالی میشه که حالم به این شدت بده.برای بهبودحالم هم 6-7پیش یه بارپیش روانشناس رفتم امابطورکامل ازایشون راضی نبودم جدیداهم برای کمک بخودم دو سه هفته ای میشه بسایت های خودشناسی آدم شناسی و مسائلی حول این محورمیچرخم ودرحین این جستجوها به این سایت امروزبرخوردم وتصمیم گرفتم توش عضوشم وحس کردم میتونم راه نجات و ارامشم رواینجاپیداکنموبهش برسم

5. کاربران زیر از Eli76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli76 نمایش پست ها
    دلیل خشمم ازخودم اینه که ازخودم راضی نیستم چون درطول زندگیمم کسایی که برام مهم بودن ودوستشون دارم مدام ازم ایراد گرفتن باعث شدن احساس پوچی،ضغف وناتوانی کنم.حس میکنم هیچکس بطورواقعی دوستم نداره ویه آدم اضافیم،بنظرم حدود یه سالی میشه که حالم به این شدت بده.برای بهبودحالم هم 6-7پیش یه بارپیش روانشناس رفتم امابطورکامل ازایشون راضی نبودم جدیداهم برای کمک بخودم دو سه هفته ای میشه بسایت های خودشناسی آدم شناسی و مسائلی حول این محورمیچرخم ودرحین این جستجوها به این سایت امروزبرخوردم وتصمیم گرفتم توش عضوشم وحس کردم میتونم راه نجات و ارامشم رواینجاپیداکنموبهش برسم
    سلام

امان از این ایراد گرفتنای الکی اطرافیان.

اگه بتونید عضو گروه هایی مثل تیم های کوهنوردی بشید، به خوب شدن حالتون کمک میکنه.
    گروهی که فعالیت جسمانی داشته باشن.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44765
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

امان از این ایراد گرفتنای الکی اطرافیان.

اگه بتونید عضو گروه هایی مثل تیم های کوهنوردی بشید، به خوب شدن حالتون کمک میکنه.
    گروهی که فعالیت جسمانی داشته باشن.
    سلام،والابه کوهنوردی. که.کششی ندارم چون ترس ازارتفاع دارم درموردفعالیتهای دیگه هم هزینه هاش نمیدونم. چطوریه بایدجوری باشه که درتوان خانوادم باشه آخه همینجوریشم فشارمالی زیادی روی زندگیمونه

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44765
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط moshaver-editor نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    احساس ناراحتی و عدم رضایت شما کاملا قابل درک است.
    اما برای این که بتوانید راهنمایی در این زمینه دریافت کنید بهتر بود کمی توضیحات بیشتری درباره این موضوع ارائه می دادید، این که دلیل و علت عصبانیت یا خشمی که از خودتان دارید دقیا چیست.
    اما با توجه به خلق پایین، بی لذتی، سطح انرژی پایین و احتمالا افکار سرزنش آمیز و قضاوت گرانه و منفی که دارید درگیر افسردگی شده اید و در این صورت نیازمند دریافت مداختلات تخصصی و کمک حرفه ای هستید.
    اگر چه به این موضوع هم اشاره ای نداشتید که چه مدت هست که درگیر این حالت هستید و تا به حال برای بهبود خودتان چه اقداماتی انجام داده اید اما با توجه به اهمیت این مشکل به شما توصیه می شود حتما هر چه سریع تر قبل از آن که علاسم و نشانه ها در شما شدت بیش تری پیدا کند و باعث افت شدیدی در کارکرد های روزانه تان در حزه های مختلف زندگی تان شود، به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید و از طریق دریافت جلسات روان درمانی به صورت حضوری و یا غیر حضوری در این زمینه کمک حرفه ای دریافت کنید تا بعد از انجام بررسی ها و ارزیابی های تکمیلی بتوانید از طریق جلسات مشاوره به خودتان کمک کنید تا در مسیر بهبود خودتان و تحقق خواسته ها و نیازها و اهدافتان در زندگی اقدامات لازم را انجام دهید و در این راستا گام های موثری بردارید.

باعرض سلام و خداقوت بشما من نمیذونستم توضیحاتی که شما ازم خواستیدروچطوری رو پیام خودتون براتون بنویسم نمیدوم توضیحاتم روخوندید یانه،لازمه من پیامم رو مجددا روپیامتون یابصورت خصوصی بفرستم یا نه؟

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

سلام،والابه کوهنوردی. که.کششی ندارم چون ترس ازارتفاع دارم درموردفعالیتهای دیگه هم هزینه هاش نمیدونم. چطوریه بایدجوری باشه که درتوان خانوادم باشه آخه همینجوریشم فشارمالی زیادی روی زندگیمونه
    منظورم از کوهنوردی، صخره نوردی نبودا

پیاده روی گروهی هم خوبه.

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

منظورم از کوهنوردی، صخره نوردی نبودا 😀

پیاده روی گروهی هم خوبه.

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44765
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

منظورم از کوهنوردی، صخره نوردی نبودا

پیاده روی گروهی هم خوبه.

بله میدونم دیدم نوشتید کوهنوردی خب کوه هم ارتفاع داره دیگه.پیاده روی دوستدارم انجام میدم. بیشتر روزا اما معمولا بیشترازیه نفروپیدانمیکنم که همراهم شه وبطورموقتم روم تاثیر خوبی داره اما کاری نیست

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

بله میدونم دیدم نوشتید کوهنوردی خب کوه هم ارتفاع داره دیگه.پیاده روی دوستدارم انجام میدم. بیشتر روزا اما معمولا بیشترازیه نفروپیدانمیکنم که همراهم شه وبطورموقتم روم تاثیر خوبی داره اما کاری نیست
    هنرهای رزمی مثل ووشو هم خوبه چون وقت گذاشتن برا تمرین فرمها ذهنو از افکار روزمره خارج میکنه.

یاد گیری رقص هم میتونه خوب باشه.

کلاس زبان همچنین.

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44765
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

[QUOTE=Experience;299864]هنرهای رزمی مثل ووشو هم خوبه چون وقت گذاشتن برا تمرین فرمها ذهنو از افکار روزمره خارج میکنه.

کلاس زبان همچنین.[/QUOTE

بنظرتون اینا میتونن کاملاحالموخوب کنن؟

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

[QUOTE=Eli76;299866]
    هنرهای رزمی مثل ووشو هم خوبه چون وقت گذاشتن برا تمرین فرمها ذهنو از افکار روزمره خارج میکنه.

کلاس زبان همچنین.[/QUOTE

بنظرتون اینا میتونن کاملاحالموخوب کنن؟
    آره اگه پشتکار داشته باشید.

در سن شما ازدواج و تشکیل خانواده هم میتونه در بهتر شدن روجیه موثر باشه، اگه ببا شخص مناسب وصلت کنید.

تغذیتون هم باید سنتی باشه و از خوردن سردیها پرخیز کنید چون باعث افزایش بلغم میشن و بلغم باعث خوابیدن زیاد میشه و برعکسشم همینطور یعنی خوابیدن زیاد هم باعث افزایش بلغم میشه که کسالت میاره.

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46137
    تشکـر
    9
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

...
    ویرایش توسط Fadik : 06-02-2021 در ساعت 03:03 PM

16. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Fadik نمایش پست ها
    سلام
    من۱۹سالمه و مشابه مشکلات شمارو دارم بشدت بی حوصلم تقریبا بی انگیزه احساس تنهایی میکنم و اینکه به هیچ دردی نمیخورم و هیچ موفقیتی تو زندگیم ندارم من از نظر ارتباطات اجتماعی ضعفی ندارم ینی دوست معمولی زیاد دارم که حتی درد و دلاشونو باهام میکنن اما من نمیتونم و باهاشون راحت نیستم حتی با اینکه ادم برونگراییم بشدت گوشه گیر شدم و تنبل .
    نمیدونم الان بعد گذشت شش ماه به راهکاری رسیدین یا ن امیدوارم حالتون خوب باشه.
    سلام دوست عزیز
    تاپیک جدا برای خودتون بزنید و ذکر کنین چه مدته این حالت رو دارید
    https://forum.moshaver.co/newthread....ewthread&f=123

17. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)