نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اولین ملاقات و دیدن چهره واقعی

2650
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44812
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اولین ملاقات و دیدن چهره واقعی

باسلام
    من تقریبا یک ماهیه با دختر خانومی از طریق فضای مجازی آشنا شدم، خب چهرش برام جذابیت اولیه رو داشت و بیشتر که صحبت کردیم فهمیدم اخلاق و شخصیتش هم تا حد زیادی مثل خودمه و باهم اوکی هستیم.
    همین ذو روز پیش برای اولین بار باهم ملاقات کردیم و به محض دیدن هم فهمیدم کلا صورتشو با برنامه ها تو عکساش تغییر میداده،
    الان نمیخوام بگم از چهره واقعیش بدم میاد ولی من با اون چهره اول ارتباط برقرار کردم و الان دچار سردرگمی بزرگی شدم، خودمم نمیدونم باید چکار کنم
    دختر خیلی خوبیه و من شدیدا به ویژگی های شخصیتش علاقمند شدم اما الان دو روزه که دیدمش کلا مغزم کار نمیکنه🤦‍♂️
    میخواستم یکم راهنماییم کنید که باید چکار کنم
    ممنون🙏

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44720
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : اولین ملاقات و دیدن چهره واقعی

سلام
    ببین نمیدونم بستگی داره اما خب به نظر من مهم ترین چیز تو رابطه اخلاقه و اینکه با هم حال کنید البته نمیگم قیافه مهم نیستا اما خب اگ قیافش معمولیه و اخلاقش عالیه همین بسه اما خب بازم بستگی به خودت داره

3. کاربران زیر از M7hdi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما آقا علی
    قابل درک هست که در زمان فعلی با سردرگمی مواجهه شده اید و یکی از مشکلاتی که روابط مجازی دارد و افراد عموما به آن توجه نمی کنند شناخت ناقصی می باشد که در فضای مجازی وجود دارد و این سناخت می تواند اطلاعات ناقصی را در اختیار فرد قرار بدهد که به رابطه ادامه می دهد و بعد زا ایجاد وابستگی و تجربه رابطه در دنیای واقعی با شناختی متفاوت از گذشته و یا حتی خیالپردازی های خودش مواجهه می شود و در این حالت فرد به دلیل وابستگی دچار سردرگمی می شود .
    بهتر است در این مسیر سعی کنید از روابط مجازی خوداری کنید و بر مبنای شناخت بیشتر در دنیای واقعی در این مورد تصمیم گیری داشته باشید .

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44812
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام به شما آقا علی
    قابل درک هست که در زمان فعلی با سردرگمی مواجهه شده اید و یکی از مشکلاتی که روابط مجازی دارد و افراد عموما به آن توجه نمی کنند شناخت ناقصی می باشد که در فضای مجازی وجود دارد و این سناخت می تواند اطلاعات ناقصی را در اختیار فرد قرار بدهد که به رابطه ادامه می دهد و بعد زا ایجاد وابستگی و تجربه رابطه در دنیای واقعی با شناختی متفاوت از گذشته و یا حتی خیالپردازی های خودش مواجهه می شود و در این حالت فرد به دلیل وابستگی دچار سردرگمی می شود .
    بهتر است در این مسیر سعی کنید از روابط مجازی خوداری کنید و بر مبنای شناخت بیشتر در دنیای واقعی در این مورد تصمیم گیری داشته باشید .
    ممنون از پاسخ شما، حتی اگه بخوام این رابطه رو تمومم کنم نمیدونم با وجدان خودم باید چکار کنم چون شدیدا طرف مقابل هم به من وابسته شده‍♂️‍♂️

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

همانطور که اشاره کردم یکی از مشکلات این روابط این است که وابستگی ایجاد می شود و بعد افراد برای شناخت اقدام می کنند اما دقت کنید که هرچقدر این رابطه طولانی مدت تر شود این وابستگی بیشتر و آسیب های آن نیز برای هردو طرف بیشتر می شود پس بهتر است سعی کنید که روابط شناخت را با روابط دوستی و نامزدی و... اشتباه نگیرید تا بتوانید به شناخت لازم برسید و بعد تصمیم گیری داشته باشید در زمان فعلی نیز بهتر است همه چوانب را مد نظر قرار بدهید و بعد اگر شرایط فعلی ایشان در دنیای واقعی برایتان مورد پذیرش نیست در احترام این رابطه را ترک کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)