نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: درد بی درمون بگرفتم

2021
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

درد بی درمون بگرفتم

افسردگی بگرفتم انگار براتان بگم دنیا آخر اومده برام
    آجی بتولم براش خوستگار آمد رفت شمال عروس شد
    براش غذا خوب میدن براش تفریح داره اما من و مامانم نه کسی داریم نه خوشحالیم براتان بگم با آقام دعوا میگیره مامانم بعش میگه خر پدر مرتیگه سگ پدر اونم برا مامانم بد میگه

دلم بگرفته میخوام میتانستم ازدواج کنم برم از خوزستان میرفتم شمال اوجا هوا خوب هسته شادی هسته
    آقام وحشی هسته با چماق به جان مامانش افتاده دست وپاش بشکسته من و مامانم میخواد چماق کش کنه الان رفتیم خانه دایم
    من امدم کافی نت براتان وصل شدم مشاور کو مشکلم بگفتم
    من روستا هستم لب شط هسته
    ویرایش توسط بنفش : 08-05-2020 در ساعت 05:29 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : درد بی درمون بگرفتم

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم قابل درک هست که این شرایط و سبک رفتاری پدرت می تواند برای شما آسیب زا باشد و در این مورد نیا زهست که مادرت در مورد ادامه مسیر زندگی مشترک تصمیم گیری کند سعی کن که شما از وارد شدن به بحث های آنها خوداری کنی و در زمان عصبانیت پدر از ادامه بحث خوداری کنید تا از نظر روحی و جسمی به شما آسیبی وارد نشود .
    اینکه بخواهید پدرتان را تغییر بدهید غیر ممکن می باشد تا زمانی که خود ایشان نخواهد و بینش به اشتباه بودن مسیر خود نداشته باشد .
    بهتر است در این مورد با مادرتان و داییتان صحبت کنید و از احساسات و ترس ها و نگرانی هایی که دارید با آنها صحبت کنید تا آنها در این مورد به شما کمک کنند و خودشان نیز تصمیم گیری جدی تری داشته باشند .
    شما بیان نکردی چند سال داری اما دقت کن که بهتر است برای فرار از پدر وارد پروسه ازدواج نشوی و سعی کنی که با شناخت این تصمیم گیری را داشته باشی .
    در کنار احترامی که برای پدر و خانواده قائل هستی سعی کن در اول در مشکلات انها وارد نشوی و در کنار آن برای زندگی خودت برنامه داشته باشی تا بتونی مسیر رشدی خودت را سپری کنی .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42516
    تشکـر
    2,209
    تشکر شده 23 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم قابل درک هست که این شرایط و سبک رفتاری پدرت می تواند برای شما آسیب زا باشد و در این مورد نیا زهست که مادرت در مورد ادامه مسیر زندگی مشترک تصمیم گیری کند سعی کن که شما از وارد شدن به بحث های آنها خوداری کنی و در زمان عصبانیت پدر از ادامه بحث خوداری کنید تا از نظر روحی و جسمی به شما آسیبی وارد نشود .
    اینکه بخواهید پدرتان را تغییر بدهید غیر ممکن می باشد تا زمانی که خود ایشان نخواهد و بینش به اشتباه بودن مسیر خود نداشته باشد .
    بهتر است در این مورد با مادرتان و داییتان صحبت کنید و از احساسات و ترس ها و نگرانی هایی که دارید با آنها صحبت کنید تا آنها در این مورد به شما کمک کنند و خودشان نیز تصمیم گیری جدی تری داشته باشند .
    شما بیان نکردی چند سال داری اما دقت کن که بهتر است برای فرار از پدر وارد پروسه ازدواج نشوی و سعی کنی که با شناخت این تصمیم گیری را داشته باشی .
    در کنار احترامی که برای پدر و خانواده قائل هستی سعی کن در اول در مشکلات انها وارد نشوی و در کنار آن برای زندگی خودت برنامه داشته باشی تا بتونی مسیر رشدی خودت را سپری کنی .

دستان درد نکنه
    ینی من اصلا هر طور بشد دخالت نکنم حواسم برا خودم جمع باشه برا درس ومشق حواسم باشه به دایم و مامانم بگفتم حالم بده اعصابم خراب میاد دایم گفت دیگه نمیزارم مصطفی بیاد اوجا به مامانم بگفت هروقت خواستی خودت بیا قدم بالاچشم بزار
    بعدشم من ۱۹ سالم هسته

بسیار براتان تشکر دارم از زندگیتان خوش ببینید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

بله درسته بهتر هست که شما مسیر خودت را بری و در این مسیر به نظر می رسد که می تونی بر روی حمایت دایی حساب کنید پس بهتر هست که در این مورد با او مشورت کنی و مشکلات پدر و مادر را به خودشان واگذار کنی در این حالت اگر مادرت و یا مادر بزرگ و... راضی به ارتباط با پدرت نبودند می توانند در احترام این مسیر را قطع کنند و تصمیم در این مورد با خو د آنها هست .
    شما در سنی هستی که می توانی با تمرکز بر درست شرایط بهتری را برای اینده و مستقل شدن تحت حمایت مادر و دایی ایجاد کنی شرایط که تحصیلات بهتری داشته باشی و یک شغل مناسب .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد