نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نامزدم خسیسه !!!!!

8580
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45024
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نامزدم خسیسه !!!!!

چن روز پیش دراومد بهم گفت ک چ لزومی داره اصلا تو ی کارت جدا داشته باشی من بعدا در آینده ی کارت جدا میذارم برای مایحتاج زندگی اما من گفتم از لحاظ روحی نیاز دارم ک شوهرم بعضی وقتا کارتمو شارژ کنه !! و گفت چ لزومی داره هر چی نیاز باشه یا خودم میگیرم یا باهم میریم میگیریم یا بهمون اندازه بهت پول میدم ک بگیری !!!!!!! خیلی این حرفش و تفکرش مسخره س !
    بعد داشت مثال باباشو‌میزد میگفت ک‌ من حتی اگه پول به بابامم بدم ازش حساب کتاب میخام خیلی عصبانی شدم گفتم من بابات یا مامانت یا خواهرت و... نیستم ک مثال بزنی برام من قراره شریک زندگیت بشم !! بعد دراومد بهم گفت ک تو فک کردی کی هستی ک‌میگی. منو با بابات مقایسه نکن تو خیلی هنر کنی به پای اونا برسی برامن !!! از چشمم افتاده کلا هم بخاطر این بی حرمتیش هم بخاطر اینکه احساس میکنم خسیسه !!! لطفا راهنماییم کنید
    ویرایش توسط مینوش مینوشی : 08-26-2020 در ساعت 03:10 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    شماره عضویت
    1
    تشکـر
    477
    تشکر شده 414 بار در 135 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : نامزدم خسیسه !!!!!

سلام. شما این نکات را باید قبل از ازدواج در نظر داشته باشید. مشاوره پیش از ازدواج برای همین است. چون خساست جز ویژگی هایی است که ریشه در کودکی دارد و فرد با روانکاوری درمان می شود. لذا شما سه راه کلی پیش رو دارد
    1-با همسرتان به مشاور خانواده مراجعه کنید و مشاور این موضوع را مطرح کرده و ایشان متقاعد کند.
    2-ایشان توسط روانکاو درمان شود.
    3-شما سرکار رفته و خود استقلال مالی پیدا کنید.
    امضای ایشان

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

سلام

شما صبر کنید هر وقت پول لازم داشتید پول بخواید ببینید اون موقع پول میده یا میزنه زیر حرفش؟
    اگه پول داد که خسیس نیست و شما هم بهتره باهاش کنار بیاید ولی اگه پول نداد در موردش از مشاور سوال کنید.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط مینوش مینوشی نمایش پست ها
    چن روز پیش دراومد بهم گفت ک چ لزومی داره اصلا تو ی کارت جدا داشته باشی من بعدا در آینده ی کارت جدا میذارم برای مایحتاج زندگی اما من گفتم از لحاظ روحی نیاز دارم ک شوهرم بعضی وقتا کارتمو شارژ کنه !! و گفت چ لزومی داره هر چی نیاز باشه یا خودم میگیرم یا باهم میریم میگیریم یا بهمون اندازه بهت پول میدم ک بگیری !!!!!!! خیلی این حرفش و تفکرش مسخره س !
    بعد داشت مثال باباشو‌میزد میگفت ک‌ من حتی اگه پول به بابامم بدم ازش حساب کتاب میخام خیلی عصبانی شدم گفتم من بابات یا مامانت یا خواهرت و... نیستم ک مثال بزنی برام من قراره شریک زندگیت بشم !! بعد دراومد بهم گفت ک تو فک کردی کی هستی ک‌میگی. منو با بابات مقایسه نکن تو خیلی هنر کنی به پای اونا برسی برامن !!! از چشمم افتاده کلا هم بخاطر این بی حرمتیش هم بخاطر اینکه احساس میکنم خسیسه !!! لطفا راهنماییم کنید ���������������� ���������������� ��������
    سلام به شما دوست عزیز
    در این مورد نیاز است که شماها شناخت بیشتری در مورد دیدگاهای مالی و تفکرات مالی و شیوه و نحوه نگاه کردن به زندگی مشترک توسط هم داشته باشید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید چون اگر شما بخواهید خودتان را مقایسه کنید و یا عصبانی بشوید نه تنها شناخت لازم را بدست نمی آورید و حتی درگیری های بین شما بیشتر می شود .
    بهتر است در این مسیر مشاوره پیش از ازدواج را در یافت کنید تا بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
    سعی کنید برخوردهای ایشان را در خرید کردن ، غذا خوردن ، نحوه خرج کردن برای ماشین ، خانه و لباس خودش را مد نظر داشته باشید چون این موراد به شما کمک می کند که شناخت بیشتری بدست بیاورید .
    اگر قرار شد بیرون از منزل (کافی شاپ یارستوران و...با مهمانی به دعوت انها بروید به نحوه ی پذیرایی انها توجه کنید و اگر در دوران نامزدی هستید که خرید هایی که باهم کرده اید و بیرون رفتن های می تواند کمک زیادی در این زمینه به شما کند..
    از وی بپرسید که بیشتر دوست دارد هدیه بدهد یا هدیه بگیرد البته شما فرصت این را داشته اید که در دروان نامزدی بر مبنای عمل به این موضوع توجه کنید چون گاهی افراد صحبت هایی که دارند در این زمینه اطلاعات کامل به شما نمی دهد .
    توجه داشته باشید که خساست و مقتصد بودن دو بحث جداگانه هستند. اگر تا حدی در مورد دست به خرج نبودن فرد شک کردید. برای مطمئن شدن از خسیس بودن یا مقتصد بودن شخص، از او بپرسید”به نظر میرسه شما خیلی اهل خرج کردن نیستید دلیلش چیه” دقت کنید که ممکن است نامزد شما دوست نداشته باشند دو کارت داشته باشید و می خواهند هردوی شما با درک موقعیت مالی یکدیگر در مسیر خرج کردن و پیشرفت زندگی باهم هماهنگ باشید و این موضوع با خساست فرق دارد به همین دلیل بیان کردم که به نحوه خرج کردن نامزدتان در جلسات خواستگاری ، آشنایی ، بیرون رفتن و اینکه دیدگاه ایشان در مورد زندگی و نحوه مدیریت مالی چیست توجه بیشتری کنید و در عصبانیت تصمیم گیری ندشاته باشید .
    ویرایش توسط ravanshenas-therapy : 08-27-2020 در ساعت 09:33 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)