نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: به فریادم برسین

5702
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44694
    تشکـر
    292
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy به فریادم برسین

یه دختر ۱۵ سالم

حامله شدم نا خواسته
    پسرعموم بابا بچس
    ۲۷ سالشه یک ماه دیگه ۲۸ میشه
    دوستم داره خیللی منم دوسش دارم
    بابام گفت هنوز سن الهه کمه باید صبر کنین
    پسرعموم گفت من طاقت ندارم تو مال منی باید اگه شوهرتم با زنم رابطه کنم گفتم نه اما ول نکرد من مقاومتم کم شد و تو خونشون به زور رابطه انجام داد ولی منم جیغ نزدم اما نتونستمم کاری کنم
    مثل قبل نیس اخلاقش برام گل و اینا نمیخره ولی هروقت مثلا یه شب یبار چون خونشون به مانزدیکه شب یواش در باز میکنم میادش تو رابطه انجام میده که این نشانه علاقش به منه وگرنه مشتاق بودن باهام نبود . برام قرص خریده میگه خودت جلو گیری کن ولی نمیدونم چی شده که حامله شدم
    رفتم دکتر عمومی به بهانه بیرون رفتن برا مدرسه کتاب بخرم خانم دکتر کمکم کرد بدون آزمایش فهیمد حاملم خیلیم نگران شد گفت برو با مادر بگو

چیکار کنم
    به پسر عموم نگفتم به مامانمم نگفتم
    یه راهی بدید
    چکارکنم نفهمند حاملم و زودی ازدواج کنیم
    بابام بیشتر ازهمه نباید بفهمه
    ویرایش توسط من الهه هستم : 09-03-2020 در ساعت 02:29 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : به فریادم برسین

نقل قول نوشته اصلی توسط من الهه هستم نمایش پست ها
    یه دختر ۱۵ سالم

حامله شدم نا خواسته
    پسرعموم بابا بچس
    ۲۷ سالشه یک ماه دیگه ۲۸ میشه
    دوستم داره خیللی منم دوسش دارم
    بابام گفت هنوز سن الهه کمه باید صبر کنین
    پسرعموم گفت من طاقت ندارم تو مال منی باید اگه شوهرتم با زنم رابطه کنم گفتم نه اما ول نکرد من مقاومتم کم شد و تو خونشون به زور رابطه انجام داد ولی منم جیغ نزدم اما نتونستمم کاری کنم
    مثل قبل نیس اخلاقش برام گل و اینا نمیخره ولی هروقت مثلا یه شب یبار چون خونشون به مانزدیکه شب یواش در باز میکنم میادش تو رابطه انجام میده که این نشانه علاقش به منه وگرنه مشتاق بودن باهام نبود . برام قرص خریده میگه خودت جلو گیری کن ولی نمیدونم چی شده که حامله شدم
    رفتم دکتر عمومی به بهانه بیرون رفتن برا مدرسه کتاب بخرم خانم دکتر کمکم کرد بدون آزمایش فهیمد حاملم خیلیم نگران شد گفت برو با مادر بگو

چیکار کنم
    به پسر عموم نگفتم به مامانمم نگفتم
    یه راهی بدید
    چکارکنم نفهمند حاملم و زودی ازدواج کنیم
    بابام بیشتر ازهمه نباید بفهمه
    سلام الهه خانم
    اگر پسر عموی شما واقعاً دوستتان دارد حتماً از آن بچه هم حمایت خواهد کرد. پس بگویید به خواستگاری شما بیاید. همزمان حتماً به مادرتان بگویید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم شما در زمان فعلی یک نوجوان می باشید و تصمیم پدرتان در این مورد درست می باشد چون نیاز است که شما به رشد کامل تری برسید تا بتوانید در این مسیر تصمیم گیری داشته باشید در سن شما این تصمیمات بیشتر بر پایه هیجان و بدون در نظر گرفتن آسیب ها می باشد مانند رابطه جنسی که شما به عنوان نشانه دوست داشتن تجربه می کنید در صورتی که این مسیر در سن شما هم به دلیل اطلاعات کم می تواند برای شما آسیب زا باشد هم اینکه باعث شود که از نظر انتخاب و شرایط خانوادگی نیز با مشکلات بیشتری مواجهه شوید .
    در این مسیر بهتر است نمی توانید با پنهان کاری پیش بروید و نیاز است که هم با مادر و هم پسر عمویتان در این مورد صحبت کنید و در این مورد تصمیم گیری داشته باشید .
    اگر بخواهید با پنهان کاری و به امید ازدواج پیش بروید خود را در معرض آسیب بیشتر قرار می دهید پس بهتر است در اول برای بارداریتان تصمیم گیری کنید البته نیاز است که آزمایش بدهید و بعد تحت نظ متخصص زنان در این مورد تصمیم بگیرید و بعد می توانید در مورد ازدواج تصمیم گیری داشته باشید .
    دقت داشته باشید که اختلاف سنی شما و پسر عمومیتان موضوع مهمی می باشد که نیاز است به آن توجه کنید و نمی توانید با نادیده گرفتن پیش بروید پس بهتر است از تصمیم گیری هیجانی خوداری کنید و سعی کنید که در این مسیر با راهنمایی مادرتان پیش بروید .

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45117
    تشکـر
    23
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام باید در مورد این موضوع به والدین خود بگویید زیرا این امر می تواند برای آینده شما خطرناک باشد
    من به شما پیشنهاد می کنم که اجازه ندهید پسر عموی شما اینقدر با شما نزدیک بوده
    و به او بگویید چه اتفاقی افتاده است
    سپس می توانید بدانید که او چقدر کارهایی را که با شما انجام داده پذیرفته است و به شما اهمیت می دهد
    هر مردی به رابطه جنسی اهمیت می دهد اما هر مردی به کاری که در گذشته انجام داده است اهمیت نمی دهد
    شما می توانید احساس واقعی عشق او را با این موضوع آزمایش کنید ...
    به یاد داشته باشید پدر و مادرتان وقتی به آنها حقیقت را گفته باشید عصبانی نخواهند شد زیرا آنها بهترین دوستان شما در زندگی شما هستند ،
    بنابراین سریع انتخاب درست را انتخاب کنید....

با عرض پوزش برای جملات بد من ، زیرا من فقط انگلیسی keybord دارم و باید از google translate برای نوشتن در این وب سایت فارسی استفاده کنم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    دراین خصوص باید با مادرتون یا هرفرد از اعضای خانواده که با مسئله بهتر برخورد میکنن صحبت کنین
    باید خیلی زود قبل از اینکه زمان برای شما دیر بشه با مادرتون یا هرفرد موزد اعتماد از خانواده صحبت کنید تا ایشون اقدامات درست رو مطابق با شرایط بسنجه و شمارو درمسیر درست هدایت کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)