نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: نداشتن شرایط مالی و شغلی خوب

6867
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45174
    تشکـر
    1
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy نداشتن شرایط مالی و شغلی خوب

سلام من پسری 21 ساله هستم و دانشجو مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر.
    من نه شغل دارم نه پول دارم و نه خونه و... میشه گفت هیچی ندارم.متاسفانه یا خوشبختانه خاطر خواهر یک دختر خانومی شدم که با هم ارتباط خانوادگی داریم ولی من اصلا حتی یک کلمه هم با ایشون صحبت نکردم کلا در ارتباط برقرار کردن (دوستانه)با جنس مخالف ضعیف هستم و نمیتونم با دختر ها ارتباط برقرار کنم،میتونم در موضوع کاری و کاری ها روزانه ارتباط برقرار کنم ولی اینکه بتونم رابطه نزدیک داشته باشم اصلا توانایی همچنین کاری رو ندارم.
    دختر خانوم خانواده خوبی دارن و از نظر داشتن حیا و عفت واقعا عالی هستن. ولی اصلا نمی دونم ایشون هم این حس رو به من داره با اینکه اصلا هیچ حرفی با هم نزدیم و اصلا رابطه با هم نداریم.
    از اینکه در رابطه با این موضوع با خانواده ام هم صحبت کنم میترسم برای اینکه خانواده ام بسیار تفکر قدیمی دارند و اعتقاد دارند که سن من برای ازدواج خیلی زود هست و باید مرد یک شغل ثابت با درآمد متوسط رو به بالا داشته باشه بعد بره خواستگاری.
    اگر کسی راهکاری بلده بهم بگه
    اصلا نمیتونم از فکر دختر خانوم بیام بیرون
    تشکر.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : نداشتن شرایط مالی و شغلی خوب

نقل قول نوشته اصلی توسط JavadMH13 نمایش پست ها
    سلام من پسری 21 ساله هستم و دانشجو مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر.
    من نه شغل دارم نه پول دارم و نه خونه و... میشه گفت هیچی ندارم.متاسفانه یا خوشبختانه خاطر خواهر یک دختر خانومی شدم که با هم ارتباط خانوادگی داریم ولی من اصلا حتی یک کلمه هم با ایشون صحبت نکردم کلا در ارتباط برقرار کردن (دوستانه)با جنس مخالف ضعیف هستم و نمیتونم با دختر ها ارتباط برقرار کنم،میتونم در موضوع کاری و کاری ها روزانه ارتباط برقرار کنم ولی اینکه بتونم رابطه نزدیک داشته باشم اصلا توانایی همچنین کاری رو ندارم.
    دختر خانوم خانواده خوبی دارن و از نظر داشتن حیا و عفت واقعا عالی هستن. ولی اصلا نمی دونم ایشون هم این حس رو به من داره با اینکه اصلا هیچ حرفی با هم نزدیم و اصلا رابطه با هم نداریم.
    از اینکه در رابطه با این موضوع با خانواده ام هم صحبت کنم میترسم برای اینکه خانواده ام بسیار تفکر قدیمی دارند و اعتقاد دارند که سن من برای ازدواج خیلی زود هست و باید مرد یک شغل ثابت با درآمد متوسط رو به بالا داشته باشه بعد بره خواستگاری.
    اگر کسی راهکاری بلده بهم بگه
    اصلا نمیتونم از فکر دختر خانوم بیام بیرون
    تشکر.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

قابل درک هست که عدم انعطاف و حمایت والدین شما و همچنین نبود شرایط کافی براتون ایجاد ناراحتی کرده
    و دراین مورد با نادیده گرفتن احساسات خودتون نمیتونید پیش برین
    بنابر این بهتره با این خانم با احترام و به طریقی که با توجه به سبک شخصیتشان در تعارض نباشه در مورد احساساتی که به ایشون دارین صحبت کنید
    میتونید با نوشتن یک نامه یا ارسال یک پیام متنی یا حضوری با ایشون صحبت کنید و درصورتی که پاسخ ایشون مثبت بود در ادامه میتونید درمورد چگونگی شرایط شغلی و اقتصادی گفت و گو و به نتیجه برسید
    البته باید برای هرگونه واکنش ایشون آمادگی لازم و اعتماد به نفس لازم رو داشته باشین تا درصورت برخورد با واکنش منفی دچار ناراحتی و آسیب نشین
    درمورد عدم توانایی شما در ایجاد ارتباط با جنس مخالف اگر در همه ی زمینه ها این مشکل وجود داشت لازم بود تا مورد بررسی قرار بگیره اما شما عنوان میکنید تنها درمورد روابط نزدیک نمیتونید
    ایجاد تعامل کنید و این میتونه تا حدی به خاطر هنجار ها و ارزش های شخصی و یا سبک شخصیتی شما باشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد