نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیانت دوست پسر

8339
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45352
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت دوست پسر

سلام من دختر ۲۲ ساله هستم و چهار ساله که با دوس پسرم در رابطه هستم
    رابطه ماهم مثل خیلی از روابط دیگه بالا پایین داره و نمیتونم بگم که همیشه عالی بوده.
    بزرگ ترین و عذاب آور ترین مشکلی که در رابطه دارم اینه که تا با دوست پسرم بحث میکنم ایشون راجب دخترای دیگه صحبت میکنن و به من میگن از من هیچی بعید نیست من وقتی ازش سوال میکنم که منظورت چیه یعنی ممکنه به من خیانت کنی به راحتی به من میگه که آره من هرکاری ممکنه انجام بدم.وقتی اینارو از طرف قابلم میشنوم خیلی به هم میریزم و از اینکه نمیتونم رابطرو تموم کنم از خودم بدم میاد
    واقعت نمیدونم چیکار کنم نمیتونم پررو بودنشو و اینکه چه قدر راحت پیش من از خیانت حرف میزنرو تحمل کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خیانت دوست پسر

نقل قول نوشته اصلی توسط یگانه ولیزاده نمایش پست ها
    سلام من دختر ۲۲ ساله هستم و چهار ساله که با دوس پسرم در رابطه هستم
    رابطه ماهم مثل خیلی از روابط دیگه بالا پایین داره و نمیتونم بگم که همیشه عالی بوده.
    بزرگ ترین و عذاب آور ترین مشکلی که در رابطه دارم اینه که تا با دوست پسرم بحث میکنم ایشون راجب دخترای دیگه صحبت میکنن و به من میگن از من هیچی بعید نیست من وقتی ازش سوال میکنم که منظورت چیه یعنی ممکنه به من خیانت کنی به راحتی به من میگه که آره من هرکاری ممکنه انجام بدم.وقتی اینارو از طرف قابلم میشنوم خیلی به هم میریزم و از اینکه نمیتونم رابطرو تموم کنم از خودم بدم میاد
    واقعت نمیدونم چیکار کنم نمیتونم پررو بودنشو و اینکه چه قدر راحت پیش من از خیانت حرف میزنرو تحمل کنم
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    دوست عزیز روابطی بدون هدف مشخص و مشترک درچهار چوب ازدواج و روابطی که برای یکی از طرفین تنها به قصد سرگمی و گذرندان وقت باشه تنها برای فرد مقابل آسیب زا هستش و باید بگم شما ظاهرا در چنین رابطه ای هستید
    هدف شما و اون آقا از این رابطه چیه ؟
    آیا اقدامی جدی برای آشنایی خانوادگی و ازدواج انجام دادن ؟

دوست عزیز باید بدونید با سرگرم کردن خودتون در روابطی بدون هدف تنها موقعیت های بهتر برای ازدواج و تصمیم گیری های درست درزمان مناسب رو از دست میدین و این برای شما و آیندتون آسیب زا هستش بهتره درزمانی مناسب فارغ از توهین و بی احترامی از ایشون بخواین تا دیدگاه ایشون رو نسبت به این رابطه توضیح بدن و ببینید قصد ایشون از این رابطه و دوستی چیه تا بتونید با توجه به واقعیات و توقعات فرد مقابل از شما و رابطه باشما تصمیم درست بگیرین
    با سکوت کردن کوتاه اومدن و حرف نزدن نمیتونید ایشون رو در رابطه نگه دارین چرا که برای استحکام این رابطه باید هر دوطرف تلاش کنند و دلایلی مستحکم تر چون دلیل ازدواج دربین باشه
    متاسفانه روابطی که برای یکی از طرفین مورد تایید نباشه و یا برای سرگرمی و گذروندن وقت باشه هیچ گونه تعهدی نداره و یک رابطه بدون تعهد و ثبات تعهد و احترام متقابل تنها برای شما آسیب زا هستش
    ویرایش توسط Saltanat : 10-01-2020 در ساعت 05:25 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)