نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: بی احترامی در رابطه

2387
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45612
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی احترامی در رابطه

من با آقایی در ارتباطم که قصدمون ازدواجه.خیلی وقتا دعوامون شده و رابطمون برگشته.دیشب دعوامون شد ولی فکر کنم این بار نمی تونم ببخشمش.

داستان از این قراره بود که ماه پیش تولدم بود و هنوز برام کادو نگرفته.این ماه که حقوق گرفت گفت برات پول می فرستم خودت یه چیزی بخر.منم گفتم نمی خواد و این حرفا.دوباره گفت حقوقم. کم اومده و. معذرت خواهی کرد که نتونسته این ماه بده.با اینکه من اصلا توقعی ازش ندارم.دیشب بهم گفت می خوام سهام بخرم.گفتم مگه پول داری؟اونم گفت می خوام از دوستم بگیرم.من رمز حساب کارگزاریش رو دارم چون واسش سهام خرید و فروش می کردم.رفتم و چک کردم دیدم اونجا پول داره در صورتی که بهم گفت می خوام قرض بگیرم.منم بهش گفتم حس می کنم قبلا باهام رو راست تر بودی.اونم بدون اینکه چیزی بپرسه کلی ناراحت شد و وسط بحث بهم گفت روانی,احمق,دهنتو گل می گیرم😢😢😢

خیلی ازش ناراحت و دل گیرم.می دونست خط قرمز من شکستن حرمته.بعدشم من گفتم جریان رو می دونم و بهم دروغ گفتی.مگه من ازت توقع کادو داشتم.مگه من چشم به پول تو داشتم.خودم شرایط مالیم خیلی از اون بهتره.خلاصه اینکه فکر کنم دیگه نتونم ببخشمش اگه هم ببخشم ظلم در حق خودمه و دیگه راحت بهم توهین می کنه.خیلی دلم گرفته😥😥😥کاش مثل قبلنا که دعوامون میشد جایی واسه ببخشش میزاشت.

به نظرتون حق دارم یا زیادی سخت می گیرم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45596
    تشکـر
    18
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی احترامی در رابطه

سلام
    همیشه توی رابطه ها دعوا و بحث هست ولی اینکه حتی قبل ازدواج این بحث و جدل باعث فحش و بی حرمتی بشه یک مقدار از نظر من ناشایسته و اونی که الان این حرفارو میزنه شاید بعد ازدواج دست به کتک هم بزنه.
    من نمیدونم شما چه مقدار ایشون رو میشناسید و چقدر باهم آشنایی دارین ولی بنظرم یک مقدار بیشتر فکر کنید و با بزرگ تر ها (مادر- مشاور-..) مشورت بگیرین تا نظر اون ها رو هم بدونین.
    در ضمن مسئله کادو نسبت به سهام بنظرم کم ارزش تره و ایشون نمیخواستن تا شمارو ناراحت کنن برای همین گفتن که پول ندارن درحالی که میخواستن برای کارشون ازش استفاده کنن.
    یک چیز دیگری که هست اینه که خیلی از افراد از تعهد دادن و گزارش دادن کاراشون پیش شریک زندگیشون فراری هستن و خوششون نمیاد تا گزارش زندگیشون رو به ایشون بدن. راستش در این مورد من تجربه و اطلاعات زیادی ندارم تا در اختیارتون بذارم. امیدوارم گفته هام مفید بوده باشه.
    ویرایش توسط من تارا هستم. : 11-05-2020 در ساعت 07:38 PM

3. 2 کاربران زیر از من تارا هستم. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45612
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی
    منم به خاطر کادو ناراحت نیستم ولی بی احترامی کردن واقعا بهم آسیب زد و با اینکه دو سال تو رابطه بودیم ولی کاملا از چشمم افتاده.فقط وابستگی ها کمی آزاردهندست

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Baran4386 نمایش پست ها
    من با آقایی در ارتباطم که قصدمون ازدواجه.خیلی وقتا دعوامون شده و رابطمون برگشته.دیشب دعوامون شد ولی فکر کنم این بار نمی تونم ببخشمش.

داستان از این قراره بود که ماه پیش تولدم بود و هنوز برام کادو نگرفته.این ماه که حقوق گرفت گفت برات پول می فرستم خودت یه چیزی بخر.منم گفتم نمی خواد و این حرفا.دوباره گفت حقوقم. کم اومده و. معذرت خواهی کرد که نتونسته این ماه بده.با اینکه من اصلا توقعی ازش ندارم.دیشب بهم گفت می خوام سهام بخرم.گفتم مگه پول داری؟اونم گفت می خوام از دوستم بگیرم.من رمز حساب کارگزاریش رو دارم چون واسش سهام خرید و فروش می کردم.رفتم و چک کردم دیدم اونجا پول داره در صورتی که بهم گفت می خوام قرض بگیرم.منم بهش گفتم حس می کنم قبلا باهام رو راست تر بودی.اونم بدون اینکه چیزی بپرسه کلی ناراحت شد و وسط بحث بهم گفت روانی,احمق,دهنتو گل می گیرم

خیلی ازش ناراحت و دل گیرم.می دونست خط قرمز من شکستن حرمته.بعدشم من گفتم جریان رو می دونم و بهم دروغ گفتی.مگه من ازت توقع کادو داشتم.مگه من چشم به پول تو داشتم.خودم شرایط مالیم خیلی از اون بهتره.خلاصه اینکه فکر کنم دیگه نتونم ببخشمش اگه هم ببخشم ظلم در حق خودمه و دیگه راحت بهم توهین می کنه.خیلی دلم گرفتهکاش مثل قبلنا که دعوامون میشد جایی واسه ببخشش میزاشت.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .

چند مدته که باهم درارتباط هستید ؟
    چرا برای ازدواج اقدام جدی نکردید ؟ آیا ایشون بهانه گیری میکنه یا با توافق با یک دیگه هنوز برای ازدواج اقدام نکردین ؟

باتوجه به مسائلی که مطرح میکنید به نظر میرسه مشکلاتی دربین هست که بهتره قبل از ازدواج مشاوره پیش از ازدواج دریافت کنید
    و سعی کنین با شناخت بیشتر از روحیات و اخلاقیات یک دیگر در این مسیر گام بردارید تا از آسیب های احتمالی کاسته بشه

6. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45612
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داستان از این قراره بود که ماه پیش تولدم بود و هنوز برام کادو نگرفته.این ماه که حقوق گرفت گفت برات پول می فرستم خودت یه چیزی بخر.منم گفتم نمی خواد و این حرفا.دوباره گفت حقوقم. کم اومده و. معذرت خواهی کرد که نتونسته این ماه بده.با اینکه من اصلا توقعی ازش ندارم.دیشب بهم گفت می خوام سهام بخرم.گفتم مگه پول داری؟اونم گفت می خوام از دوستم بگیرم.من رمز حساب کارگزاریش رو دارم چون واسش سهام خرید و فروش می کردم.رفتم و چک کردم دیدم اونجا پول داره در صورتی که بهم گفت می خوام قرض بگیرم.منم بهش گفتم حس می کنم قبلا باهام رو راست تر بودی.اونم بدون اینکه چیزی بپرسه کلی ناراحت شد و وسط بحث بهم گفت روانی,احمق,دهنتو گل می گیرم�������������� ����

خیلی ازش ناراحت و دل گیرم.می دونست خط قرمز من شکستن حرمته.بعدشم من گفتم جریان رو می دونم و بهم دروغ گفتی.مگه من ازت توقع کادو داشتم.مگه من چشم به پول تو داشتم.خودم شرایط مالیم خیلی از اون بهتره.خلاصه اینکه فکر کنم دیگه نتونم ببخشمش اگه هم ببخشم ظلم در حق خودمه و دیگه راحت بهم توهین می کنه.خیلی دلم گرفته������������� ����کاش مثل قبلنا که دعوامون میشد جایی واسه ببخشش میزاشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .

چرا برای ازدواج اقدام جدی نکردید ؟ آیا ایشون بهانه گیری میکنه یا با توافق با یک دیگه هنوز برای ازدواج اقدام نکردین ؟

باتوجه به مسائلی که مطرح میکنید به نظر میرسه مشکلاتی دربین هست که بهتره قبل از ازدواج مشاوره پیش از ازدواج دریافت کنید
    و سعی کنین با شناخت بیشتر از روحیات و اخلاقیات یک دیگر در این مسیر گام بردارید تا از آسیب های احتمالی کاسته بشه
    ممنون از توجهتون
    دو ساله تو رابطه ایم و بیشتر هم با مخالفت من تا به حال رسمی نشدیم.شرایط مالی ایشون اصلا مساعد نبود و منم گفتم فعلا صبر کنیم تا شرایط بهتر بشه ولی ایشون این اواخر خیلی بهونه گیری می کنه و دعوا و قهر راه ممیندازه.سری قبل که بحثمون شد من سه بار برای آشتی کردن پیشقدم شدم ولی اصلا بهم روی خوش نشون نمی داد.در کل هر چقد در برابرش نرمتر شدم اون بی رحمتر و خشن تر شد.نمی دونم چه مشکلی داره.تصمیم دارم رابطه رو تموم کنم ولی از طرفی یاد خاطرات مشترکمون میفتم و همینا منو مردد کرده

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45612
    تشکـر
    3
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

داستان از این قراره بود که ماه پیش تولدم بود و هنوز برام کادو نگرفته.این ماه که حقوق گرفت گفت برات پول می فرستم خودت یه چیزی بخر.منم گفتم نمی خواد و این حرفا.دوباره گفت حقوقم. کم اومده و. معذرت خواهی کرد که نتونسته این ماه بده.با اینکه من اصلا توقعی ازش ندارم.دیشب بهم گفت می خوام سهام بخرم.گفتم مگه پول داری؟اونم گفت می خوام از دوستم بگیرم.من رمز حساب کارگزاریش رو دارم چون واسش سهام خرید و فروش می کردم.رفتم و چک کردم دیدم اونجا پول داره در صورتی که بهم گفت می خوام قرض بگیرم.منم بهش گفتم حس می کنم قبلا باهام رو راست تر بودی.اونم بدون اینکه چیزی بپرسه کلی ناراحت شد و وسط بحث بهم گفت روانی,احمق,دهنتو گل می گیرم

خیلی ازش ناراحت و دل گیرم.می دونست خط قرمز من شکستن حرمته.بعدشم من گفتم جریان رو می دونم و بهم دروغ گفتی.مگه من ازت توقع کادو داشتم.مگه من چشم به پول تو داشتم.خودم شرایط مالیم خیلی از اون بهتره.خلاصه اینکه فکر کنم دیگه نتونم ببخشمش اگه هم ببخشم ظلم در حق خودمه و دیگه راحت بهم توهین می کنه.خیلی دلم گرفتهکاش مثل قبلنا که دعوامون میشد جایی واسه ببخشش میزاشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .

ممنون از توجهتون
    دو ساله تو رابطه ایم و بیشتر هم با مخالفت من تا به حال رسمی نشدیم.شرایط مالی ایشون اصلا مساعد نبود و منم گفتم فعلا صبر کنیم تا شرایط بهتر بشه ولی ایشون این اواخر خیلی بهونه گیری می کنه و دعوا و قهر راه ممیندازه.سری قبل که بحثمون شد من سه بار برای آشتی کردن پیشقدم شدم ولی اصلا بهم روی خوش نشون نمی داد.در کل هر چقد در برابرش نرمتر شدم اون بی رحمتر و خشن تر شد.نمی دونم چه مشکلی داره.تصمیم دارم رابطه رو تموم کنم ولی از طرفی یاد خاطرات مشترکمون میفتم و همینا منو مردد کرده

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

ممنون از توجهتون
    باتوجه به نکاتی که عنوان میکنید حتما مشاوره قبل ازدواج داشته باشید تا بتونید درمسیر تصمیم درست اقدام کنین
    درمورد این مسائل نباید برمبنای احساسات و گذشته و خاطرات تصمیم گیری کرد چون میتونه برای آینده شما مشکلاتی به وجود بیاره
    به مسئله تنها با بعد احساسی نگاه نکنید و سعی کنید واقعیات فعلی مد نظر قرار بدید

10. 2 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45596
    تشکـر
    18
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

مرسی������������
    منم به خاطر کادو ناراحت نیستم ولی بی احترامی کردن واقعا بهم آسیب زد و با اینکه دو سال تو رابطه بودیم ولی کاملا از چشمم افتاده.فقط وابستگی ها کمی آزاردهندست
    میدونی چیه؟ وابستگی یجور عادته و همونطوری که میشه از عادت دست کشید پس میشه از وابستگی هم دست کشید. شما بخاطر مدتی که با ایشون بودین نمیتونین قبول کنین که دیگه تمومه ولی باید به خودتون بقبولونین که این رابطه به این شکل بدون علاقه صحیح نیست و در آینده شما میتونین با افراد دیگری وارد رابطه شوید و شاید با کسی ازدواج کنین که براتون مناسبه. ولی بنظر رابطه ای که بر پایه وابستگی بدون وجود علاقه باشه اصلا درست نیست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، می، که، گفت،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد