نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عرق سوزی یا پوست رفتگی واژن

4149
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45596
    تشکـر
    18
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

عرق سوزی یا پوست رفتگی واژن

سلام. من ۱۷ سالمه و از کودکی(شاید از حدود ۶ سالگی) یک مشکلی دارم. پوست لبه های خارجی واژنم و همچنین بالا های ران (قسمت هایی که شورت میمونه) از بین رفتن و همش دچار خارش و سوزش میشن و این خارش باعث میشه هی خودمو بخارونم و این پوست رفتگی بیشتر و بیشتر بشه. روم نمیشه برم دکتر پوست و راجع به این موضوع بگم. لطفا راهنمایی کنین که چیکار کنم تا خوب بشه. ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : عرق سوزی یا پوست رفتگی واژن

سلام به شما تارا جان
    در این مورد ما تخصصی نداریم که بتوانیم شما را راهنمایی کنید اما موضوع مهم این است که شما برای سلامتی خود تلاش کنید و سعی کنید که در این مسیر برای رشد بهتر و بهبود بیماری خود از فرد متخصصی استفاده کنید چون این شرایط در کنار آسیب به زیبای بدنی شما می تواند نشان از عفونت نیز باشد که تاثیرات بیشتری در موضوعاتی چون بیماری های واژنی و یا رحمی و.. داشته باشید .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45596
    تشکـر
    18
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما تارا جان
    در این مورد ما تخصصی نداریم که بتوانیم شما را راهنمایی کنید اما موضوع مهم این است که شما برای سلامتی خود تلاش کنید و سعی کنید که در این مسیر برای رشد بهتر و بهبود بیماری خود از فرد متخصصی استفاده کنید چون این شرایط در کنار آسیب به زیبای بدنی شما می تواند نشان از عفونت نیز باشد که تاثیرات بیشتری در موضوعاتی چون بیماری های واژنی و یا رحمی و.. داشته باشید .
    آخه من خجالت میکشم که پیش دکتر این رو بگم. یکبار بخاطر همین موضوع از توی برنامه های پزشکی با یکی از دکتر ها صحبت کردم و برام نسخه نوشت ولی پدر و مادرم بخاطر اینکه دکتر تو گوشی بود توجهی نکردن. بنظرتون من چجوری باید این موضوع رو به دکتر پوست بگم آخه....

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

ببین عزیزم دکتر شما با این مشکلات کاملا آشنا می باشد و این مسائل برای او یک امر طبیعی هست و در این مسیر شما می توانید با یک متخصص خانم برای درمان اقدام کنید تا بتوانید ارتباط بهتری برقرار کنید اما در این مسیر خجالتی بودن با شرم داشتن متفاوت می باشد چون خجالتی بودن می تواند برای فرد و شما آسیب زا باشد و باعث شود که فرد در موارد مهم از ارتباط برقرار کردن خوداری کنید مانند زمان فعلی اما داشتن شرم به این معنا می باشد که شما حدود خود را رعایت می کنید اما در صورت نیاز تا جایی که امکان دارد و برای شما آسیبی ایجاد نمی کند به تعامل های خود ادامه می دهید .
    بهتر است در این مسیر از مادر بخواهید که با شما همراه شوند تا بتوانید این موضوع را با متخصص پوست در میان بگذراید و با مصرف دارو شرایط بهتری را تجربه کنید

6. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45596
    تشکـر
    18
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان من امروز رفتم دکتر و فهمیدم پسوریازیس تناسلی دارم که خیلی پیشرفت کرده. به حدی که به مقعدم هم رسیده. دوستان خواهشا اگر همچین علائمی دارین و یا حتی علائمی شبیه به این دارین لطفا سریع به پزشک ترجیحا پوست مراجعه کنین چون هرچی بیشتر بگذره بدتر و پیشرفته تر میشه.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43044
    تشکـر
    2,118
    تشکر شده 59 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط من تارا هستم. نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز رفتم دکتر و فهمیدم پسوریازیس تناسلی دارم که خیلی پیشرفت کرده. به حدی که به مقعدم هم رسیده. دوستان خواهشا اگر همچین علائمی دارین و یا حتی علائمی شبیه به این دارین لطفا سریع به پزشک ترجیحا پوست مراجعه کنین چون هرچی بیشتر بگذره بدتر و پیشرفته تر میشه.

خیلی بده عزیزم مواظب باش پیش روی نکنه . درمان نداره و با داروها موضعی سوزش و علایم ش برطرف میشه ولی اگر طبق دستور دکتر عمل کنی خیلی بهتر میشی
    امضای ایشان
    امضاء خداوند پای همه آروزوهایتان باشد

9. کاربران زیر از دافنه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)