نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دوست دارم خودکشی کنم از رفتارهای پدرم خسته شدم

2129
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42780
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Angry دوست دارم خودکشی کنم از رفتارهای پدرم خسته شدم

[i][b]سلام دوستان امیدوارم که تو این روزا حالتون خوب باشه
    ویرایش توسط mahsajame : 10-14-2021 در ساعت 03:21 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : دوست دارم خودکشی کنم از رفتارهای پدرم خسته شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsajame نمایش پست ها
    [i][b]سلام دوستان امیدوارم که تو این روزا حالتون خوب باشه
    من مهسام ۱۹ سالمه تک فرزندم از رفتارهای پدرم خسته شدم مادرم خیلی آدم با درک و فهمیه و همیشه تو هر شرایط کمک کرده بهم اما هیچوقت نتونستم حضور قوی پدرم و پشتم حس کنم..پدرم آدم بدی نیست ولی همش دوست داره سبک زندگیشو به منو مامانم تحمیل کنه،کارایی که خودش دوست داره میکنه اما مهم نیست ما چی دوست داریم..خیلی خودخاهه خسته شدم از دستش
    من ۵ ماهه دماغم شکسته و واقعا شب ها با دهن باز میخابمو یکی از بینیم کیپه خودش که بهم پول نمیده حالام که میخام پول عملم و خودم بدم میگه لازم نکرده،نمیدونم پیش خودش چی فکر میکنه فکر میکنه دنبال چیتان پیتانم و قراره دوره بیوفتم تو خیابون نمیفهمه که اذیت میشم حتی اگه ۱۰ تا دکتر ببرمش و بهش بگن .
    دوست داره من ساده باشم
    هیچوقت نتونستم واسه خودم یه تصمیم کوچیک بگیرم همیشه با داد و دعوا حرف میزنه حرف عادی ام نمیشه بهش زد من اصلن زبون درازی پدر مادرمو نمیکنم اما تا باهاش حرف میزنم داد میزنه زبون درازی نکن..به حرف ادم گوش نمیده اول حرف فقط میگه هیس هیس انگار براش اهمیت نداریم..یه محبت و یه مهربونی تو جملش تاحالا ازش نشنیدم به جز وقتایی که چیزی میخاد میگه بیا اینجا باباجون..انقدر به مادرم کم توجه و زور میگه مادرم افسردگی گرفته همش کارش گریس و جو خونه خیلی متشنج..بابام سرکارم نمیزاره برم هرچی بهش میگم میگه لازم نکرده..نمیدونم کی قراره بفهمه منم حق زندگی دارم بخدا خسته شدم از یه دندگی و خودخاهیش ..همه کار واسه ما بده اما برای اون نه..گریه کنم یا نه ناراحت باشم یا نه براش مهم نیست من نمیتونم تحمل کنم این زندگیو یک بار قرص خوردم اومد خونه به جا که باهام حرف بزنه با اون حالم فقط دعوام کردو داد و بیداد گفت بدرک بکش خودتو
    الانم اگر کاری نمیکنم نمیخام مادرم بیشتر از این ناراحتی بکشه
    ولی با این سن کمم دیگه توان تحمل بابامو ندارم نمیتونم خوشی کنم
    توروخدا یه راهی جلو پام بزارید
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .
    قابل درک هست که این روند زندگی برای شما با فشار روحی زیادی همراه هست اما توجه کن بهتر ه شما مسیر زندگی خودتون رو از ایشون جدا کنین وقتی سازندگی لازم در این رابطه وجود نداره
    در مورد مادرتون اگرچه نگران هستی اما باید تصمیم گیری را بر عهده خود ایشون بگذاری در هرصورت ایشون اگر از این شرایط راضی نباشه و براش قابل تحمل نباشه میتونند از طریق قانونی اقدام کنن .
    سعی کن به این مضووع دقت کنی که اگر پدر شما تمایل نداشته باشه به اشتباه بودن مسیر خودش توجه کنه بنا براین وارد بحث و یا دعوا شدن هریک از شما کمکی نمیکنه
    بهتره سعی کنین از قضاوت کردن خوداری کنید و در کنار احترام به عصبانیت و خشم و ناراحتی که نسبت به پدرت تجربه میکنی مسیر زندگی خودت رو در پیش بگیری تا این شرایط باعث ایجاد ثبات شما در زمان فعلی نشه و درنتیجه نتونید مسیر رشدی خودت رو طی کنی.
    باید با پدرت به دکتری که خود ایشون تایید کنه مراجعه کنی و درمورد شرایط فعلی بینی شما اطلاعات بدست بیاره و متوجه بشه عمل شما به خاطر شرایط شکستگی بینی هست و باید انجام بشه تا اگر خودشون برلی درمان هزینه نمیکنه برای اینکه شما خودتون هزینه رو محیا کنید ممانعت نکنه ...

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دوست دارم خودکشی کنم از رفتارهای پدرم خسته شدم

سلام به شما مهسا جان
    قابل درک هست که این سبک رفتاری پدر برای شما با فشار روحی زیاد و احساسات ناخوشاندی همراه می باشد اما دقت کنید که در این مسیر آسیب زدن شما به خودتان کمکی به رفع این مشکلات نمی کند پس بهتر است از هرگونه اقدام به خودکشی و یا خودزنی حتی برای جلب توجه خوداری کنید ون در این مسیر اولین فردی که آسیب میبیند خود شما می باشد .
    شما در کنار احترام به ایشان می توانید که در آینده با استقلال بیشتری عمل کنید در کنار اینکه مثلا اگر نیاز به جراحی خاصی دارید می توانید در احترام به ایشان بیان کنید نظر ایشان برایتان قابل احترام هست اما با توجه به اینکه در این مسیر برای شما مشکلات جسمی ایجاد می شود می خواهید با نظر متخصص تصمیم گیری کنید .
    تمرکز زیاد و معنادهی مداوم به صحبت های ایشان باعث می شود که شما شدت بیشتری این مشکلات را تجربه کنید .
    بهتر است در صورت امکان به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید و در صورت تمایل می توانید به کمک روانشناس خود خانواده درمانی را نیز تجربه کنید تا پدر و مادر نیز به این جلسات دعوت شوند و در یک مسیر بهتر است تعاملات رخ بدهد و بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید در کنار اینکه بهبود شرایط روحی شما در اولیت قرار دارد و نمی توان آن را نادیده گرفت و اقدام به خودکشی شما یک زنگ خطر محسوب می شود .
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354304

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)