نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: داروهایه نایاب بیش فعالی

2071
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45787
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Question داروهایه نایاب بیش فعالی

سلام دوستان ! خسته نباشین !
    من 6 ماهه پیش برای مشکلات تمرکز و بیقراریم رفتم به دکتر - بهم گفت بیش فعالی دارم و از بچگی داشتمش ! الان 29 سالمه و هنوز که هنوزه گریبانمو گرفته ! واسم ریتالین نوشت و تو این 6 ماهه اخیر جواب نداده ! هرچی بهش گفتم عوض کن دارومو میگه بقیه داروهای بیش فعالی گیر نمیاد تو ایران ! من تو کرمانشاهم و اینجا داروهای دیگه ای مثله کنسرتا ( concerta ) یا ادرال ( adderall ) گیر نمیاد ! خواستم بپرسم ببینم تو بقیه شهر ها و استان ها جایی رو میدونین که داشته باشن ! نابود شدم از دست این بیماری...
    ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 471 بار در 391 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : داروهایه نایاب بیش فعالی

سلام به شما دوست عزیز
    در این مورد بهتر است با توجه به نظر متخصص خود پیش بروید و در این مورد که داروهای جدید شما نیز در شهرهای دیگر موجود می باشد یا خیر نیاز است که در این مورد با افرادی که در شهرهای بزرگ دیگر دسترسی دارید مشورت کنید و بخواهید در این مورد برای شما سوال کنند تا بتوانید در صورت امکان داروهای جدید را تهیه کنید .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45117
    تشکـر
    23
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Taha1717 نمایش پست ها
    سلام دوستان ! خسته نباشین !
    من 6 ماهه پیش برای مشکلات تمرکز و بیقراریم رفتم به دکتر - بهم گفت بیش فعالی دارم و از بچگی داشتمش ! الان 29 سالمه و هنوز که هنوزه گریبانمو گرفته ! واسم ریتالین نوشت و تو این 6 ماهه اخیر جواب نداده ! هرچی بهش گفتم عوض کن دارومو میگه بقیه داروهای بیش فعالی گیر نمیاد تو ایران ! من تو کرمانشاهم و اینجا داروهای دیگه ای مثله کنسرتا ( concerta ) یا ادرال ( adderall ) گیر نمیاد ! خواستم بپرسم ببینم تو بقیه شهر ها و استان ها جایی رو میدونین که داشته باشن ! نابود شدم از دست این بیماری...
    ممنون
    سلام دوست من
    من هم دچار اختلال نقص توجه و بیش فعالی هستم
    من پیشنهاد می کنم پزشک خود را تغییر دهید شاید او توجه کافی برای بیمار خود نداشته باشد.
    داروهای ADHD نیز به سختی در اصفهان یافت می شود
    خود را توجیه نکنید و به خود بگویید هر مشکلی در زندگی من وجود دارد ؛ ، adhd مقصر است
    زیرا بیشتر افراد مبتلا به این بیماری پس از مدتی خود را توجیه می کنند که همه مشکلات من برای بیماری است
    شما می توانید اما برای شما سخت تر از دیگران است ...

5. کاربران زیر از Khaksar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45787
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون ! خودمم تو فکر تغییر دادن پزشکم بودم ! ( چون به حرفم گوش نمیده ! )
    یه سوال مهم که دارم اینه که شما ( جناب Khaksar ) : تو اصفهان دارویی به غیر از ریتالین واسه خودتون پیدا کردید ؟ ( چون ریتالین رو من جواب نمیده متاسفانه ! )
    نیازی نیس که بگید چه دارویی ! فقط میخوام مطمئن شم که داروهایی به غیر از ریتالین هم واسه این بیش فعالی گیر میاد !
    ویرایش توسط Taha1717 : 11-26-2020 در ساعت 12:25 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد