نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: خیانت خواهر و همسرم

2234
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45826
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت خواهر و همسرم

سلام منو همسرم ۳ساله که باهم ازدواج کردیم و صاحب یک پسر۴ماهه هستیم
    راستش احساس میکردم ک نه،قطعا اینو متوجه شده بودم که همسرم به خواهرم و خواهرم به همسرم نظر دارن
    در حالی ک هردو متاهل هستن😊
    قبلا از طرز رفتار و صحبت کردناشون باهم متوجه شده و بودمو با همسرم صحبت کردم که انقد با خواهرم چشم تو چشم صحبت نکن و اصلا باهاش انقد صمیمی نباش گفت باشه چشم
    ولی دیروز متوجه شدم از طریق دایرکت اینستا باهم صحبت کرده بودن خیلیی صمیمی
    همسرم به خواهرم گفت از رژیمت راضیی؟
    خواهرم گفت اره تا الان انقد کم کردم بدنم اینجوری شده
    همسرم گفت شکمتم خط بندازی که عالیه
    بعد خواهرمم گفت که اتفاقا شوهرم میگه داره خط میوفته🙃
    من از خواهرم تعجب میکنم واقعا این چه دنیای کثیفیه!!!!
    همسرمم گفت دوقلوهای پاتو تیکه کن و روناتو فرم بده..
    خب که چی؟؟؟
    من واقعا نمیتونم تحملش کنم به روشم اوردمو باهاش ی دعوای حسابی کردم تهدید به جدایی و به غلط کردن افتاد گفت ببخشید توروخدا من خیلی دوستت دارم و دارم رو خودم کار میکنم که این عادتمو که از نوجوانی توی من شکل گرفته از بین ببرم.گفت من توو زندگیمو دوست دارم بهم فرصت بده ببین کاری میکنم همه حسرت تورو بخورن
    نمیدونم چیکار کنم
    بنظرتون درست میشه؟؟
    از طرفی خیلییی نگران پسر سه ماهم هستم
    از همه عالم و آدم حالم بهم میخوره وقتی دورویی نزدیکترین خواهرم و شوهرمو دیدم...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خیانت خواهر و همسرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraiii نمایش پست ها
    سلام منو همسرم ۳ساله که باهم ازدواج کردیم و صاحب یک پسر۴ماهه هستیم
    راستش احساس میکردم ک نه،قطعا اینو متوجه شده بودم که همسرم به خواهرم و خواهرم به همسرم نظر دارن
    در حالی ک هردو متاهل هستن
    قبلا از طرز رفتار و صحبت کردناشون باهم متوجه شده و بودمو با همسرم صحبت کردم که انقد با خواهرم چشم تو چشم صحبت نکن و اصلا باهاش انقد صمیمی نباش گفت باشه چشم
    ولی دیروز متوجه شدم از طریق دایرکت اینستا باهم صحبت کرده بودن خیلیی صمیمی
    همسرم به خواهرم گفت از رژیمت راضیی؟
    خواهرم گفت اره تا الان انقد کم کردم بدنم اینجوری شده
    همسرم گفت شکمتم خط بندازی که عالیه
    بعد خواهرمم گفت که اتفاقا شوهرم میگه داره خط میوفته
    من از خواهرم تعجب میکنم واقعا این چه دنیای کثیفیه!!!!
    همسرمم گفت دوقلوهای پاتو تیکه کن و روناتو فرم بده..
    خب که چی؟؟؟
    من واقعا نمیتونم تحملش کنم به روشم اوردمو باهاش ی دعوای حسابی کردم تهدید به جدایی و به غلط کردن افتاد گفت ببخشید توروخدا من خیلی دوستت دارم و دارم رو خودم کار میکنم که این عادتمو که از نوجوانی توی من شکل گرفته از بین ببرم.گفت من توو زندگیمو دوست دارم بهم فرصت بده ببین کاری میکنم همه حسرت تورو بخورن
    نمیدونم چیکار کنم
    بنظرتون درست میشه؟؟
    از طرفی خیلییی نگران پسر سه ماهم هستم
    از همه عالم و آدم حالم بهم میخوره وقتی دورویی نزدیکترین خواهرم و شوهرمو دیدم...
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .
    دراین مورد سبک رفتار خانوادگی شما با یک دیگر و نوع تعامل خانوادگی شما حائز توجه هست ، اینکه شما به صورت خانوادگی حساسیت و تعصب خاص نسبت به روابط با یک دیگر دارید یا نه و درمهمانی و ها و دورهمی ها مرزهای شما به چه صورت هست
    چون این موارد میتونه مشخص کنه رابطه صمیمی خواهر و همسر شما یک فرایند مخفی هست یا یک روتین دوستانه که بستگی به سبک رفتارها و تعاملات خانوادگی شما داره
    دراین مورد بهتره با احترام به احساسات خودتون با خواهر و همسرتون هریک جداگانه صحبت کنین و بهشون بگین که از این سبک رفتاری و تعاملی اونها ناراحت هستید و بخواین ترکش کنند
    بهتره با هرکدومشون از دلایل و دیدگاه شون نسبت به این صمیمیت پرس و جو کنید تا بتونید به نتیجه گیری بهتری برسید
    شاید درمدت زمان بار داری و بچه داری شما کم تر به همسرتون توجه کرده باشید . دراین صورت بهتره به نیاز ها و مسائل عاطفی همسرتون توجه بیشتری کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد