نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل حادی که زندگی رو ازم گرفته

1777
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45881
    تشکـر
    16
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل حادی که زندگی رو ازم گرفته

سلام و احترام خدمت اساتید و دوستان محترم
    من دو سال با دختری که بیماری خاصی داشتن رابطه عاطفی عمیقی داشتم ابتدا این رابطه یک طرفه و با اصرار از سمت من بود اما بعد ها میشه گفت هم آتیش عشق من بیشتر شد هم ایشون و بدجوری وابسته هم شدیم.
    وضعیت جسمیش مدام حاد و حادتر می شد وضعیت روحیه منم روز به روز بدتر دو بار هم در طول این مدت اقدام به خودکشی داشتم.

من چند بار بیشتر حضوری ندیدمش چون وضعیت بیماریش طوری نبود که دم به دیقه کسی از محیط آلوده بره کنارش بشینه بیشتر ویدئو چت داشتیم.

متاسفانه روز های آخر رابطمون دکتر ها جوابش کردن چه در ایران و چه در انگلیس رفتارش کلا عوض شد انگار یکی دیگه شده دیگه خبری از علاقه دو طرفه نبود خانوادش شروع کردن به آزار اذیت من برام عذاب وجدان ایجاد میکردن می گفتن تو باعث حال بدش هستی و... در صورتی که حقیقت نداشت. گاها حالش خوب بود ولی وضعیت رو بدتر نشون می دادن و خیلی مسائل دیگه

از هم جداشدیم به خواست خودش از اون روز به بعد من یک ساعت خواب راحت نداشتم مدام کابوس مدام حال بعد مدام غصه و غم حال بدی دارم. چه باید کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکل حادی که زندگی رو ازم گرفته

سلام به شما آقا رضا
    احساسات هردوی شما قابل احترام هست اما دقت کنید که شما دارید در مورد فردی با بیماری خاص صحبت می کنید این افراد به دلیل شرایط جسمی و روحی که با ان روبرو هستند ممکن است که با مشکلات زیادی نسبت به شرایط بمیاریشان در یک رابطه روبرو شوند و افزایش مشکلات و سطح بیماری ایشان به شما ارتباطی ندارد پس بهتر است از سرزنش کردن خودتان خوداری کنید اما بهتر است که واقعیت بیرونی را نیز نادیده نگیرید در این شرایط جسمی و روحی امکان وابستگی این خانم به شما زیادی می باشد و بخاطر نگرانی هایی که در مرود آینده و این رابطه دارند ممکن است که فشار روحی بیشتری را تجربه کنند پس بهتر است که در این گونه روابط وارد نشوید و سعی کنید که در کنار احترام به احساسات خودتان به این مشکلات خانم نیز توجه داشته باشید .
    اما شما بیان می کنید که شرایط روحی خوبی خودتان هم ندارید و دوبار اقدام به خودکشی داشته اید و این اقدام به خودکشی یعنی زنگ خطر برای شما و نشان دهنده شرایط روحی نامناسب شما دارد پس بهتر است که برای بهبود شرایط خودتان به روانشناس مراجعه حضوری داشته باشید و روند درمانی خود را تکمیل کنید بعد از بهبود شرایط روحی خود می توانید در مورد آینده خود تصمیم گیری کنید .
    دقت کنید که شرایط روحی افراد تاثیر زیادی بر عملکرد رفتاری و روابط بین فردی آنها دارد پس بهتر است که در اولین گام قبل از وارد شدن به یک رابطه به شرایط روحی خودتان توجه داشته باشید .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45881
    تشکـر
    16
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما آقا رضا
    احساسات هردوی شما قابل احترام هست اما دقت کنید که شما دارید در مورد فردی با بیماری خاص صحبت می کنید این افراد به دلیل شرایط جسمی و روحی که با ان روبرو هستند ممکن است که با مشکلات زیادی نسبت به شرایط بمیاریشان در یک رابطه روبرو شوند و افزایش مشکلات و سطح بیماری ایشان به شما ارتباطی ندارد پس بهتر است از سرزنش کردن خودتان خوداری کنید اما بهتر است که واقعیت بیرونی را نیز نادیده نگیرید در این شرایط جسمی و روحی امکان وابستگی این خانم به شما زیادی می باشد و بخاطر نگرانی هایی که در مرود آینده و این رابطه دارند ممکن است که فشار روحی بیشتری را تجربه کنند پس بهتر است که در این گونه روابط وارد نشوید و سعی کنید که در کنار احترام به احساسات خودتان به این مشکلات خانم نیز توجه داشته باشید .
    اما شما بیان می کنید که شرایط روحی خوبی خودتان هم ندارید و دوبار اقدام به خودکشی داشته اید و این اقدام به خودکشی یعنی زنگ خطر برای شما و نشان دهنده شرایط روحی نامناسب شما دارد پس بهتر است که برای بهبود شرایط خودتان به روانشناس مراجعه حضوری داشته باشید و روند درمانی خود را تکمیل کنید بعد از بهبود شرایط روحی خود می توانید در مورد آینده خود تصمیم گیری کنید .
    دقت کنید که شرایط روحی افراد تاثیر زیادی بر عملکرد رفتاری و روابط بین فردی آنها دارد پس بهتر است که در اولین گام قبل از وارد شدن به یک رابطه به شرایط روحی خودتان توجه داشته باشید .

ممنونم از شما
    من قبل از این رابطه شرایط روحی خیلی خوبی داشتم اما در این 2 سال بدجور شکسته و داغون شدم.

مشکل اصلی من اینه ذهنم هنوز پیش این رابطه هست و ازش خارج نمیشه حتی براش کمرنگ هم نمیشه مدام تو فکرم میاد که سرنوشتش چی شد و چی قراره بشه

به نظرتون بهتر نیست دوباره پیگیرش بشم و هر طور شده پیداش کنم؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام مجدد به شما
    خیر بهتر است که در این مسیر برای بررسی شرایط روحی خودتان به روانشناس مراجعه کنید چون شرایط روحی شما تاثیر زیادی داری بر این موضوع دارد که شما هنوز بعد از دو سال نمی توانسته اید به مرحله پذیرش وارد شوید و مسیر رشدی خود را طی کنید .
    بهتر است از وارد شدن مجدد به این رابطه خوداری کنید با توجه به شرایط روحی و مشکلات هردوی شما وارد شدن مجدد می تواند بازهم با مشکلات بیشتری برای هردویتان همراه باشد .
    بهتر است که برای درمان شرایط روحی خودتان اقدام کنید تا بتوانید در اینده در شرایط روحی بهتر روابط بهتری را تجربه کنید .

6. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد