نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: هیچکس دوسم نداره

2354
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45939
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy هیچکس دوسم نداره

سلام من توی خونواده پر جمعیت زندگی میکنم ۱۹ سالمه و ترتقاریم مامان و بابام خوبن ولی اونقدر باهم فاصله سنی داریم که اصلا حرفای همو نمیفهمیمو درک نمیکنیم همش باهم بحث داریم ، ولی مشکلم اینکه همه ۷ تا خواهرم از من بدشون میاد هیچکدومشون دوسم ندارن همش باهم میرن اینبر و اونبرو حرف میزننو باهم تو تل و واتساپ گروه میزننو کلی همو دوس دارن ولی از من بدشون میاد اصلا آدمم حسابم نمیکنن نه موقع حرف زدناشون راهم میدن نه بیرون میبرنم نه تو فضای مجازی عضوم میکنن همشم مسخرم میکنن بهم میگن چاق و زشتو اینا بخدا خسته شدم هرشب از دستشون گریه میکنم از طرفی نمیتونم مشکلاتمو با کسی درمیون بزارم همیشه الکی میخندمو ادای آدمای شادو در میارم ولی واقعا از درون میسوزم چن بار خواستم خودمو راحت کنم ولی نتونستم واقعا نمیدونم دلیلشون چیه که اینقدر از من بدشون میا و جوابشون همیشه اینکه من بچه ام درحالی که با خواهر قبلی فقط ۳ سال فاصله دارم از بچگی منتظر بودم بزرگ شم تا منم آدم حساب کنن ولی الا که نوزده سالمه بازم یه آدم بی ارزش و بدبختم که جتی برا یه نفرم تو این دنیا مهم نیستم.
    خواهر بزرگترم تازه پارسال ازدواج کرد و فقط من مجردم ولی خوب یادمه وقتی ۱۲ سالم بود هم خواهرام همه باهم حتی با دختر عموم که فقط یه سال از من بزرگتره میشستن فیلم میدیدنو منو راه نمیدادن میگفتن بچم در حالی که فقط یه سال از دختر عموم کوچیکتر بودم ولی اونا دخترعموم رو به من ترجیح میدا ن.
    به خدا اخلاقمم بد نیس همیشه باهاشون خوب رفتار کردم و ناراحتیامو به روشون نیاوردم ولی واقعا زجر میکشم همش حس میکنم یه آدم بی ارزش و آشغال و مزخرفو به دردنخورم که هیچکس حتی خود خداهم دوسم نداره
    ویرایش توسط Tanha80 : 12-15-2020 در ساعت 01:42 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : هیچکس دوسم نداره

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این سبک رفتاری برای شما با فشار روحی زیادی همراه هست اما دقت کنید که در این مسیر در اول موضوع دوست نداشتن شما نیست انها نگران هستند که بحث های انها برای شرایط سنی شما مناسب نباشد و به شما آسیب برسد به همین دلیل سعی می کنند که از این طریق شما را در شرایط سنی خودتان گهدارند اما در این مسیر فراموش می کنند که می توانند ارتباط سازنده مناسب با شرایط سنی شما را نیز ایجاد کنند .
    دقت کنید که شما بیان می کنید هیچ وقت به آنها بیان نکرده اید چه احساسی دارید و این یک مسیر اشتباه هست در این مورد بهتر است در احترام به انها به صورت جداگانه در احترام بیان کنید که این سبک رفتاری و مسخره کردن و یا دور کردن آنها برای شما چه احساساتی را به دنبال دارد و سعی کنید که در کنار بیان احساسات احساسات و دیدگاها آنها را نیز بشنوید تا بتوانید در یک مسیر تعاملی نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
    دقت کنید که بیان نکردن احساسات و تنها لبخند زدن و گذشتن کمکی به بهبود مشکلات نمی کند و نیاز است که شما با تفاوت هایی که از نظر سنی و دیدگاه و اخلاقیات و... دارید سعی کنید که در یک مسیر تعاملی در احترام نیازها و احساسات خود را بیان کنید تا فرد مقابل شما با آگاهی در این مورد پیش برود .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44754
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اصلا تقصیر تو نیست، خب ببین این خواهر هات آدم های درستی نیستن، بهتره گروه دوستی دیگه ای بسازی و آدم هایی که مناسب ترن باهاشون رابطه برقرار کنی
    متاسفانه از خواهر هات شانس نیاوردی و چطور میتونن این رفتار زشت رو باهات داشته باشن
    به هر حال، موفق باشی

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Tanha80 نمایش پست ها
    سلام من توی خونواده پر جمعیت زندگی میکنم ۱۹ سالمه و ترتقاریم مامان و بابام خوبن ولی اونقدر باهم فاصله سنی داریم که اصلا حرفای همو نمیفهمیمو درک نمیکنیم همش باهم بحث داریم ، ولی مشکلم اینکه همه ۷ تا خواهرم از من بدشون میاد هیچکدومشون دوسم ندارن همش باهم میرن اینبر و اونبرو حرف میزننو باهم تو تل و واتساپ گروه میزننو کلی همو دوس دارن ولی از من بدشون میاد اصلا آدمم حسابم نمیکنن نه موقع حرف زدناشون راهم میدن نه بیرون میبرنم نه تو فضای مجازی عضوم میکنن همشم مسخرم میکنن بهم میگن چاق و زشتو اینا بخدا خسته شدم هرشب از دستشون گریه میکنم از طرفی نمیتونم مشکلاتمو با کسی درمیون بزارم همیشه الکی میخندمو ادای آدمای شادو در میارم ولی واقعا از درون میسوزم چن بار خواستم خودمو راحت کنم ولی نتونستم واقعا نمیدونم دلیلشون چیه که اینقدر از من بدشون میا و جوابشون همیشه اینکه من بچه ام درحالی که با خواهر قبلی فقط ۳ سال فاصله دارم از بچگی منتظر بودم بزرگ شم تا منم آدم حساب کنن ولی الا که نوزده سالمه بازم یه آدم بی ارزش و بدبختم که جتی برا یه نفرم تو این دنیا مهم نیستم.
    خواهر بزرگترم تازه پارسال ازدواج کرد و فقط من مجردم ولی خوب یادمه وقتی ۱۲ سالم بود هم خواهرام همه باهم حتی با دختر عموم که فقط یه سال از من بزرگتره میشستن فیلم میدیدنو منو راه نمیدادن میگفتن بچم در حالی که فقط یه سال از دختر عموم کوچیکتر بودم ولی اونا دخترعموم رو به من ترجیح میدا ن.
    به خدا اخلاقمم بد نیس همیشه باهاشون خوب رفتار کردم و ناراحتیامو به روشون نیاوردم ولی واقعا زجر میکشم همش حس میکنم یه آدم بی ارزش و آشغال و مزخرفو به دردنخورم که هیچکس حتی خود خداهم دوسم نداره
    سلام

برای خودتون زندگی کنید و تنهایی شاد باشید و دوستانی رو پیدا کنید که با شما خوب رفتار کنن.

اگه یه مدت به خواهراتون توجه نکنید احتمال اینکه بعدش اونا خودشون بیان و باهاتون حرف بزنن زیاده.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)