نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: خواهر زن هرزه

2622
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46074
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهر زن هرزه

سلام دوستان ،من یه مشکلی برام پیش اومده که کلا داغونم کرده بخدا نمیدونم چیکار کنم گفتم شاید راهنمایم کنید،من یه خواهر زن دارم که تو کرج زندگی میکنه وضع مالیشون خوبه ولی یکم با شوهرش مشکل دارن اما به اون اندازه که کارش به هرزگی بکشه .چن وقت پیش مهمون امده بود اینم بگم دوتا پسر هم داره امده بود ولی نه با شوهرش ،من خیلی دوسش داشتم ب چش خواهری چون یکم هم ساده بود هم مظلوم ،خلاصه امده بودن ما هم رفتیم خونه پدر زنم که خوش امد و اینجور چیزا ،بعداز کلی احوال پرسی این خواهر زنم بمن گفت که گوشیش یکم مشکل داشت حافظش پر شده بود داد که درستش کنم گوشی رو گرفتم داشتم دروست میکردم که یه پیام امد تو واتساپ که شرمم میشه اینجا بگم این بود پیام فدایه ......ت بشم که من یه یهو برق از سرم پرید رفتم انجا خدایا چی می دیدم این خواهر زن ما یه هرزه تمام عیار بوده من خبر نداشتم داشته تصویری باهاشون حال میکرده انم نه با یه نفر با چن نفر خلاصه چنتا شو سریع فرستادم گوشی خودم برا مدرک که فردا زیرش نزنه البته عکساشو پاکیده بود قبلا ولی پیامش مونده بود ،حالا پیاما رو بهش فرستادم افتاده به غلط کردن چیکار کنم بنظرتون البته اون یکی خواهر زنم هم مث اینه انم خونده بوده در جریانه اینو فقط من و خانومم و یه خواهر زنم میدونن چیکار بنظرتون .؟؟؟؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : خواهر زن هرزه

نقل قول نوشته اصلی توسط ژنرال نمایش پست ها
    سلام دوستان ،من یه مشکلی برام پیش اومده که کلا داغونم کرده بخدا نمیدونم چیکار کنم گفتم شاید راهنمایم کنید،من یه خواهر زن دارم که تو کرج زندگی میکنه وضع مالیشون خوبه ولی یکم با شوهرش مشکل دارن اما به اون اندازه که کارش به هرزگی بکشه .چن وقت پیش مهمون امده بود اینم بگم دوتا پسر هم داره امده بود ولی نه با شوهرش ،من خیلی دوسش داشتم ب چش خواهری چون یکم هم ساده بود هم مظلوم ،خلاصه امده بودن ما هم رفتیم خونه پدر زنم که خوش امد و اینجور چیزا ،بعداز کلی احوال پرسی این خواهر زنم بمن گفت که گوشیش یکم مشکل داشت حافظش پر شده بود داد که درستش کنم گوشی رو گرفتم داشتم دروست میکردم که یه پیام امد تو واتساپ که شرمم میشه اینجا بگم این بود پیام فدایه ......ت بشم که من یه یهو برق از سرم پرید رفتم انجا خدایا چی می دیدم این خواهر زن ما یه هرزه تمام عیار بوده من خبر نداشتم داشته تصویری باهاشون حال میکرده انم نه با یه نفر با چن نفر خلاصه چنتا شو سریع فرستادم گوشی خودم برا مدرک که فردا زیرش نزنه البته عکساشو پاکیده بود قبلا ولی پیامش مونده بود ،حالا پیاما رو بهش فرستادم افتاده به غلط کردن چیکار کنم بنظرتون البته اون یکی خواهر زنم هم مث اینه انم خونده بوده در جریانه اینو فقط من و خانومم و یه خواهر زنم میدونن چیکار بنظرتون .؟؟؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم

در این مورد شما نباید به حریم خصوصی ایشون وارد میشدی و اون پیام هارو برای خودتون ارسال میکردید
    چنین عملی دور از انسانیت به شمار میره ،
    چون افراد اختیار دارن که هرطور مایل هستند رفتار کنند و اینکه رفتار اونها زشت یا اشتباه و خطاست به خودشون مربوطه و شخص خواهر زن شما به عنوان یک فرد بالغ مسئول رفتار های خودشون هستند
    در حال حاضر این شما هستین که دارید مسیر اشتباهی رو طی میکنید و میتونه برای خود شما آسیب زا باشه. بهتره عکس ها و پیام هارو پاک کنید و از تحدید و آتو گیری پرهیز کنین . خیانت ابعاد گوناگونی داره که خواهر زن شما به همراه همسرش باید برای بررسی دقیق و رفع مشکلات احتمالی به زوج درمانگر مراجعه کنند

3. 4 کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

شما هیچکاری نباید انجام بدین،
    دخالت شما در این مورد هیچ نتیجه مفیدی نداره و حتی بیشتر باعث ایجاد تنش و مشکلات میشه.

خانومتونم که خبر دارن، خودشون میدونن چیکار کنن.

5. 3 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

فاش کننده گناه، همچون گناهکار است!

حضرت امیر علیه السلام به پرده پوشی گناه و عدم افشای آن بسیار سفارش می نمودند، و افشای گناه را در ردیف انجام آن می دانستند: «لو وجدت مومنا علی فاحشه لسترته بثوبی هذا - او قال بثوبه - فرفعه بیدیه جمیعا. ان التوبه فیما بین المومن و بین اللّه.

امیرالمؤمنین علیه السلام می فرمایند :
    اگر مومنی را بر کار زشتی بیابم او را با همین پارچه ای که روی لباسم پوشیده ام - یا فرمودند: با پارچه لباس خودش - پنهان و مخفی می کنم، و حضرت در این حال با هر دو دستشان آن پارچه را بلند کردند و فرمودند براستی توبه دری است که بین مومن و بین خداوند است.» و فرموده اند: «مذیع الفاحشه کفاعلها. فاش و آشکار کننده کار وقیح و زشت، مانند انجام دهنده آن کار است.»

منابع:
    - نهج البلاغه، حکمت 170
    - غرر الحکم و دررالکلم، ج2 ص427، 299،501 ؛ ج6 ص 125؛ ج5 ص321
    - دعائم الاسلام، ج 2 ص 373

7. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهرزن شم یا خیلی ساده اس، با اینکه چت های اونجوری داشته گوشی داده... یا داشته بهت چراغ میداده تا نزدیک بشه بهت.
    اگر اینقدر ساده باشه ممکنه عواقبی بدی براش داشته باشه همین که میگی ویدو کال داشته ممکنه ادم نااهل بیفته و فیلمش ظبط کنه بفرسته سایت های پورن... این حتما بهش گوشزد کنید ممکنه آبرو خودش و خانواده و... به خطر بندازه.
    حالا کاربر ها گفتن زندگی خصوصی و فلان درسته، ولی کسی ک خودش به منجلاب میکشه باید دستش گرفت.
    بهتر ببرینش پیش مشاور خانوم باهاش حرف بزنه و متوجه اشتباهات اش بشه...
    حالا شوهرش می دونه یا نه اینم مسله هست و اگر متوجه بشه چی میشه یا بچه هاش... کلا ماجرا پیچید اس با چهار تا خط نوشتن حل نمیشه ولی کارشناس زبده که سرکارش با این موارد باشه بهتر راهنمایی میکنه..

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما آقا امید
    ناراحتی شما قابل احترام هست اما بهتر بود به حریم های خصوصی ایشان وارد نشوید چون این موضوعی می باشد که به خود ایشان ارتباطی دارد و بیان این موضوع به همسرتان و خواهر ایشان و افراد دیگر نه تنها کمکی به ایشان نمی کند و حتی می تواند مشکلات بیشتری را نیز برای زندگی ایشان ایجاد کند .
    بهتر است در این مسیر شما وارد نشوید و اجازه بدهید در احترام خواهرشان در مرود اشتباه بودن این مسیر و آسیب هایی که این روابط می تواند داشته باشد با ایشان صحبت کند و ایشان را تشویق به مراجعه حضوری به روانشناس کنند .
    ما نمی دانیم که ایشان چه چیزی در روانشان تجربه می شود که بر روند تصمیم گیری ایشان و مسیری که طی می کنند تاثیر می گذارد و شما نیز بهتر است بخاطر یک اشتباه از برچسب زدن خوداری کنید چون این برچسب زدن ها نه به مشکلات ایشان کمک می کند و نه اینکه آبروی خانوادگی را حفظ می کند پس بهتر است این مسیر در احترام طی شود و شما ها نیز در این مورد با هیچ فرد دیگری صحبت نکنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

هم، یه، که، بود،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد