نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: درونگرا و برونگرا

10021
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46092
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

درونگرا و برونگرا

من خیلی پرسروصدا و شلوغ و شوهرم بی سروصدا و اروم.من همیشه سرحالم و وقتی هم ناراحتم زودواکنش نشون میدم و عجول .شوهرم بی حال و دمغ و دیر واکنش نشون میده و خیلی عصبانیتش وحشتناکه
    من همیشه دلم میخواد مرکز توجه باشم و همیشه همسرم وقتش بامن بگدره.اما اون دوست داره تنها باشه و سرش تو گوشیش باشه.
    دعوامون میشه اون میگه حرف نزن و من نمیتونم حرف نزنم و دعوابالا میگیره و میرسه به کتک کاری
    وحال بدمن و حال داغون من که بایه بچه ی چهار ماهه هیچ کاری ازم برنمیاد.هردو فوق لیسانس.هردو مدرس حق التدریس. و هردو همو دوست داریم.ولی گندش بزنن این دوست داشتنو.لطفا کمکم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : درونگرا و برونگرا

نقل قول نوشته اصلی توسط arvan نمایش پست ها
    من خیلی پرسروصدا و شلوغ و شوهرم بی سروصدا و اروم.من همیشه سرحالم و وقتی هم ناراحتم زودواکنش نشون میدم و عجول .شوهرم بی حال و دمغ و دیر واکنش نشون میده و خیلی عصبانیتش وحشتناکه
    من همیشه دلم میخواد مرکز توجه باشم و همیشه همسرم وقتش بامن بگدره.اما اون دوست داره تنها باشه و سرش تو گوشیش باشه.
    دعوامون میشه اون میگه حرف نزن و من نمیتونم حرف نزنم و دعوابالا میگیره و میرسه به کتک کاری
    وحال بدمن و حال داغون من که بایه بچه ی چهار ماهه هیچ کاری ازم برنمیاد.هردو فوق لیسانس.هردو مدرس حق التدریس. و هردو همو دوست داریم.ولی گندش بزنن این دوست داشتنو.لطفا کمکم کنید
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز
    احساساتی که تجربه میکنین قابل درک هستش ، اما در باره مشکلاتی که بیان میکنید باید به روانشناس جهت زوج درمانی مراجعه کنید
    تا با فراگیری راهکارهای حل مسائل و برخورد صحیح با بایکدیگر درشرایط مختلف و شناخت کافی از یکدیگر به نتیجه برسید
    سعی کنین با صحبت بدور از توهین درمورد انتظارات و نیاز هاتون و توقعات هم و پاسخ به این نیاز ها در مسیر درست گام بردارید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46091
    تشکـر
    42
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

باید هردو به مشاوره خانواده مراجعه کنید. یه مقدار همسرتون باید وقت بیشتری برای شما بزاره ، البته شماهم اجازه بدید زمان هایی از روز تنها باشن، تا انرژی از دست رفتشون رو به دست بیارن. این مدت خودتونو با کاری مشغول کنید و یکم بی تفاوت باشید.

4. کاربران زیر از Raftg بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46092
    تشکـر
    2
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

چجوری بی تفاوت باشم؟واقعا دوست دارم اروم.و بی سروصداباشم جوری که متوجه تغییراتم بشه.ولی نمیدونم چکارکنم؟؟؟؟

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46091
    تشکـر
    42
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

چجوری بی تفاوت باشم؟واقعا دوست دارم اروم.و بی سروصداباشم جوری که متوجه تغییراتم بشه.ولی نمیدونم چکارکنم؟؟؟؟
    خودتو بایه کاری سرگرم کن، فیلم ببین، کتاب بخون، هر کاری که نشون بدی تو هم برای زمانت مثل همسرتون، ارزش قائل هستید.و زیاد آویزونش نشید. گاهی علاقه و وابستگی شدید نتیجه برعکس میده و باعث دعوا میشه.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    40604
    تشکـر
    214
    تشکر شده 139 بار در 101 پست
    میزان امتیاز
    5

سلام. اروان عزیز
    شخصیت خودت نمیتونی تغییر بده
    تو برون گرا هستی و باید به شخصیت خودت افتخار کنی. حالا اگر خواستی برات میفرستم که برونگرا میتونن چجوری موفق شغلی پیدا کنند.
    ولی متاسفانه در فرهنگ ما از درونگرا حمایت میشه و فک ر می کنند اونها خوب هستند
    شما اگر بی تفاوت باشید. با دیگرام ارتباط نداشته باشید. خوش و بش نکنید افسردگی میگیرید و به قول معروف پنچر میشید
    به نظر بنده شما باید کمی خودتون کنترل کنید و راه های مهار احساست یاد بگیرید و گاهی از اون استفاده کنید نه همیشه...

8. کاربران زیر از MohsenPSY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد