نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مخالفت شوهرم برای بچه دار شدن

1658
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2485
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مخالفت شوهرم برای بچه دار شدن

سلام ۲۵ سالمه ۵ سال پیش ازدواج کردم که ۲ سالش رو عقد بودم،من و شوهرم عاشق همدیگه هستیم هیچ وقت سر هیچ موضوعی بحث نکردیم و اختلاف نظر جدی نداشتیم خدارو شکر،اما یه مشکل بزرگی که برای من وجود داره اینه که من علاقه خیلی خیلی زیادی به بچه دارم و این موضوع رو هم بارها به همسرم گفتم،نه تنها خودم حتی مامانم و مادر شوهرم هم به شوهرم گفتن ،اما متاسفانه مرغ ایشون یه پا داره و میگه فعلا زوده،همسرم هم ۲۵ سال داره و ۳ ماه ازم بزرگتره و دوماه دیگه عازم خدمت ،میگه بعداز سربازی یعنی من دوسال باید صبر کنم؟ازاون گذشته میترسم زیر حرفش بزنه،خواهش میکنم راهی نشونم بدین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    1079
    تشکـر
    4
    تشکر شده 13 بار در 10 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مخالفت شوهرم برای بچه دار شدن

سلام عزیزم
    امیدوارم همیشه تفاهم داشته باشی و عاشق بمونید.
    نگران نباش هرچند یه کم دیر میشه اما صبر کن تا همسرت هم با رضایت تن به داشتن بچه بده نه فقط بخاطر تو.
    ضمنا میتونی این نکته را بهش متذکر بشی که اگر در زناشویی مرد از روشهای طبیعی برای جلوگیری از بچه دار شدن استفاده می کنه اسپرمش دچار کم تحرکی میشه و ممکنه این قضیه چند سالی طولانی تر از حد معمول بشه البته اگر روش شما اینه .فعلا این مساله مهمی هست اما نه تا این حد که باعث آزار تو بشه .خوش باشی . دیر یا زود فسقلی میاد و کانون زندگیت را پر نمک میکنه .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2485
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم شیرین جان،با کاندوم جلوگیری میکنیم،آخه ما از نظر موقعیت مالی و مکانی و غیره خداروشکر مشکلی نداریم،اما شوهرم میگه بعداز سربازیش...نمیدونم با چه زبونی باهاش صحبت کنم که متوجه نیاز من بشه:-(

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5351
    تشکـر
    0
    تشکر شده 7 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من مشاور نیستم ولی خب ...
    شاید احساس میکنه بچه دار شدن احساس شما رو نسبت به همسرتون کم میکنه بهتر بگم شاید ترس داره .آخه مردا مخصوصا از نوع عاشق همیشه ترس اینو دارن که همسرشون رو از دست بدن یا در درجه دوم قرار بگیرند .

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط donasa نمایش پست ها
    سلام ۲۵ سالمه ۵ سال پیش ازدواج کردم که ۲ سالش رو عقد بودم،من و شوهرم عاشق همدیگه هستیم هیچ وقت سر هیچ موضوعی بحث نکردیم و اختلاف نظر جدی نداشتیم خدارو شکر،اما یه مشکل بزرگی که برای من وجود داره اینه که من علاقه خیلی خیلی زیادی به بچه دارم و این موضوع رو هم بارها به همسرم گفتم،نه تنها خودم حتی مامانم و مادر شوهرم هم به شوهرم گفتن ،اما متاسفانه مرغ ایشون یه پا داره و میگه فعلا زوده،همسرم هم ۲۵ سال داره و ۳ ماه ازم بزرگتره و دوماه دیگه عازم خدمت ،میگه بعداز سربازی یعنی من دوسال باید صبر کنم؟ازاون گذشته میترسم زیر حرفش بزنه،خواهش میکنم راهی نشونم بدین

خب در این مورد واقعا" حق با شوهرتونه ....

واقعا" شما در این مدت دوسال با دوری ایشون چطور میخوایت بچه رو به خوبی تربیت و بزرگ کنید

خب مسلمه که ایشون دوست داره در این مدت در کنار فرزندش باشه ..پس بهتره در این مورد زیاد اصرار نکنید

در ضمن شما برای بچه دار شدن وقت زیادی دارید و بهتره تا جوون هستید از این فرصت به خوبی استفاده کنید

چون بچه شدیدا" زمینگیر و مشغولتون میکنه ...

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

من با حرفای فرخ موافقم چون الان مهترین کار تموم کردن سربازی ایشونه

و وقتی بچه باشه .. مریضی و دوا دکترشم هست و ایشون واقعا" با دوریش نمیتونه کاری انجام بده

از طرفی مردا زیاد از بچه دار شدن راضی نیستن خصوصا" در مورد زندگی شما که بسیار گرم و شاد بوده

مردا فکر میکنن وقتی بچه به دنیا میاد رابطه زن با اونا به سردی میره و بیشتر به بچه اهمیت میدن

پس به همین خاطره که در این موضوع سعی میکنن اونو به عقب بندازن ....

وگرنه هیچ کسی دوست نداره که فرزندشو ببینه ولی باید در این وسط بهش وقت بدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد