نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مرگ مادربزرگ

2841
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    تشکر شده 20 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation مرگ مادربزرگ

سلام دو ساله ک مادربزرگام ب رحمت خدا رفتن سال ۹۸ یکیشون سکته قلبی اون یکی رو درست نمیدونم ولی هردو در عرض سه ماه خیلی از اونموقع بهشون فکر میکنم مادر و پدرم تو خودشونن گاهی حرف میزنن دلم براشون میسوزه اما اینک خودم دودفعس یهو گریم میگیره ولی سعی میکنم جلوشون گریه نکنم نمیدونم چیکار کنم ی مدتم هست از نظر و رفتار بقیه ناراحت میشم و میریزم تو خودم خودمو نتونستم کامل دوست داشته بشم میگم چرا ی سری از من خوششون نمیاد حتی بخاطرش نرفتم ادامه بدم درسمو ولی درس میخوندم نمره هام ۱۷ ب بالا بود ولی حس به هرچیزی رو از دست دادم و نمیتونم از لحظه لحظه زندگیم لذت ببرم انگار ی نوع زجره ادمای منفی و از خودم دور میکنم اما بازم هستن ینی بخاطرشون نباید بیرون برم کلی ب اشتراک گذاشتم ک چندتاپیک نشه 😊

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : مرگ مادربزرگ

سلام

وقتتون رو با کارهای مفید پر کنید تا فکرتون به افسردگی کشیده نشه.

3. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    سلام

وقتتون رو با کارهای مفید پر کنید تا فکرتون به افسردگی کشیده نشه.
    ممنونم

5. کاربران زیر از Fatimaho بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatimaho نمایش پست ها
    ممنونم������
    وقتی کاری رو انجام بدید که بهش علاقه دارید کم کم وقت بیشتری از شما خواهد گرفت و اینجوری با بزرگ شدن دایره افکار مفید، دایره افکار مخرب کوچکتر میشه.

7. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    وقتی کاری رو انجام بدید که بهش علاقه دارید کم کم وقت بیشتری از شما خواهد گرفت و اینجوری با بزرگ شدن دایره افکار مفید، دایره افکار مخرب کوچکتر میشه.
    ممنونم

9. کاربران زیر از Fatimaho بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام دو ساله ک مادربزرگام ب رحمت خدا رفتن سال ۹۸ یکیشون سکته قلبی اون یکی رو درست نمیدونم ولی هردو در عرض سه ماه خیلی از اونموقع بهشون فکر میکنم مادر و پدرم تو خودشونن گاهی حرف میزنن دلم براشون میسوزه اما اینک خودم دودفعس یهو گریم میگیره ولی سعی میکنم جلوشون گریه نکنم نمیدونم چیکار کنم ی مدتم هست از نظر و رفتار بقیه ناراحت میشم و میریزم تو خودم خودمو نتونستم کامل دوست داشته بشم میگم چرا ی سری از من خوششون نمیاد حتی بخاطرش نرفتم ادامه بدم درسمو ولی درس میخوندم نمره هام ۱۷ ب بالا بود ولی حس به هرچیزی رو از دست دادم و نمیتونم از لحظه لحظه زندگیم لذت ببرم انگار ی نوع زجره ادمای منفی و از خودم دور میکنم اما بازم هستن ینی بخاطرشون نباید بیرون برم کلی ب اشتراک گذاشتم ک چندتاپیک نشه
    سلام

آدم وقتی وارد مرحله های جدید زندگی میشه و آماده نیست دوست داره برگرده عقب .
    اما متاسفانه تو این دنیا عقب گرد نداریم ، پس زیاد دنبال بی نقص بودن نباشید
    مخصوصاً بزارین بقیه هر فکر که میخوان بکنن ، هیچی نه از ارزش های شما کم میشه، نه به اونا اضافه.
    اگر بخواهیم همه از ما راضی باشین تبدیل میشیم به یک انسان منافق .
    کتاب های خودشناسی مطالعه کنید ، ارتباط تون رو با خانواده و دوستان کم نکنید باهاشون بیشتر صحبت کنید ، حتی اگه لازمه گریه کنید ، زیاد نریزین تو خودتون....
    حتی اگه زیاد سختتونه ، برین پیش یک مشاور مجرب و با تجربه تا راهنمایی تون کنه.
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

11. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    میزان امتیاز
    0

سلام خیلی ممنون از پاسخ خوبتون و وقتی ک گذاشتید

13. کاربران زیر از Fatimaho بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام دو ساله ک مادربزرگام ب رحمت خدا رفتن سال ۹۸ یکیشون سکته قلبی اون یکی رو درست نمیدونم ولی هردو در عرض سه ماه خیلی از اونموقع بهشون فکر میکنم مادر و پدرم تو خودشونن گاهی حرف میزنن دلم براشون میسوزه اما اینک خودم دودفعس یهو گریم میگیره ولی سعی میکنم جلوشون گریه نکنم نمیدونم چیکار کنم ی مدتم هست از نظر و رفتار بقیه ناراحت میشم و میریزم تو خودم خودمو نتونستم کامل دوست داشته بشم میگم چرا ی سری از من خوششون نمیاد حتی بخاطرش نرفتم ادامه بدم درسمو ولی درس میخوندم نمره هام ۱۷ ب بالا بود ولی حس به هرچیزی رو از دست دادم و نمیتونم از لحظه لحظه زندگیم لذت ببرم انگار ی نوع زجره ادمای منفی و از خودم دور میکنم اما بازم هستن ینی بخاطرشون نباید بیرون برم کلی ب اشتراک گذاشتم ک چندتاپیک نشه ������

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز
    بسیار مهمه که شما این احساسات نظیر ناراحت شدن از نظر دیگران و ریختن تو خودتون و یا حس اینکه دیگران از شما خوشسون نمیاد رو قبل از مرگ مادر بزرگ هاتون داشتید یا اینکه بعد از مرگ اونها این احساسات رو هم تجربه میکنید
    به طور کلی از دست دادن عزیزان باعث میشه فرد احساسات متفاوت گوناگون و توام با غصه و اندوه تجربه کنه که این احساسات مرحله مرحله هستند تا زمانی که فرد به مرحله نهایی و پذیرش برسه
    درمرحله پذیرش شما میتونید به درک درستی از مرگ مادربزدگ ها و یافتن علت قانع کننده برای خودتون برسید و از شدت هیجانات و احساسات منفی شما بشدت کاسته میشه
    به نظر میرسه شما هنوز به مرحله پذیرش نرسیدین
    سعی کنید احساساتتون رو راحت بروز برین و درموردش صحبت کنید ، روحیه خودتون تقویت کنید و به فعالیت های شاد بپردازید

15. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد