نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: روابط خانواده شوهر با همسر

1460
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46572
    تشکـر
    60
    تشکر شده 30 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

روابط خانواده شوهر با همسر

سلام
    با عرض قبولی طاعات وعبادات شما کاربران گرامی🌹💗
    خانواده من دارای مشکلات فراوانی هست
    خانواده سالم و نجیب وپاک ونسبتا مذهبی هستیم
    ولی پدرمادرم اصلن مدیریت درستی تو امورندارن
    همین باعث شده تا کوچکترین امور درخانواده ما با جروبحث ها ولجبازی های زیادی همراه باشه و با توجه به اینکه سه خواهرو من تک پسرخانواده م اختلافات تو خانواده ما زیاده
    حالا من در شرف ازدواج هستم
    خاستم ببینم به نظر شما چطورباید روابط خانواده م و با همسر آینده م تنظیم کنم
    خودم از لحاظ مالی وفکری مستقلم ولی خب گاهی اوقات آدم نیاز داره نظرات خواهراشو بدونه
    به نظرتون چطوراین روابط تنظیم کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,915 بار در 982 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : روابط خانواده شوهر با همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnammm1400 نمایش پست ها
    سلام
    با عرض قبولی طاعات وعبادات شما کاربران گرامی
    خانواده من دارای مشکلات فراوانی هست
    خانواده سالم و نجیب وپاک ونسبتا مذهبی هستیم
    ولی پدرمادرم اصلن مدیریت درستی تو امورندارن
    همین باعث شده تا کوچکترین امور درخانواده ما با جروبحث ها ولجبازی های زیادی همراه باشه و با توجه به اینکه سه خواهرو من تک پسرخانواده م اختلافات تو خانواده ما زیاده
    حالا من در شرف ازدواج هستم
    خاستم ببینم به نظر شما چطورباید روابط خانواده م و با همسر آینده م تنظیم کنم
    خودم از لحاظ مالی وفکری مستقلم ولی خب گاهی اوقات آدم نیاز داره نظرات خواهراشو بدونه
    به نظرتون چطوراین روابط تنظیم کنم؟
    سلام.
    قبل از هر صحبتی تاکید میکنم که حتما قبل از ازدواج مشاوره پیش از ازدواج داشته باشین و در زمینه پرسشتون حتما به طور فردی مشاوره حضوری بگیرین.

اما از نظر من هر خانوم و آقایی بعد از ازدواج باید یه دسته بندی مشخص برای امور مربوط به زندگی مشترک و روابط فی مابین خودشون داشته باشن.

بعضی مسائلی که در زندگی پیش میاد رو نمیشه به خانواده ها انتقال داد،
    هر چقدرم در اون زمینه کنجکاو باشین نظر اعضای خونوادتون رو بدونید بازم نباید اون موضوعات رو به خانواده منتقل کنین.
    اینطور مواقع اگر نیاز به مشورت دارین از یک فرد کاربلد و آگاه کمک بگیرین مثل مشاور.
    و نهایتا اگر خیلی موضوع خاص بود و حتما نیاز داشتین با خانواده در میون بزارین فقط با یک نفر که از بقیه بیشتر بهش اطمینان دارین مطرح کنین.
    مثلا فقط با خواهری که میدونین از بقیه داناتر و راز نگهدار تر هست و ازش خواهش کنین موضوع بین خودتون بمونه.

تا جایی هم که میتونین سعی کنین مسائل و مشکلات خانواده پدری رو به زندگی مشترکتون انتقال ندین،

همون اندازه که شما که فرزندشون هستین برای زندگی شخصی که با همسرتون دارین حریم شخصی قائلین و خیلی از موضوعات رو توی محدوده حریم خودتون نگه میدارین، همین حریم رو برای زندگی شخصی پدر و مادرتونم قائل باشین و رعایت کنین.

3. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46572
    تشکـر
    60
    تشکر شده 30 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : روابط خانواده شوهر با همسر

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام.
    قبل از هر صحبتی تاکید میکنم که حتما قبل از ازدواج مشاوره پیش از ازدواج داشته باشین و در زمینه پرسشتون حتما به طور فردی مشاوره حضوری بگیرین.

اما از نظر من هر خانوم و آقایی بعد از ازدواج باید یه دسته بندی مشخص برای امور مربوط به زندگی مشترک و روابط فی مابین خودشون داشته باشن.

بعضی مسائلی که در زندگی پیش میاد رو نمیشه به خانواده ها انتقال داد،
    هر چقدرم در اون زمینه کنجکاو باشین نظر اعضای خونوادتون رو بدونید بازم نباید اون موضوعات رو به خانواده منتقل کنین.
    اینطور مواقع اگر نیاز به مشورت دارین از یک فرد کاربلد و آگاه کمک بگیرین مثل مشاور.
    و نهایتا اگر خیلی موضوع خاص بود و حتما نیاز داشتین با خانواده در میون بزارین فقط با یک نفر که از بقیه بیشتر بهش اطمینان دارین مطرح کنین.
    مثلا فقط با خواهری که میدونین از بقیه داناتر و راز نگهدار تر هست و ازش خواهش کنین موضوع بین خودتون بمونه.

تا جایی هم که میتونین سعی کنین مسائل و مشکلات خانواده پدری رو به زندگی مشترکتون انتقال ندین،

همون اندازه که شما که فرزندشون هستین برای زندگی شخصی که با همسرتون دارین حریم شخصی قائلین و خیلی از موضوعات رو توی محدوده حریم خودتون نگه میدارین، همین حریم رو برای زندگی شخصی پدر و مادرتونم قائل باشین و رعایت کنین.

سپاس گذارم از راهنایی تون

5. کاربران زیر از Behnammm1400 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد