نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: رفتار دیگران و ترس از تنها بودن

2418
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    تشکر شده 18 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

رفتار دیگران و ترس از تنها بودن

سلام وقت بخیر
    من ی چندسالیه رفتار و اعمال دیگران برام مهم شده یعنی یک نفر یک نگاه کنه من ب خودم میگیرم بعد اینک با هرکس ک میخوام ارتباط بگیرم اون ی طوری دوری میکنه یا قیافه میاد و دوستای کمی دارم
    دوتا پیج تو اینستا دارم پیجهای کمی فالوم میکنن و لایک حتی اینم خیلی حرصم میده و میگم با خودم چرا باید بعضیها بخودشون اجازه بدن ک هر توهینی بکنن یا قیافه بگیرن چون من هم برای خودم شخصیتی دارم نمیدونم چرا خودشون رو میگیرن توی قرآن گفته هیچ کس بر دیگری برتری نداردجز تقوا ک الان ایناییم ک میبینم ایمان درست حسابی ندارن ک بخاطر اونم بالاباشن یا پول دارن یا قیافه یا دانشگاه مدرک مثلا لیسانس دارن خلاصه خسته شدم از همه ی اینها نمیتونمم رابطمو با دیگران قطع کنم حس میکنم تنها میشم البته الانم احساس تنهایی میکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : رفتار دیگران و ترس از تنها بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatimaho نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من ی چندسالیه رفتار و اعمال دیگران برام مهم شده یعنی یک نفر یک نگاه کنه من ب خودم میگیرم بعد اینک با هرکس ک میخوام ارتباط بگیرم اون ی طوری دوری میکنه یا قیافه میاد و دوستای کمی دارم
    دوتا پیج تو اینستا دارم پیجهای کمی فالوم میکنن و لایک حتی اینم خیلی حرصم میده و میگم با خودم چرا باید بعضیها بخودشون اجازه بدن ک هر توهینی بکنن یا قیافه بگیرن چون من هم برای خودم شخصیتی دارم نمیدونم چرا خودشون رو میگیرن توی قرآن گفته هیچ کس بر دیگری برتری نداردجز تقوا ک الان ایناییم ک میبینم ایمان درست حسابی ندارن ک بخاطر اونم بالاباشن یا پول دارن یا قیافه یا دانشگاه مدرک مثلا لیسانس دارن خلاصه خسته شدم از همه ی اینها نمیتونمم رابطمو با دیگران قطع کنم حس میکنم تنها میشم البته الانم احساس تنهایی میکنم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز
    چندسال دارید ؟
    دراین مورد باید روی اعتماد به نفس و عزت نفس خودتون کارکنید و به رفتار ها و برخورد دیگران توجه و تمرکز نکنید
    چون شما نمیتونید تنها برحسب ظاهر رفتار اونها علت رفتارشون رو منظور گزاری کنین
    درمورد سبک رفتاری مردم باید بگم درسته کلام الله مجید معیار ارزش و برتری رو مشخص کرده، اما همواره انسان مختار آفریده شده و مسئول رفتارهای خودش هست چه رفتارهایی که بازتاب دنیوی داره ، چه رفتارهایی که بازتاب اخروی داره
    بنابراین از تنفر داشتن و ناراحت شدن از مردم و حساس بودن نسبت به این مسائل دوری کنید چون تنها باعث میشه وقت و انرژی خودتون رو صرف این مسائل کنید
    بهتره برای افزایش اعتماد به نفس با خودتون کار کنید

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز
    چندسال دارید ؟
    دراین مورد باید روی اعتماد به نفس و عزت نفس خودتون کارکنید و به رفتار ها و برخورد دیگران توجه و تمرکز نکنید
    درمورد سبک رفتاری مردم باید بگم درسته کلام الله مجید معیار ارزش و برتری رو مشخص کرده، اما همواره انسان مختار آفریده شده و مسئول رفتارهای خودش هست چه رفتارهایی که بازتاب دنیوی داره ، چه رفتارهایی که بازتاب اخروی داره
    بنابراین از تنفر داشتن و ناراحت شدن از مردم و حساس بودن نسبت به این مسائل دوری کنید چون تنها باعث میشه وقت و انرژی خودتون رو صرف این مسائل کنید
    خیلی ممنون از پاسختون بله عمل میکنم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز
    چندسال دارید ؟
    من ۲۴ سالمه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatimaho نمایش پست ها
    من ۲۴ سالمه
    خب به اندازه کامل بالغ هستید و این تفکرات شما ناشی از
    سن نوجوانی نیست و باید زمینه ای تر رسیدگی بشه
    خصوصا اگر این تفکرات در روابط اجتماعی شما اختلال ایجاد کرده

7. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد