نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دل بستن ب شخصی وفراموش کردنش ب سختی

2674
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    تشکر شده 20 بار در 17 پست
    میزان امتیاز
    0

دل بستن ب شخصی وفراموش کردنش ب سختی

سلام دوسال پیش از کسی خوشم اومد خیلی زیاد
    اولا اون دوری میکرد و توجه نمیکرد بعدش ک من کم کم بیخیالش شدم اون اومد سمتم تا همین چندوقت پیش چندبار بهم پیام داد و باهم ارتباط گرفتیم اما دیدم واقعا میخواد باهام باشه اما من از دوستم شنیدم ک با هزاران نفر دیگ هم بوده و ترسیدم منم بیخیالش شدم چون خودمم رفتارش رو میدیدم
    حالا هنوزم بهش فکر میکنم گاهی اوقات
    و از یادم نرفته اخرین پیامش اینک منو از دست دادی
    اما اون هیچوقت قدر منو ندونست و ارزش منو نفهمید و اینک ۴ سال کوچکتره
    اما ی مدته بلاک کردمش و بهم پیام نمیدیم ولی حس میکنم واقعا دوسش داشتم و با اهنگی یادش افتادم ب نظرتون چیکار کنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : دل بستن ب شخصی وفراموش کردنش ب سختی

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatimaho نمایش پست ها
    سلام دوسال پیش از کسی خوشم اومد خیلی زیاد
    اولا اون دوری میکرد و توجه نمیکرد بعدش ک من کم کم بیخیالش شدم اون اومد سمتم تا همین چندوقت پیش چندبار بهم پیام داد و باهم ارتباط گرفتیم اما دیدم واقعا میخواد باهام باشه اما من از دوستم شنیدم ک با هزاران نفر دیگ هم بوده و ترسیدم منم بیخیالش شدم چون خودمم رفتارش رو میدیدم
    حالا هنوزم بهش فکر میکنم گاهی اوقات
    و از یادم نرفته اخرین پیامش اینک منو از دست دادی
    اما اون هیچوقت قدر منو ندونست و ارزش منو نفهمید و اینک ۴ سال کوچکتره
    اما ی مدته بلاک کردمش و بهم پیام نمیدیم ولی حس میکنم واقعا دوسش داشتم و با اهنگی یادش افتادم ب نظرتون چیکار کنم
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

روابط دختر پسری بدون هدف ازدواج و برمبنای سرگرمی حتی اگر یکی از آن دو فرد برای رابطه هدف خاصی قائل نباشند و برپایه ی
    سرگرمی وارد رابطه بشند این رابطه آسیب زاست و ایجاد وابستگی میکنه خصوصا برای دخترها و خانم ها

برای بررسی دقیق تر ابتدا باید تناقض های متن شما رو پاکسازی کنیم
    شما گفتید دیدم واقعا میخواد باهام باشه
    بعد در یک جای دیگه متن گفتید بیخیالش شدم چون خودمم رفتارش رو میدیدم
    این دو مورد از متن شما یکی درجهت تایید علاقه اون آقا و یکی درجهت رد کردن رفتار درست ایشون هستند
    پس این دو قسمت رو برای ما شفاف سازی کنید که اگر واقعا متوجه شدین قصدش ماندن با شماست چطور اینو بهتون اثبات کرد ؟
    فقط حرف زد و شما باور کردین قصدش ماندن با شماست یا اقدامی کرد که شما اینطور متوجه شدین ؟
    از طرفی اگر بیخیال شدن شما از این رابطه به خاطر رفتار ایشون بود ، بهمون بگین چه رفتاری داشت ؟
    آیا دنبال رابطه جنسی بود یا اینکه رفتارهای نامتعارف داشت ؟

این رابطه دوستی برای شما چه مفهموم و چه هدفی داره ؟
    قصد شما از تمایل به این رابطه چیه ؟ دنبال یک همدم هستین یا دنبال یک رابطه هدف دار ؟
    به طور کلی به شما پیشنهاد میکنم از رابطه های بدون هدف و خارج از چهارچوب ازدواج دوری کنید که برای شما وابستگی به وجود میاره و تنها باعث میشه انرژی شما برای این مسئله هدر بره

بهتره ایجاد روابط دوستی رو به زمان بسپارید تا با یک کیس مناسب و درست وارد رابطه ای هدفمند بشید

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    میزان امتیاز
    0

سلام راستش دنبال رابطه هم بود از ی طرف وقتی میرفتم کافه همرو دید میزد دخترارو بعد دوسال ک من دیگ بیخیالش شدم اومد سمتم اونم بخاطر این رفتاراش از من درخواست رابطه رو داشت هدفم میخواستم ازدواج باشه اما اون میگفت من چندسال دیگ ازدواج میکنم و تو از من بزرگتری و معلوم نبود چ نیتی داره من میترسیدم هنوزم میترسم دیگ اون کافه نرفتم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    43959
    تشکـر
    133
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به شما دوست عزیز

روابط دختر پسری بدون هدف ازدواج و برمبنای سرگرمی حتی اگر یکی از آن دو فرد برای رابطه هدف خاصی قائل نباشند و برپایه ی
    سرگرمی وارد رابطه بشند این رابطه آسیب زاست و ایجاد وابستگی میکنه خصوصا برای دخترها و خانم ها

برای بررسی دقیق تر ابتدا باید تناقض های متن شما رو پاکسازی کنیم
    شما گفتید دیدم واقعا میخواد باهام باشه
    بعد در یک جای دیگه متن گفتید بیخیالش شدم چون خودمم رفتارش رو میدیدم
    این دو مورد از متن شما یکی درجهت تایید علاقه اون آقا و یکی درجهت رد کردن رفتار درست ایشون هستند
    پس این دو قسمت رو برای ما شفاف سازی کنید که اگر واقعا متوجه شدین قصدش ماندن با شماست چطور اینو بهتون اثبات کرد ؟
    فقط حرف زد و شما باور کردین قصدش ماندن با شماست یا اقدامی کرد که شما اینطور متوجه شدین ؟
    از طرفی اگر بیخیال شدن شما از این رابطه به خاطر رفتار ایشون بود ، بهمون بگین چه رفتاری داشت ؟
    آیا دنبال رابطه جنسی بود یا اینکه رفتارهای نامتعارف داشت ؟

این رابطه دوستی برای شما چه مفهموم و چه هدفی داره ؟
    قصد شما از تمایل به این رابطه چیه ؟ دنبال یک همدم هستین یا دنبال یک رابطه هدف دار ؟
    به طور کلی به شما پیشنهاد میکنم از رابطه های بدون هدف و خارج از چهارچوب ازدواج دوری کنید که برای شما وابستگی به وجود میاره و تنها باعث میشه انرژی شما برای این مسئله هدر بره

بهتره ایجاد روابط دوستی رو به زمان بسپارید تا با یک کیس مناسب و درست وارد رابطه ای هدفمند بشید
    ی طوری بود رفتارش و اخلاقش سردر نمیاوردم انگار دوقطبی بود ب نظرم معلومم نبود هدفش چیه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام راستش دنبال رابطه هم بود از ی طرف وقتی میرفتم کافه همرو دید میزد دخترارو بعد دوسال ک من دیگ بیخیالش شدم اومد سمتم اونم بخاطر این رفتاراش از من درخواست رابطه رو داشت هدفم میخواستم ازدواج باشه اما اون میگفت من چندسال دیگ ازدواج میکنم و تو از من بزرگتری و معلوم نبود چ نیتی داره من میترسیدم هنوزم میترسم دیگ اون کافه نرفتم
    ی طوری بود رفتارش و اخلاقش سردر نمیاوردم انگار دوقطبی بود ب نظرم معلومم نبود هدفش چیه
    رابطه شما پایه و اساس لازم رو نداره
    یکی از معیار های ایشون سن شما بوده که نمیتونسته بپذیره با کسی که سنش بالاتره هدف جدی رو دنبال کنه
    ایشون دنبال یک رابطه دوستی یا شایدم جنسی بدون هدف و زود گذر هستند
    ازش دوری کنید ، مدتی احساس وابستگی میکنید که گذراست
    بهتره فراموشش کنید ، بازگشت به این رابطه اشتباهه

6. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)